Loading
post image

Vivat Bila Tserkva

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту
Тимощук Вадим
Біла Церква / Україна
13.05.2017

Conformance with the schedule

4.80/5

Dressing rooms

4.40/5

Design and comfort of the hall

4.50/5

Lighting

4.70/5

Music

4.90/5

Average value

4.66/5

Evaluation done with  10  user(s)
Last feedback date  13.05.2017 19:28

 

  Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Київський обласний осередок ВФТС

Танцювальний клуб „Vivat”

 

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту

„Vivat Bila Tserkva”

 

Дата проведення : 13 травня 2017 р.

Місце проведення : м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні 46,  ДЮСШ № 1

 

Костюми та фігуризгідно правил ВФТС.

 

Суддізапрошені судді України.            

 

Реєстрація

до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом.

Проба паркету за 30 хвилин  до початку виступу.

 

Танцювальний майданчик 20×14. Обов’язкова наявність накаблучників.

 

Під час  змагань буде працювати буфет.

 

Організатор забезпечує присутність лікаря на змаганнях.

 

Нагородження:

Фіналісти змагань нагороджуються дипломами,призери-медалями,у категорії «відкритий кубок» - кубками.

Дипломи та медалі  всім учасникам  у категорії Дебют та Школа

 

Організатор змагань:

Тимощук Вадим

Tеl.mob.+38 0665870620. royal.dancebc@mail.ru

 

Благодійні внесок для учасників (з особи за програму) становить:

  • «Дебют» «Школа» -160 грн,
  • «Н» «Е» «Д» «С»-180 грн,
  • Відкритий кубок - 200 грн

Благодійний внесок для глядачів та супроводжуючих осіб-100грн. на весь день  змагань

 

Реєстрація на сайті: https://flymark.dance

Couples / Entries  343 / 604
Categories13 May, Saturday
09:3011:3013:3018:30
1 Children 1 Debut W-C
2 Children 1 Debut Solo W-C
3 Children 2 Debut W-C
4 Children 2 Debut Solo W-C
5 Juveniles 1 Debut W-C
6 Juveniles 1 Debut Solo W-C
7 Juveniles 2 Debut W-C
8 Juveniles 2 Debut Solo W-C
9 Juniors 1+2 Debut W-C
10 Juniors 1+2 Debut Solo W-C
11 Children School W-C-J
12 Children School Solo W-C-J
13 Juveniles 1 School W-C-J
14 Juveniles 1 School Solo W-C-J
15 Juveniles 2 School W-C-J
16 Juveniles 2 School Solo W-C-J
17 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
18 Juniors 1+2 Solo E ST, LA
19 Children N W-Q-C-J
20 Juveniles 1 N W-Q-C-J
21 Juveniles 2 N W-Q-C-J
22 Juveniles 1+2 Solo N W-Q-C-J
23 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
24 Juveniles 1 E ST, LA
25 Juveniles 2 E ST, LA
26 Juniors 1+2 E ST, LA
27 Juveniles 1 D ST, LA
28 Juveniles 2 D ST, LA
29 Juniors 1 D ST, LA
30 Juniors 2 D ST, LA
31 Juniors 1 C ST LA
32 Juniors 2 C ST LA
33 Juveniles 1 Cup ST LA
34 Juveniles 2 Cup ST LA
35 Juniors 1 Cup ST LA
36 Juniors 2 Cup ST LA
37 Youth+Adult Cup ST LA
Total by section0000
Couples / Entries  343 / 604
JudgesCity / Country
Боган Ярослав Житомир / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Загоруйко Олексій Чернігів / Україна
Ігнатенко Андрій Київ
Ковальов Станіслав Київ / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Лисенко Жанна Корсунь-Шевченківський / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Обмелько Володимир Калинівка / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Рижикова Ганна Южноукраїнськ / Україна
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Супрунчук Олег Житомир / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква
Филинюк Ирина Біла Церква / Україна
Филинюк Назар Біла Церква / Україна
Шашков Назар Маріуполь / Україна
Шестаков Павло Дніпро / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
TangueraBerdychiv / Ukraine4/5
EridanBila Tserkva / Ukraine3/6
GoldenclubBila Tserkva / Ukraine26/32
VivaTBila Tserkva / Ukraine109/172
IndiGoBlagovishchenske / Ukraine14/27
StarsKalynyivka / Ukraine22/24
MriyaKorosten / Ukraine2/4
KurazhKorostyshev / Ukraine1/1
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine22/39
KonvaliyaKropivnitskiy / Ukraine1/2
Dance MaximumKyiv / Ukraine3/6
DanceLandKyiv / Ukraine8/9
FantomKyiv / Ukraine19/39
Lider-DansKyiv / Ukraine5/6
MeridianKyiv / Ukraine1/2
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine4/4
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine4/5
Dans LayfZhytomyr / Ukraine10/22
EstetZhytomyr / Ukraine10/18
GalateyaZhytomyr / Ukraine3/6
KolibriZhytomyr / Ukraine9/9
KristalZhytomyr / Ukraine11/28
MelodiyaZhytomyr / Ukraine3/7
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine6/17
Feyeriya DansМаріуполь / Ukraine10/48
SharmУмань / Ukraine3/4
Dans-MriyaХмільник / Ukraine17/22
NikaЧернігів / Ukraine2/3
Top DanceЧернігів / Ukraine1/1
LazuritЧорноморськ / Ukraine2/6
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine8/30