Loading
post image

ВЕСНЯНА ФАНТАЗІЯ 2017

Обласні класифікаційні змагання з танцювального спорту
Ленець Руслан та Дмитришин Віта
Самбір / Україна
07.05.2017

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

4.80/5

Design and comfort of the hall

4.70/5

Lighting

4.40/5

Music

4.90/5

Average value

4.76/5

Evaluation done with  10  user(s)
Last feedback date  07.05.2017 09:42

 

Станом на 23.03.2017

  Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Львівський обласний осередок ВГО ВФТС

Клуб сучасного та спортивного танцю «ФАНТАЗІЯ» (Самбір)

 

ВЕСНЯНА ФАНТАЗІЯ 2017

Обласні класифікаційні змагання з танцювального спорту


Дата проведення: 07 травня 2017 року

Місце проведення: Народний дім, м. Самбір, вул. Коперника, 6

 

Заявка: До 5-го травня на адресу https://flymark.dance/Competition/Details/727

 

 

Костюми і фігури У відповідності до правил ВФТС

 

Суддівська бригада: Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією.

 

Організатор залишає за собою право об’єднувати категорії участі.

 

Організатори змагань:

Руслан Ленець та Віта Дмитришин

тел.: 097 675 49 43, 097 583 72 85

 

 

ФІНАНСОВІ УМОВИ!!!

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню фестивалю здійснюються за рахунок благодійних внесків.

  • «Бебі», «Соло», «Школа»  - 100 грн. з учасника
  • «Початківці» «Е»,  «Д» - 120 грн. з учасника

Благодійний внесок для супроводжуючих та глядачів - 50 грн. на весь день змагань

Couples / Entries  212 / 266
Categories07 May, Sunday
10:0012:0014:00
1 Children 1 Debut W-C
2 Children 2 Debut W-C
3 Juveniles 1 Debut W-C
4 Juveniles 2 Debut W-C
5 Juniors 1 Debut W-C
6 Juniors 2 Debut W-C
7 Solo Juveniles 1+2 Debut W-C
8 Solo Juniors 1+2 Debut W-C
9 Juveniles 1 School W-C-J
10 Juveniles 2 School W-C-J
11 Juniors 1 School W-C-J
12 Juniors 2 School W-C-J
13 Solo Juveniles 1+2 School W-C-J
14 Solo Juniors 1+2 School W-C-J
15 Solo Juniors 1+2 Beginners W-Q-C-J
16 Solo Juveniles 1+2 Beginners W-Q-C-J
17 Juveniles 1 Beg. W-Q-C-J
18 Juveniles 2 Beg. W-Q-C-J
19 Juniors 1 Beg. W-Q-C-J
20 Juniors 2 Beg. W-Q-C-J
21 Juveniles 1 E ST, LA
22 Juveniles 2 E ST, LA
23 Juniors 1 E ST, LA
24 Juniors 2 E ST, LA
25 Juveniles 1+2 D ST, LA
26 Juniors 1 D ST, LA
27 Juniors 2 D ST, LA
28 Youth+Adult E+D ST, LA
Total by section000
Couples / Entries  212 / 266
JudgesCity / Country
Балтрунас Ольга Львів / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Стецьків Павло Самбір / Україна
Федик Христина Хирів / Україна
Черепаня Тарас Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine25/31
AmatorLvivLviv / Ukraine3/6
AnDensLviv / Ukraine2/3
EdelveysLviv / Ukraine9/11
FokstrotLviv / Ukraine18/27
ORIGINALLviv / Ukraine13/20
StilLviv / Ukraine8/8
FantaziyaСамбір / Ukraine81/102
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine7/10
FantaziyaХирів / Ukraine46/48