Loading
post image

Rumba Cross 2017

Відкриті всеукраїнські змагання зі спортивного танцю
Прокаєв Артур, Прокаєва Оксана
Рівне / Україна
28.10.2017

Conformance with the schedule

4.57/5

Dressing rooms

2.57/5

Design and comfort of the hall

3.29/5

Lighting

4.14/5

Music

4.00/5

Average value

3.71/5

Evaluation done with  7  user(s)
Last feedback date  28.10.2017 22:08

 

Реєстрація

Реєстрація для всіх бажаючих буде 27 жовтня в Готелі  ОПТІМА,  1 поверх з 10.00 до 13.00, вул. Словацького № 9.

Попередню заявку на змагання приймаються  до 27.10.17р.на flymark.com.ua

Реєстрація учасників та суддів починається о 8.оо та здійснюється згідно правил реєстрації та закінчюється за 60хв. до початку. Початок розминки за 30хв. Без попередньої заявки участь можлива при подвійному внеску.

 

Інформація для танцюристів:

  • Наявність накаблучників обов'язкова.
  • Категорії (*) без обмежень.
  • Організатор має право вносити зміни у категоріях та змінювати програму змагань!

 

Умови для глядачів та тацюристів:

  • Майданчик – ламінована сцена - 200кв.м
  • Танцювальний магазин «Top Dance»
  • Пригощає кафе
  • Професійна фото-відео студія «АРДАН»

 

Благодійний внесок:

100 грн на весь день

 Учасникам АТО вхід безкоштовний при наявності оригіналу - посвідчення особи

 

НАГОРОДЖЕННЯ

Категорії Дебют та Школа – Диплом та ексклюзивні статуетки Категорії Н, Е, Д, С кл. отримують Диплом, Медаль та Кубок

1 місце Juniors2 та Youth + Adults Rising Stars стандарт та латина дарує Сертифікат на подорож закордон за рахунок організації

 

Суддівство:

запрошені судді танцювальних організацій які займаються розвитком спортивного танцю та тренери пар які мають ліцензію судді. Суддівство здійснюється на планшетах FlyMark.

 

Змагання проходять з благодійною метою для розвитку спортивного танцю на території України.

 
Для тренерів категорій і  Rising Stars особливі умови праці

 

ВСЯ ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ - uadl.com.ua

 

Наймасовіший клуб отримає Кубок та гонорар!

Тренера пар категорії Youth+Adult за 1 місце - гонорар!

Сучасний просторий глядацький зал, професійне світло  та звук !

 

Будемо раді бачити вас на наших змаганнях!

 

JudgesCity / Country
Арустамян Наталія Здолбунів
Бурчак Ігор Рівне
Гоголадзе Анна Грузія
Головач (Гордийчук) Инна Шепетівка / Україна
Джум Олександр Рівне / Україна
Дмитренко Тетяна Рівне / Україна
Калетник Олександр Рівне
Климець Галина Рівне
Куцик Олег Луцьк / Україна
Лічутіна Анна Здолбунів
Лущик Катерина Рівне
Музиченко Лариса Славута
Новомодна Олена Шепетівка / Україна
Огороднік Іванна Шепетівка / Україна
Олійник Олена Рівне
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Прокаєва Оксана Рівне / Україна
Рябчук Валерій Рахів / Україна
Саверська Анна Рівне / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Art-KvartalKvasylyv / Ukraine3/3 3/3
TroyandaLutsk / Ukraine18/21 17/19
ElegantLviv / Ukraine2/7 2/7
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine9/9 8/8
Star-stepZdolbuniv / Ukraine3/3 3/3
FAVORITРахів / Ukraine3/5 3/5
15Рівне / Ukraine10/10 9/9
Art-kvartalРівне / Ukraine41/69 33/50
diamond danceРівне / Ukraine7/9 7/9
FortunaРівне / Ukraine2/2 2/2
KarmenРівне / Ukraine11/11 11/11
LiniyaРівне / Ukraine34/43 34/43
RytmРівне / Ukraine15/16 15/16
TenDanceРівне / Ukraine18/18 18/18
SheykСлавута / Ukraine8/8 8/8
IneshШепетівка / Ukraine34/35 34/35
VivatШепетівка / Ukraine14/15 14/15
Step by stepЯворів / Ukraine5/7 5/7