Loading
post image

КУБОК КРОКУ - 2017

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Чолан Мар’ян та Оксана, Горобець Микола та Наталя
Хмельницький / Україна
30.04.2017

Conformance with the schedule

4.33 /5

Dressing rooms

3.00 /5

Design and comfort of the hall

4.67 /5

Lighting

4.00 /5

Music

4.67 /5

Average value

4.13 /5

Evaluation done with   3   user(s)
Last feedback date   03.05.2017 20:09

 

 Всесвітня Федерація Танцювального Спорту

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Хмельницьке обласне відділення  ВГО ВФТС

”Клуб спортивного танцю ”КРОК”

 

запрошують на

 

Всеукраїнські  класифікаційні змагання з танцювального спорту

Кубок  кроку - 2017

Дата проведення:  30 квітня  2017 року                                                       

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Зарічанська 9, Спорткомплекс УВС

 

До участі у змаганнях допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом. (або спортивним танцем).

 

Правила:

Змагання проводяться відповідно до правил AUDSF і WDSF.

Існують обмеження по фігурам  -  http://audsf.com.ua/documents/per_dozv_figur.doc

                         та костюмамам  -  http://audsf.com.ua/documents/prav_sport_kost.doc, (працює технічний суддя).

 

Оn-line реєстрація

 на сайті  www.flymark.dance   до 28 квітня  2017 року

                   

Без попередньої заявки участь у змаганнях  неможлива.

Реєстрація учасників закінчується за 30 хвилин до початку змагань.

Організатор допомагає з поселенням при умові попередньої заявки на поселення  до 24 квітня 2017 року.

 

E-mail:

krok_mg@ukr.net

 

Організатори:

Мар’ян та Оксана Чолан - тел. +380 (67) 2642894

Микола та Наталя Горобець -  тел. +380 (98) 8063663

 

Благодійний внесок у категоріях:

  • Дебют, школа, бебі, Lady - 150  грн з учасника за програму;
  • Початківці, Е, Д  класи  -  200  грн з учасника за програму; 
  • С, В, Open  класи  -  250 грн з учасника за програму.

Вхідний квиток для глядачів -  120 грн./день                                                                                                     

Місце  за  столиком -  50  грн. за одне  відділення + 120 грн./день вхідний квиток.

 

На турнірі працюватиме < V. ART STUDIO >  по створенню зачісок та макіяжу. Запис по тел. (097)918-38-39                                                 

Couples / Entries   161 / 283
Categories30 April, Sunday
09:0012:3015:3019:00
1Debut (2010-2012)W-C
2Debut (2009-2010)W-C
3Debut (2008-2009)W-C
4Debut (2006-2007)W-C
5Baby (2011-2012)W-C-J
6Juveniles 1 SchoolW-C-J
7Juveniles 2 SchoolW-C-J
8Juniors 1 SchoolW-C-J
9Lady 1 (2009-2010)W-C
10Lady 2 (2008-2009)W-C-J
11Lady 3 (2006-2007)W-C-J
12Lady Juveniles 1+2 Beg.W-Q-C-J
13Juveniles 1 Beg.W-Q-C-J
14Juveniles 2 Beg.W-Q-C-J
15Juniors 1 Beg.W-Q-C-J
16Juveniles 2 E6 dancesLAST
17Juniors 1 E6 dancesLAST
18Juniors 2 E6 dancesLAST
19Juveniles 2 D8 dancesLAST
20Juniors 1 D8 dancesSTLA
21Juniors 2 D8 dancesSTLA
22Youth+Adult DSTLA
23Juniors 1 CLAST
24Juniors 2 CSTLA
25Youth+Adult CSTLA
26Juniors 2 BSTLA
27Juveniles 2 OpenLAST
28Juniors 1 OpenLAST
29Juniors 2 OpenSTLA
30Youth OpenSTLA
Total by section0000
Couples / Entries   161 / 283
JudgesCity / Country
Белей Володимир Рівне / Україна
Ведіщєв Андрій Хмельницький / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський / Україна
Квасниця Владислав Хмельницький / Україна
Кравченко Оксана Одеса / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Радченко Олена Львів
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федик Тамара Хмельницький / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Явдошик Алла Львів
ClubCity / CountryPairs / Participation
Gratsiya Kamenec-Podilskiy / Ukraine1/2
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine12/16
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine7/8
Krok Khmelnytskyy / Ukraine71/139
Edelveys Lviv / Ukraine12/17
Fokstrot Lviv / Ukraine8/18
Lider Lviv / Ukraine3/5
ORIGINAL Lviv / Ukraine4/8
Elit Dans Odesa / Ukraine6/21
Estet Zhytomyr / Ukraine4/11
Kolibri Zhytomyr / Ukraine1/1
Rytm Рівне / Ukraine9/10
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine23/27