Loading
post image

THE LEGEND OF GOLDEN LVIV

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців
Карайван Олександр
Львів / Україна
04.11.2017

Conformance with the schedule

3.67 /5

Dressing rooms

3.79 /5

Design and comfort of the hall

3.82 /5

Lighting

4.51 /5

Music

4.31 /5

Average value

4.02 /5

Evaluation done with   39   user(s)
Last feedback date   04.11.2017 23:36

 

Асоціація спортивного танцю України

Львівський обласний осередок АСТУ

Спортивно-танцювальний  клуб  «Шарм»

 

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців

«THE LEGEND OF GOLDEN LVIV»

 

DATE/ДАТА: 4 листопада 2017 р.

PLACE/МІСЦЕ: м. Львів, вул. Щирецька 36, СК «Грація» (ТВК «Південний»)

 

 У вечірньому відділенні змагань супровід ОРКЕСТРУ!

 

Заявки:

Необхідно надіслати до 2 листопада 2017 року. Без попередньої  заявки участь у турнірі неможлива.

  

Реєстрація:

До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження,або класифікаційною  книжкою танцюриста.

Реєстрація учасників: онлайн реєстрація flymark.dance

УВАГА! Без свідоцтва про народження або  будь-якої дійсної класифікаційної книжкі любої танцювальної організації участь у турнірі неможлива.

 

 Категорії «Дебют» і Школи А, Б, В – діти 1 рік навчання

  

Розминка: 30 хв до початку відділення!!!

  

Благодійний внесок:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

  • Діти, соло, школи – 150 грн з учасника,
  • «Н» -170 грн. з учасника за програму,
  • «Е», «Д» -200 грн. з учасника за програму,
  • «RS» - 250 грн. з учасника за програму(призовий фонд)
  • «B» -300 грн. з учасника за програму,(призовий фонд)

Вхід для глядачів на цілий день  – 120 грн.

 

Суддівська бригада

Головний суддя змагань: Прочко Юрій

Комісар: Бобель Андрій

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова.  Суддівство здійснюється на планшетах.

 

Призи: дипломи, медалі, кубки та призові фонди.

 

Умови  для  глядачів  та  танцюристів:

  • Танц майданчик Натуральний паркет  300 м2;
  • Професійно оформлений зал;
  • Танцювальний  магазин;
  • Професійне озвучення;
  • Професійне фото та відео від Ardan;
  • Професійне освітлення;
  • Пригощає  кафетерій.                                     

 

Організатор змагань:

Президент КСТ «Шарм»

Карайван Олександр

067 754 38 74; 063 250 56 54; 095 475 46 309; karayvansasha@gmail.com

 

Змагання обслуговує ОРКЕСТР Лео-Бенд. Соліст Павло Ільницький

У програмі ШОУ від Дмитра Влоха та Віолетти Китаєвої

 

Будемо раді бачити вас у нас на турнірі!!!

 

