Loading
post image

Кубок Діадеми 2015

Шаріфов Арсен
Львів / Україна
14.11.2015

 

INTERNATIONAL   DANCE   SPORT   LEAGUE   "IDSL"

EAST   EUROPEAN   DANCE   SPORT   FEDERATION   "EEDSF"

ВСЕУКРАЇНСЬКА   ГРОМАДСЬКА   ОРГАНІЗАЦІЯ   «ЛФСТ»

ЛОГО   "ЛЬВІВСЬКИЙ   ЦЕНТР   ТВОРЧОСТІ   ДІАДЕМА"

ЗАПРОШУЄ   ВАС   НА   КЛАСИФІКАЦІЙНІ   ЗМАГАННЯ   ЗІ   СПОРТИВНИХ   ТАНЦІВ

 

КУБОК ДІАДЕМИ 2015

14.11.2015 року  

м.Львів,   вул. Щирецька, 36,   Спортивний   комплекс "Грація" (ТВК Південний)

 

ЗАЯВКИ      для участі у  змаганнях   приймаються   до   12   листопада     включно.

Участь без попередньої  заявки  не   можлива!   Адреса   для   on-line   реєстрації   учасників: http://flymark.com.ua.

Заявка   для участі   у  ШОУ   приймаються   на   e - mail: DIADEMA4ARSEN@GMAIL.COM

РЕЄСТРАЦІЯ    проводиться   згідно  списків  попередніх   заявок   по   свідоцтвам   про народження   та   класифікаційним   книжкам.   Реєстрація   закінчується   за 30хв.   до   початку   відділення.

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА: формується із запрошених суддів та суддів відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій, наявність суддійської книжки обов'язкова. Змагання обслуговують троє суддів за кордону ( список   іноземних   суддів поповнюється ). Адреса для on-line реєстрації суддів: http://flymark.com.ua

 

НАГОРОДЖЕННЯ: учасники категорій №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,38 нагороджуються згідно "золотого", "срібного" та "бронзового" фіналів   ( дипломи   та   медалі ).

Усі   фіналісти   інших   категорій   дипломами та медалями;   призери - медалями,   дипломами; переможці - дипломами, медалями та кубками.

Серед  учасників  категорій  "Н" кл,   "Е" кл,   "Д" кл   та   "С" кл  (додатково)  виборюються "КУБКИ   ДІАДЕМИ"

 

КОСТЮМИ   ТА   ФІГУРИ:   згідно   правил   АСТУ. Молодь +Дорослі, Соло "Е", Соло "Д" кл   та   Соло "С" кл   без   обмежень.

У В А Г А ! ! !   Працює   спортивний   комісар.

 

ВХІДНІ КВИТКИ: Вхід для глядачів та супроводжуючих по запрошеннях.

Запрошення   видаються безкоштовно при умов  оплати благодійног  внеску – 100 гривень (місце за столиком + 50 грн благодійного   внеску з особи ).

БЛАГОДІЙНИЙ   ВНЕСОК:   Дебют, Школа -- 100 грн.;   "Н" кл, "Е" кл -- 120 грн.;

"Д" кл,   "С" кл - 130 грн;   Шоу - 80 грн   з учасника за програму.

УВАГА!   Участь   у   змаганнях   без   попередньої   заявки   можлива   при   додатковому   внеску   20 грн   з   учасника   за   програму.

P.S.   До уваги тренерів, по категоріях 23 - 39, 42 - 43 діють спеціальні пропозиції !!!

 

ОРГКОМІТЕТ:    098-667-45-60 - Арсен  Шаріфов

e - mail: DIADEMA4ARSEN@GMAIL.COM

 

