Loading
post image

Alleya Slavy 2018

Прокаєв Артур, Прокаєва Оксана
Рівне / Україна
09.03.2018

Conformance with the schedule

4.67/5

Dressing rooms

3.33/5

Design and comfort of the hall

4.67/5

Lighting

4.50/5

Music

4.00/5

Average value

4.23/5

Evaluation done with  6  user(s)
Last feedback date  10.03.2018 10:20

 

Alleya Slavy 2018

 

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № 1-р та у зв’язку з відзначенням Міжнародного жіночого дня робочий день з п’ятниці 9 березня 2018 р. переноситься на суботу 3 березня 2018 р.

 

Реєстрація

Реєстрація для всіх бажаючих буде 8 березня 2018 р. в Готелі МИР, м.Рівне з 15.00 до 18.00, вул. Міцкевича. 

Попередня участь у змагані приймаються  до 07.03.18р. на flymark.com.ua

 Реєстрація учасників та суддів починається о 8.оо та здійснюється згідно правил рееєстрації та закінчюється за 60хв. до початку. Початок розминки за 30хв. Без попередньої заявки участь можлива при подвійному внеску.  

 

Інформація для танцюристів:

– Друге відділення починається без розминки.

– Організатори мають право вносити зміни. 

– Категорії (*) без обмежень

– Організатор має право вносити зміни у категоріях та змінювати програму змагань!

 

Умови для глядачів та тацюристів:

  • Майданчик ламіноване покритя
  • танцювальний магазин  «Top Dance»
  • пригощає кафе  «Чорна Королева»
  • професійна фото-відео студія АРДАН
  • місця для переодягання на двух поверхах
  • окрема зала для нагородження  учасників
  • оформлена фото-зона для гостей

 

Благодійний внесок: 120 грн на весь день

   

НАГОРОДЖЕННЯ

Категорії Дебют та Школа – Диплом ексклюзивні статуетки

Категорії Н,Е,Д,С- Диплом, Медаль та Кубок

Категорії Alleya Slavy  -Диплом, Медаль  та  призерам  Кубok  за 1 місце

Для категорій Alleya Slavy  за 1 місце учасники отримують Сертифікати  на   Poland & Moldova 2018  інформація на сайті uadl.com.ua

 

Суддівство

Українська суддівська панель, також іноземна суддівська панель:  та судді всіх танцювальних  організацій  світу  які  займаються  розвитком спортивного  танцю з діючими ліцензіями на 2018 рік.

На змаганнях діє обмін танцювальних банкнот на безкоштовні Кубки для танцюристів

 

Для танцюристів ПРИЗОВИЙ ФОНД в категоріях Дорослі

"Тренерам пар категорій Adult - за 1 місце Гонорар"

"Наймасовіший  клуб  отримає  Кубок  та  Гонорар"

 

Повна інформація про змагання та категорії на сайті   uadl.com.ua                                                                                                                                      

Місце проведення: м.Рівне, вул.Соборна 3д, Міський Будинок Культури

 

Організатори

Артур і Оксана Прокаєви

Моб.Теl. +380973416289

 

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС НА НАШИХ ЗМАГАННЯХ !!!

 

Couples / Entries  192 / 334
Categories09 March, Friday
11:0013:0015:0018:00
1 Kinder (under 6) W-C
2 Kinder Solo (under 6) W-C
3 Debut under 8 W-C
4 Debut under 10 W-C
5 Debut under 14 W-C
6 Debut Solo (under 10) W-C
7 Kids School W-C-J
8 Juveniles 1 School W-C-J
9 Juveniles 2 School W-C-J
10 Juniors School W-C-J
11 Juveniles Solo School W-C-J
12 Juniors+Youth Solo School W-C-J
13 Am-Debut (under 10) W-C
14 Kids N W-Q-C-J
15 Juveniles 1 N W-Q-C-J
16 Juveniles 2 N W-Q-C-J
17 Juniors N W-Q-C-J
18 Juveniles Solo N W-Q-C-J
19 Juniors+Youth Solo N W-Q-C-J
20 Juveniles 1 E ST LA
21 Juveniles 2 E ST LA
22 Juveniles Solo E LA
23 Juniors+Youth Solo E LA
24 Juniors 1 E ST, LA
25 Juniors 2 E ST, LA
26 Juveniles D ST, LA
27 Juniors 1 D ST, LA
28 Juniors 2 D ST, LA
29 Youth+Adult E+D ST LA
30 Juveniles Rising Stars ST, LA
31 Juniors 1 Rising Stars ST LA
32 Juniors 2 Rising Stars ST LA
33 Youth+Adult Rising Stars ST LA
34 Juveniles 1 Alleya Slavy ST, LA
35 Juveniles 2 Alleya Slavy ST, LA
36 Juniors 1 Alleya Slavy ST LA
37 Juniors 2 Alleya Slavy ST LA
38 Youth Alleya Slavy ST LA
39 Adult Alleya Slavy ST LA
40 Open Cup School SW, CH
41 Open Cup SW, VW CH, RU
Total by section0000
Couples / Entries  192 / 334
JudgesCity / Country
Арустамян Наталия Здолбунів
Бешта Іванна Ковель / Україна
Брандт Веста Кривий Ріг / Україна
Бурчак Ігор Рівне
Головач (Гордійчук) Інна Шепетівка / Україна
Горбенко Лєна Рівне
Грицевич Всеволод Луцьк / Україна
Казатинська Олена Рівне
Калетник Олександр Рівне
Кащук Катерина Рівне
Кохан Марія Луцьк / Україна
Куцик Олег Луцьк
Лічутіна Анна Рівне
Лущик Катерина Рівне
Новомодная Елена Шепетівка
Олийник Елена Рівне
Охнюк Юлія Рівне / Україна
Пастухов Сергій Рівне
Сорока Владислав Рівне
Фурманець Дарина Рівне
Янчук Анатолій Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
LadushkiDonetsk / Ukraine1/1
ModernKovel / Ukraine7/8
Shkola tantsa Vesty BrandtKryvy Rig / Ukraine3/8
Art-KvartalKvasylyv / Ukraine5/19
FortunaLutsk / Ukraine4/5
Grand-DanceLutsk / Ukraine15/40
TroyandaLutsk / Ukraine8/9
YunistLutsk / Ukraine5/6
OleromSvatovo / Ukraine2/8
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine12/13
Star-stepZdolbuniv / Ukraine1/1
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine17/18
Art-kvartalРівне / Ukraine38/117
diamond danceРівне / Ukraine13/14
KarmenРівне / Ukraine9/9
PlatinumРівне / Ukraine8/8
RoyalРівне / Ukraine8/8
RytmРівне / Ukraine12/13
IneshШепетівка / Ukraine20/24
VivatШепетівка / Ukraine4/5