Dancers / Couples / Entries:   933 / 584 / 872
Categories04 November, Saturday
10:0013:0015:0018:00
1 Children 1 (under 6) (4) W-C - 4
2 Children 2 (under 8) (35) W-C - 35
3 School A (under 10) (25) W-C - 25
4 School B (under 12) (7) W-C - 7
5 School V (under 16) (2) W-C-J - 2
6 Solo Children 1 Debut (15) W-C - 15
7 Solo Children 2 Debut (48) W-C - 48
8 Solo Debut 1 (36) W-C - 36
9 Solo Debut 2 (11) W-C - 11
10 School 1 (under 8) (23) W-C-J - 23
11 School 2 (under 10) (50) W-C-J - 50
12 School 3 (under 12) (33) W-C-J - 33
13 School 4 (under 14) (4) W-C-J - 4
14 Solo School 1 (82) W-C-J - 82
15 Solo School 2 (31) W-C-J - 31
16 Children N (10) W-Q-C-J - 10
17 Juveniles 1 N (31) W-Q-C-J - 31
18 Juveniles 2 N (38) W-Q-C-J - 38
19 Juniors 1 N (10) W-Q-C-J - 10
20 Juniors 2 N (6) W-Q-C-J - 6
21 Solo Juveniles 1+2 N (35) W-Q-C-J - 35
22 Solo Juniors 1+2 N (10) W-Q-C-J - 10
23 Solo Juveniles+Juniors E (12) ST - 7, LA - 11
24 Youth+Adult N (1) W-Q-C-J - 1
25 Juveniles 1 E (10) ST - 6, LA - 8
26 Juveniles 2 E (25) ST - 20, LA - 22
27 Juniors 1 E (19) ST - 11, LA - 15
28 Juniors 2 E (22) ST - 16, LA - 15
29 Youth+Adult E (4) ST, LA - 4
30 Juveniles 1+2 D (18) ST - 16, LA - 11
31 Juniors 1 D (18) ST - 11, LA - 15
32 Juniors 2 D (19) ST - 12, LA - 13
33 Youth+Adult D (14) ST - 12, LA - 7
34 Juveniles Rising Stars (12) ST - 11, LA - 10
35 Juniors 1 Rising Stars (13) ST - 9, LA - 8
36 Juniors 2 Rising Stars (15) ST - 7, LA - 10
37 Youth Rising Stars (12) ST - 6, LA - 7
38 Adults Rising Stars (11) ST - 8, LA - 5
39 Youth+Adults B (10) ST - 5, LA - 7
Total by section240112195325
Dancers / Couples / Entries:   933 / 584 / 872
JudgesCity / Country
Leshchynska DominikaPoland
Semionova Oxana Chisinau / Moldova
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Андрес Анна Львів / Україна
Балук Ірина Калуш / Україна
Барна Сергій Львів / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Верба Вероніка Львів / Україна
Витягловська Анастасія Львів / Україна
Волошин Ірина Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Голенькова Анастасія Львів / Україна
Городницька Роксолана Городок / Україна
Дахній Зеновія Львів
Декет Володимир Львів / Україна
Демчук Ірина Львів
Дудяк Наталія Львів
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Карачанський СергійРівне
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Киричик Леся Луцьк / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Кузнєчихін Станіслав Луцьк / Україна
Лаптєва Олександра Львів
Левицький Всеволод Львів
Левицький Олег Львів / Україна
Левшин Антон Харків / Україна
Лісович Тарас Львів / Україна
Малишевский Вадим Луцьк / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Мироненко Аліна Львів / Україна
Міщенко Анастасія Львів / Україна
Муж Богдан Львів
Опаленик Тарас Львів / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Пігулевський Владислав Київ
Полигач Ігор Тернопіль / Україна
Полюхович Галина Львів / Україна
Романцов Сергій Мелітополь
Саверська Анна Рівне / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савінська Світлана Обухів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ / Україна
Старик Богдан Львів / Україна
Стахова Тетяна Тернопіль / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Тимуш Антоніна Чорноморськ / Україна
Хлян Максим Львів / Україна
Хлян Христина Львів / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
SoloWay Dance Centre Bogorodchany / Ukraine2/42/4
Phoenix Chisinau / Moldova4/94/9
Tantsyuvalna shkola Savich Drogobych / Ukraine6/154/7
Rondo Gorodok / Ukraine14/1414/14
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine8/226/14
Jam Ivano-Frankivsk / Ukraine2/62/5
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine2/32/3
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine6/145/12
Karmen Kalush / Ukraine3/72/5
Shkola tantsa Vesty Brandt Kryvy Rig / Ukraine4/93/6
OLTEX Kyiv / Ukraine1/11/1
Panda Plyus Kyiv / Ukraine6/120/0
Profit Lozova / Ukraine7/166/14
Grand-Dance Lutsk / Ukraine9/235/13
Aelita Lviv / Ukraine32/6032/55
AmatorLviv Lviv / Ukraine43/7537/56
Bravo Lviv / Ukraine5/93/5
Bronx Lviv / Ukraine2/42/4
Crystal Lviv / Ukraine51/9346/76
Dance for two Lviv / Ukraine13/2812/22
DFA Lviv / Ukraine71/9566/83
Edelveys Lviv / Ukraine10/109/9
Empire Lviv / Ukraine30/3625/27
Estet Lviv / Ukraine18/3118/28
Flesh Lviv / Ukraine16/2112/16
FLORIO Lviv / Ukraine14/2114/20
Grand Lviv / Ukraine25/2625/26
Karmens Lviv / Ukraine4/84/8
Rondo Lviv / Ukraine14/1814/18
Royal Dance Lviv / Ukraine7/206/12
Sharm Lviv / Ukraine46/5645/53
Vikadans Lviv / Ukraine10/178/15
WOW Studio Lviv / Ukraine7/77/7
YOUSTAR Lviv / Ukraine6/65/5
Rythm Poland / Poland1/21/1
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine10/206/12
raduga Мелітополь / Ukraine9/256/17
Followway Новий Розділ / Ukraine3/33/3
Vikariya Обухів / Ukraine5/75/7
Aleksa Sport Dans Рівне / Ukraine12/1612/12
Liniya Рівне / Ukraine25/5224/48
Fantaziya Самбір / Ukraine15/2315/23
Prolisok Стрий / Ukraine22/2722/27
Alyans Тернопіль / Ukraine5/124/9
Ars Тернопіль / Ukraine11/1911/19
O'team Тернопіль / Ukraine2/72/5
Vivat Тернопіль / Ukraine2/32/3
Vogon sertsya Тернопіль / Ukraine11/1111/11
Yuventa Dance Трускавець / Ukraine6/75/6
Timush Club Чорноморськ / Ukraine8/158/15