Loading
post image

IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2015

Гурик Тарас, Шеремета Василь
Івано-Франківськ / Україна
07.11.2015

                                                                                       

Асоціація спортивного танцю України

Клуб спортивно-бального танцю «Динамо» (м. Івано-Франківськ)

Танцювальна школа Влада Ями (м. Івано-Франківськ)

запрошують Вас взяти участь у

Всеукраїнських класифікаційних змаганнях

зі спортивного танцю

«IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2015»

07 листопада 2015 р.

Місце проведення:

м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а, Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

Генеральний партнер: Інтернет-провайдер:

Реєстрація

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими що є дійсні на 2015 рік.

Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

Фігури

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!!! ВИКОРИСТАННЯ НЕДОЗВОЛЕНИХ ФІГУР КАРАТИМЕТЬСЯ ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ ПАРИ ЗІ ЗМАГАНЬ!!!

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

Судді

Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

Призи

Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 години 05 листопада 2015 р. на сайті www.FlyMark.com.ua

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.com.ua

 
Показові виступи від:
багаторазових Чемпіонів Укаїни, володарів Кубку України, Чемпіонів світу зі спортивного танцю (європ. прогр.)
Владислава Долі та Олександри Сидорової

а також

дворазових Чемпіонів світу по 10 танцях Віце-чемпіонів світу по латино-американській програмі

Олександра Кравчука та Олесі Гецко

 
Організатори:
Тарас Гурик, Василь Шеремета.

моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик

моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета

E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net

 

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки!!!

 

Благодійні внески з особи за програму

«Діти» - 100 грн.,

«Школа» - 100 грн.,

«Початківці» - 100 грн.,

«Е»клас – 130 грн. за програму,

«D»клас – 130 грн. за програму,

«Хобі» – 130 грн. за програму,

«5 танців» клас – 150 грн. за програму.

Вхід для глядачів на цілий день – 80 грн.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!

 

JudgesCity / Country
Pyanychuk Iryna Тернопіль
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Балук Ірина Калуш
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Бобель Андрій Львів
Великголова Діана Чернівці / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Волошин Ірина Львов
Гаврилів Мирослав Івано-Франківськ
Гарант Андрій Львів / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький
Гулій Олег Івано-Франківськ
Гуменюк Павло Тернопіль
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ / Україна
Дмитро Галяс Тернопіль
Доля Владислав Київ
Жуковська Світлана Городенка / Україна
Іванців Оксана Львів
Ірина Борденюк Тернопіль
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карайван Олександр Львів / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ
Микицей Ірина Івано-Франківськ
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Пона Микола Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ
Савка Василь Чернівці
Савчук Костянтин Львів / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Тихоліз Степан Коломия
Турків Андрій Львів / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine17/22 16/19
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine8/8 8/8
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine10/16 10/16
NatkhnennyaDolyna / Ukraine2/4 1/2
Imidzh-dansGorodenka / Ukraine24/24 24/24
Nika-DanceGorodenka / Ukraine22/28 20/25
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine18/22 16/20
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine8/8 8/8
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine7/9 7/9
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine87/128 76/109
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine6/6 6/6
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine7/9 7/9
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine22/32 20/25
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine29/50 28/49
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine25/41 25/40
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine16/30 15/28
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine14/15 14/15
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine2/2 2/2
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine24/30 22/26
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine19/45 16/32
KarmenKalush / Ukraine17/22 10/13
ShansKolomiya / Ukraine36/44 32/39
AelitaLviv / Ukraine6/14 5/13
AnDensLviv / Ukraine1/1 1/1
ElegantLviv / Ukraine2/2 2/2
EmpireLviv / Ukraine1/2 1/2
FollowwayLviv / Ukraine2/2 2/2
NikaLviv / Ukraine5/6 4/5
ORIGINALLviv / Ukraine3/4 0/0
SharmLviv / Ukraine2/4 2/4
VikadansLviv / Ukraine2/2 2/2
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine2/4 0/0
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine8/12 8/12
ProlisokСтрий / Ukraine20/25 20/25
MalvyТернопіль / Ukraine7/8 6/6
VivatТернопіль / Ukraine19/28 19/26
StardensТисмениця / Ukraine10/13 10/13
AktsenTХмельницький / Ukraine1/2 1/2
EdelveysХмельницький / Ukraine1/3 1/3
Art danceЧернівці / Ukraine1/3 1/1
DanceLifeЧернівці / Ukraine14/18 14/17
Golden DreamЧернівці / Ukraine5/10 5/10