Loading
post image

TERNOPIL CUP 2017

Кордюкевич Володимир, Кордюкевич Надія
Тернопіль / Україна
24.12.2017
23/12/2017

 

Ukrainian Dance Sport Association

Dance Sport Club “ARS”

TERNOPIL CUP-2017

Date / Дата: 24 December / 24 Грудня

Place / Місце: Concert HallPodolyany” (Tetsktylna St. 28ch)

 

Entry fee:

  з особи за програму:

  • Debut, School, solo – 150 UAH;
  • “N” , «E », «D» - 200 UAH;
  • «C», Rising Star – 250 UAH.                    

 

Ticket150 UAH

 

Rules:

Згідно Правил змагань АСТУ

 

ENTRIES/ЗАЯВКИ:

  Closing date for Entries: 23 of  December  2017 On-line реєстрація на сайті http://flymark.dance

 

Adjucators:

Boleslaw Bara (PL), Лаптєва Олександра (Львів), Прочко Юрій (Львів), Мар'юк Ірина (Стрий), Малишевський Вадим (Луцьк), Великголова Богдан, Великголова Діана (Чернівці), Дудяк Наталія (Львів), Кузнєчихін Станіслав (Володимир-Волинський), Полигач Ігор (Тернопіль), Горобець Юрій (Хмельницьк), Карайван Олександр(Львів)  Головащенко Руслан, Головащенко Олена (Київ), Палій Віктор (Одеса),Андрющенко Володимир (Харків ) та ін.

 

Організатори:

КСТ «АРС»

Надія та Володимир Кордюкевич

Контактний телефон: (067)74-23-260

Couples / Entries  16 / 53
Categories24 December, Sunday
10:0014:0018:00
1 Debut 1 (under 6) (1) W-C - 1
2 Debut 2 (under 8) (1) W-C - 1
3 Debut 3 (under 10) W-C
4 Solo School+N (under 10) W-C-J
5 Solo School+N (under 14) W-Q-C-J
6 School A (under 8) (1) W-C-J - 1
7 School B (under 10) (1) W-C-J - 1
8 School C (under 12) W-C-J
9 School Juveniles 1 W-Q-C-J
10 School Juveniles 2 W-Q-C-J
11 School Juniors 1+2 W-Q-C-J
12 Kids N (under 8) (1) W-Q-C-J - 1
13 Juveniles 1 N W-Q-C-J
14 Juveniles 2 N W-Q-C-J
15 Juniors 1 N W-Q-C-J
16 Juniors 2 N W-Q-C-J
17 Juveniles 1 E ST, LA
18 Juveniles 2 E (1) ST - 1, LA - 1
19 Juniors 1 E (2) ST - 2, LA - 2
20 Juniors 2 E (2) ST - 2, LA - 2
21 Juveniles 1 D LA ST
22 Juveniles 2 D LA ST
23 Juniors 1 D (5) LA - 4 ST - 5
24 Juniors 2+Youth 1 D (2) LA - 2 ST - 2
25 Youth 2+Adult D (2) LA - 1 ST - 2
26 Juveniles 1+2 C ST LA
27 Juniors 1 C (2) ST - 2 LA - 1
28 Juniors 2 C (2) ST - 2 LA - 1
29 Youth 1 C (1) ST - 1 LA - 1
30 Youth 2+Adult C (2) ST - 2 LA - 1
31 Juveniles 1+2 Rising Star ST LA
32 Juniors 1 Rising Star (2) LA - 1 ST - 2
33 Juniors 2 Rising Star (3) LA - 2 ST - 3
34 Youth 1 Rising Star (2) ST - 2 LA - 1
35 Youth 2 Rising Star ST LA
36 Adults Rising Star ST LA
Total by section42227
Couples / Entries  16 / 53
JudgesCity / Country
Андрющенко Володимир Харків / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
VLA.DANCEKharkiv / Ukraine8/30
FamilyKyiv / Ukraine1/1
ArsТернопіль / Ukraine7/22