Loading
post image

Кубок Южно-Української АЕС 2017

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту
КСТ «Натхнення», Самчинська Людмила, Банковська Світлана
Южноукраїнськ / Україна
29.04.2017

Conformance with the schedule

4.40/5

Dressing rooms

5.00/5

Design and comfort of the hall

4.80/5

Lighting

4.80/5

Music

4.00/5

Average value

4.60/5

Evaluation done with  5  user(s)
Last feedback date  01.05.2017 09:25

 

  МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (WDSF)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (ВФТС)

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «НАТХНЕННЯ»

 

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту

 

Кубок Южно-Української АЕС 2017       

 

Дата проведення: 29 квітня  2017 р.

Місце проведення: м. Южноукраїнськ, ПК  «Енергетик», пр. Незалежності 10.

 

Судді: запрошені судді України

 

Реєстрація учасників

До участі в змаганнях допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом.

Реєстрація учасників змагань триває до 27.04.2017р. на Flymark.dance

 

В день змагань реєстрація закінчується за 30 хв.до початку відділення

 

Організатор змагання:

КСТ «Натхнення»

Людмила Самчинська, тел: + 380677803336

Світлана Банковська, тел: +380675146566

Е-mail: samchinska@ukr.net

 

Костюми: згідно правил ВФТС

 

Розминка: за 30 хв. до початку відділення!!!

 

Благодійний внесок:

  • Леді – 160 грн. з учасника за програму
  • Школа, Діти -160 грн. з учасника за програму
  • Поч., Е,Д,С - 180 грн. з учасника за програму
  • Відкритий клас – 200 грн. з учасника за програму

 

Вхідні квитки для глядачів:

Перше відділення – 35 грн. Друге відділення – 35 грн. Третє відділення -50 грн.Четверте відділення – 50 грн.

 

Призи: дипломи, медалі та кубки

 

З повагою та найкращими побажаннями,

організатори турніру

Самчинська Людмила 0677803336, Банковська Світлана 80675146566

 

JudgesCity / Country
Балашова Оксана Кропивницький / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Красношлик Олександр Дніпро / Україна
Крыжановский Юрий Миколаїв / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Лідовська Галина Дніпро / Україна
Прийма Марія Херсон / Україна
Савченко Євген Костянтинівка / Україна
Спінул Ігор Кропивницький / Україна
Супрунчук Олег Житомир / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Шашков Назар Маріуполь / Україна
Швидченко Василь Костянтинівка / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VivaTBila Tserkva / Ukraine12/21 6/11
IndiGoBlagovishchenske / Ukraine20/44 19/42
AstraDnipro / Ukraine6/12 6/11
GarmoniyaDnipro / Ukraine3/10 0/0
RitmDnipro / Ukraine1/3 1/3
Sovremennye ritmyKonstjantynivka / Ukraine11/18 11/18
KonvaliyaKropivnitskiy / Ukraine14/24 13/20
FokstrotKryvy Rig / Ukraine1/3 1/2
LiliiaOdesa / Ukraine17/39 16/38
PrestizhOdesa / Ukraine1/7 1/3
Nathnennyapervomaysk / Ukraine11/30 10/21
RenessansVoznesensk / Ukraine2/3 2/3
Sunny-danceVoznesensk / Ukraine6/14 6/13
MelodiyaZhytomyr / Ukraine4/7 4/7
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/3 1/2
Furor-DansZnamenka / Ukraine5/8 5/8
Feyeriya DansМаріуполь / Ukraine8/24 7/21
Free StyleМиколаїв / Ukraine12/28 11/24
OlimpiyaМиколаїв / Ukraine4/9 4/9
Latinskiy KvartalХерсон / Ukraine6/14 5/12
LazuritЧорноморськ / Ukraine4/11 2/7
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine61/129 58/114