Loading
post image

IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2015

Гурик Тарас, Шеремета Василь
Івано-Франківськ / Україна
07.11.2015

                                                                                       

Асоціація спортивного танцю України

Клуб спортивно-бального танцю «Динамо» (м. Івано-Франківськ)

Танцювальна школа Влада Ями (м. Івано-Франківськ)

запрошують Вас взяти участь у

Всеукраїнських класифікаційних змаганнях

зі спортивного танцю

«IVANO-FRANKIVSK OPEN CUP 2015»

07 листопада 2015 р.

Місце проведення:

м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а, Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

Генеральний партнер: Інтернет-провайдер:

Реєстрація

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими що є дійсні на 2015 рік.

Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

Фігури

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!!! ВИКОРИСТАННЯ НЕДОЗВОЛЕНИХ ФІГУР КАРАТИМЕТЬСЯ ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ ПАРИ ЗІ ЗМАГАНЬ!!!

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

Судді

Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

Призи

Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 години 05 листопада 2015 р. на сайті www.FlyMark.com.ua

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.com.ua

 
Показові виступи від:
багаторазових Чемпіонів Укаїни, володарів Кубку України, Чемпіонів світу зі спортивного танцю (європ. прогр.)
Владислава Долі та Олександри Сидорової

а також

дворазових Чемпіонів світу по 10 танцях Віце-чемпіонів світу по латино-американській програмі

Олександра Кравчука та Олесі Гецко

 
Організатори:
Тарас Гурик, Василь Шеремета.

моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик

моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета

E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net

 

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки!!!

 

Благодійні внески з особи за програму

«Діти» - 100 грн.,

«Школа» - 100 грн.,

«Початківці» - 100 грн.,

«Е»клас – 130 грн. за програму,

«D»клас – 130 грн. за програму,

«Хобі» – 130 грн. за програму,

«5 танців» клас – 150 грн. за програму.

Вхід для глядачів на цілий день – 80 грн.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!

 

JudgesCity / Country
Pyanychuk Iryna Тернопіль
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Балук Ірина Калуш
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Бобель Андрій Львів
Васильків Оксана Богородчани / Україна
Великголова Діана Чернівці / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Волошин Ірина Львов
Гаврилів Мирослав Івано-Франківськ
Гарант Андрій Львів / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький
Гулій Олег Івано-Франківськ
Гуменюк Павло Тернопіль
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ / Україна
Дмитро Галяс Тернопіль
Доля Владислав Київ
Жуковська Світлана Городенка / Україна
Іванців ОксанаЛьвів
Ірина Борденюк Тернопіль
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карайван Олександр Львів / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ
Микицей Ірина Івано-Франківськ
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Пона Микола Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ
Савка Василь Чернівці
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Тихоліз Степан Коломия
Турків Андрій Львів / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Fantaziya Bogorodchany / Ukraine17/2216/19
SoloWay Dance Centre Bogorodchany / Ukraine8/88/8
Nika-Dance Broshniv-Osada / Ukraine10/1610/16
Natkhnennya Dolyna / Ukraine2/41/2
Imidzh-dans Gorodenka / Ukraine24/2424/24
Nika-Dance Gorodenka / Ukraine22/2820/25
Art-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine18/2216/20
Dance Art Ivano-Frankivsk / Ukraine8/88/8
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine7/97/9
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine87/12876/109
Fiyesta Ivano-Frankivsk / Ukraine6/66/6
Four-step Ivano-Frankivsk / Ukraine7/97/9
Gloriya Ivano-Frankivsk / Ukraine22/3220/25
Grand-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine29/5028/49
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine25/4125/40
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine16/3015/28
Mriya Ivano-Frankivsk / Ukraine14/1514/15
Nika-Dance Ivano-Frankivsk / Ukraine2/22/2
Prestizh Ivano-Frankivsk / Ukraine24/3022/26
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine19/4516/32
Karmen Kalush / Ukraine17/2210/13
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine1/21/2
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine1/31/3
Shans Kolomiya / Ukraine36/4432/39
Aelita Lviv / Ukraine6/145/13
AnDens Lviv / Ukraine1/11/1
Elegant Lviv / Ukraine2/22/2
Empire Lviv / Ukraine1/21/2
Followway Lviv / Ukraine2/22/2
Nika Lviv / Ukraine5/64/5
ORIGINAL Lviv / Ukraine3/40/0
Sharm Lviv / Ukraine2/42/4
Vikadans Lviv / Ukraine2/22/2
elit danse Zdolbuniv / Ukraine2/40/0
Aleksa Sport Dans Рівне / Ukraine8/128/12
Prolisok Стрий / Ukraine20/2520/25
Malvy Тернопіль / Ukraine7/86/6
Vivat Тернопіль / Ukraine19/2819/26
Stardens Тисмениця / Ukraine10/1310/13
Art dance Чернівці / Ukraine1/31/1
DanceLife Чернівці / Ukraine14/1814/17
Golden Dream Чернівці / Ukraine5/105/10