Loading
post image

Proskuriv Open Championship

Відкриті всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного бального танцю
Гулеватий Дмитро, Гулевата Юлія, Каспрук Олександр
Хмельницький / Україна
06.05.2017

Conformance with the schedule

4.71/5

Dressing rooms

4.57/5

Design and comfort of the hall

4.29/5

Lighting

4.43/5

Music

4.43/5

Average value

4.49/5

Evaluation done with  7  user(s)
Last feedback date  09.05.2017 13:55

 

 Асоціація спортивного танцю України

Управління молоді та спорту Хмельницької області

Хмельницька обласна асоціація спортивного танцю України

 

Відкриті всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного бального танцю

«Proskuriv Open Championship»

 

6 травня 2017р.

м.Хмельницький, спорткомплекс «Епіцентр», вул.Чорновола, 88/2д.

 

Обмеження:

фігури згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: udsa.com.ua;

усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Реєстрація пар :

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова до 05.05.201. на www. Flymark.dance до 23:00;

 

  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення.

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!! Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Організатори залишають за собою право об’єднувати категорії.

!!! Для пар м. Хмельницького реєстрація 05 травня  - обов’язкова!!!

 

Суддівство турніру:

  • суддівство буде проводитися за планшетами;
  • суддівська бригада формується із запрошених суддів та суддів відповідної категорії будь-яких танцювальних організацій, що займаються розвитком спортивного танцю;
  • головний суддя змагань – Оксененко Андрій (м.Харків).

 

Нагородження:

  • класи «Дебют» та «Школа» будуть нагороджені дипломами та статуетками;
  • з «N» класу фіналісти – дипломами; призери, переможці – дипломами, медалями, кубками.

 

Фінансові умови :

змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески:

  • «Школа», «Дебют» – 150 грн. з особи за програму;
  • «N», «Е», «D» – 200 грн. з особи за програму;
  • «С», «Rising Stars» – 220 грн. з особи за програму.

 

Вхідні квитки для глядачів і супроводжуючих осіб – 120 гривень за цілий день змагань;

Додатково місце за столиком – 50 грн. на кожне відділення. Бронь столиків - 0676980008 Юлія.

 

ОРГКОМІТЕТ:

097 934 53 52 Дмитро Гулеватий

067 698 00 08 Юлія Гулевата

098 644 63 84 Олександр Каспрук

 

На змаганнях якісні звук та світло;

працюють танцювальний магазин, професійна фотостудія;

пригощає кафетерій.

 

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.dance

 

За результатами змагань будуть присвоєні спортивні розряди!


Будемо раді зустрічі з Вами на наших змаганнях!!!

 

Couples / Entries  154 / 244
Categories06 May, Saturday
10:0013:3017:30
1 Baby (under 6) (2) W-C - 2
2 Baby Solo (under 6) (5) W-C - 5
3 Children Debut (under 8) (12) W-C - 12
4 Children Solo Debut (under 8) (12) W-C - 12
5 Juveniles 1 Debut (10) W-C - 10
6 Juveniles 2 Debut (3) W-C - 3
7 Juveniles 1+2 Solo Debut (13) W-C - 13
8 Children School (under 8) (8) W-C-J - 8
9 Children Solo School (under 8) (2) W-C-J - 2
10 Juveniles 1 School (21) W-C-J - 21
11 Juveniles 1 School A (10) W-Q-C-J - 10
12 Juveniles 2 School (11) W-C-J - 11
13 Juveniles 2 School B (8) W-Q-C-J - 8
14 Juveniles 1+2 Solo School (13) W-C-J - 13
15 Juveniles 1+2 Solo School C (5) W-Q-C-J - 5
16 Juniors 1+2 School (3) W-C-J - 3
17 Children N (under 8) (4) W-Q-C-J - 4
18 Juveniles 1 N (9) W-Q-C-J - 9
19 Juveniles 2 N (12) W-Q-C-J - 12
20 Juveniles 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
21 Juniors 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
22 Juniors 1+2 Solo N (2) W-Q-C-J - 2
23 Juveniles 1 E (4) ST - 2, LA - 3
24 Juveniles 2 E (7) ST - 3, LA - 6
25 Juveniles 1+2 Solo E (4) ST - 2, LA - 4
26 Juniors 1+2 E (7) ST - 4, LA - 6
27 Juniors 1+2 Solo E (5) LA - 5
28 Juveniles 1+2 D (2) ST, LA - 2
29 Juniors 1 D (8) ST - 5, LA - 4
30 Juniors 2 D (5) ST - 2, LA - 4
31 Juniors 1+2 Solo D (4) LA - 4
32 Juniors 1 C (4) ST - 2, LA - 2
33 Juniors 2 C (4) ST - 1, LA - 3
34 Youth+Adult C (1) ST - 1, LA
35 Juveniles 1+2 Rising Stars (1) ST - 1, LA
36 Juniors 1 Rising Stars (1) ST, LA - 1
37 Juniors 2 Rising Stars (2) ST, LA - 2
38 Youth+Adult Rising Stars (1) ST, LA - 1
Total by section7212250
Couples / Entries  154 / 244
JudgesCity / Country
Ведищев Андрей Хмельницький
Венгер Аліна Хмельницький
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Горобець Микола Хмельницький
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Журавський Сергій Старокостянтинів / Україна
Карван Юлія Хмельницький
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський
Квасниця Владислав Хмельницький / Україна
Кіт Антон Хмельницький
Константинов Дмитро Коцюбинське
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Орєшина Тетяна Старокостянтинів / Україна
Панасюк Максим Хмельницький
Федик Тамара Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
GratsiyaKamenec-Podilskiy / Ukraine20/40 20/40
StilKotsubinske / Ukraine6/12 6/11
GratsiyaVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
TvistСтарокостянтинів / Ukraine12/16 12/16
AktsenTХмельницький / Ukraine59/84 55/79
Dance StepХмельницький / Ukraine2/4 2/4
DreamХмельницький / Ukraine18/40 13/26
EdelveysХмельницький / Ukraine10/14 9/13
ImperialХмельницький / Ukraine15/16 14/15
KrokХмельницький / Ukraine14/24 13/23
MAKSХмельницький / Ukraine9/16 9/16