Couples / Entries  322 / 438
Categories14 November, Saturday
9:3011:3014:0016:30
1 Debut under 6 years W-C
2 Debut under 8 years W-C
3 Debut Juveniles 1 W-C
4 Debut Juveniles 2 W-C
5 Debut Juniors 1 W-C
6 Debut Juniors 2 W-C
7 Debut Solo under 8 W-C
8 Debut Solo under 12 W-C
9 Children School W-C-J
10 Juveniles 1 School W-C-J
11 Juveniles 2 School W-C-J
12 Juniors 1 School W-C-J
13 Juniors 2 School W-C-J
14 Juveniles 1+2 Solo School W-C-J
15 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
16 Children N W-Q-C-J
17 Juveniles 1 N W-Q-C-J
18 Juveniles 2 N W-Q-C-J
19 Juniors 1 N W-Q-C-J
20 Juniors 2 N W-Q-C-J
21 Juveniles 1+2 Solo N W-Q-C-J
22 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
23 Juveniles 1 E ST, LA
24 Juveniles 2 E ST, LA
25 Juniors 1 E ST, LA
26 Juniors 2 E ST, LA
27 Juveniles 1+2 Solo E LA
28 Juniors 1+2 Solo E LA
29 Juveniles 1 D ST, LA
30 Juveniles 2 D ST, LA
31 Juniors 1 D ST, LA
32 Juniors 2 D ST, LA
33 Juveniles 1+2 Solo D LA
34 Juniors 1+2 Solo D LA
35 Juveniles 1+2 C ST, LA
36 Juniors 1 C ST, LA
37 Juniors 2 C ST, LA
38 Juveniles 1+2 Solo C LA
39 Juniors 1+2 Solo C LA
40 Youth+Adult School W-Q-C-J
41 Youth+Adult N W-Q-C-J
42 Youth+Adult E ST, LA
43 Youth+Adult D ST, LA
44 Youth+Adult C ST, LA
45 Children Show
46 Juveniles Show
47 Juniors Show
48 Youth Show
49 Adult Show
Couples / Entries  322 / 438
JudgesCity / Country
Shubert Myroslava Рівне
Акопян Анна England / England
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Бовт Оксана Яворів / Україна
Божик Ірина Володимир-Волинський / Україна
Божик Олександр Володимир-Волинський / Україна
Вандерер Ольга Тернопіль / Україна
Вовненко Юрій Кропивницький / Україна
Вознюк Анна Волочиськ
Гарант Андрій Львів / Україна
Гарант Юля Львів
Гнатків Наталія Львів-Рудно
Грицевич Андрій Нововолинськ
Дахній Зеновія Львів
Декет Володимир Львів / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ / Україна
Заваліна Юлія Рівне / Україна
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кулинич Лариса Стрий / Україна
Лапатієва Анна Волочиськ / Україна
Лиса Христина Львів
Мигович Тетяна Львів
Ніколенко Ірина Нововолинськ
Осипенко Альона Нова Каховка / Україна
Осипенко Людмила Нова Каховка / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Патрій Юлія Яворів / Україна
Рондоль Олександр Полтава / Україна
Сеник Марта Львів-Рудно
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Стахова Тетяна Тернопіль / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Судол Оксана Долина
Судол Тарас Долина
Тимчук Віталій Тетіїв / Україна
Третевич Ольга Луцьк
Тымчук Татьяна Тетиев
Хлян Максим Львів
Шарифов Паша Овруч
Шингер Віталій Рівне / Україна
щ щ Рівне / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
NatkhnennyaDolyna / Ukraine11/17 11/16
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine3/7 3/7
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine2/6 2/6
FavoritKropivnitskiy / Ukraine4/13 4/13
TroyandaLutsk / Ukraine19/28 18/26
AelitaLviv / Ukraine1/1 0/0
AnDensLviv / Ukraine5/5 5/5
CrystalLviv / Ukraine3/3 2/2
DiademaLviv / Ukraine23/38 21/33
FleshLviv / Ukraine14/14 13/13
GrandLviv / Ukraine4/7 3/6
NikaLviv / Ukraine5/7 2/3
ORIGINALLviv / Ukraine5/5 5/5
Royal DanceLviv / Ukraine3/8 3/8
SozvezdieTetijiv / Ukraine16/37 16/37
BravoVolochysk / Ukraine11/20 11/11
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine11/12 11/11
Star-stepZdolbuniv / Ukraine2/4 0/0
GarmoniyaЛьвів-Рудно / Ukraine22/24 21/23
OvatsyiyaНова Каховка / Ukraine11/18 11/18
Bogus Нововолинськ / Ukraine6/6 6/6
PerlinaНововолинськ / Ukraine10/12 8/9
LiraОвруч / Ukraine22/31 22/31
RondoПолтава / Ukraine9/16 7/11
FAVORITРахів / Ukraine12/12 12/12
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine9/9 9/9
Art-kvartalРівне / Ukraine2/2 2/2
AstraРівне / Ukraine5/7 5/7
PrestizhРівне / Ukraine8/11 8/11
SofiyaСтрий / Ukraine12/12 12/12
AlyansТернопіль / Ukraine6/14 6/14
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine23/28 23/27
StardensТисмениця / Ukraine14/19 11/14
Tantsyuvalniy klub sela CherchikЧерчик / Ukraine10/10 9/9
LafestaЯворів / Ukraine10/10 10/10
Step by stepЯворів / Ukraine10/11 10/11