Loading
post image

АСТРА - 2017

ТРАДИЦІЙНІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ
Красношлик Олександр і Олена
Дніпро / Україна
08.04.2017

Conformance with the schedule

3.50 /5

Dressing rooms

3.00 /5

Design and comfort of the hall

4.50 /5

Lighting

5.00 /5

Music

3.00 /5

Average value

3.80 /5

Evaluation done with   2   user(s)
Last feedback date   03.03.2018 17:52

 

Статус на 9.03

 МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ  СІМЇ, МОЛОДІ ТА СПОРТ

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (WDSF)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (ВФТС)

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «АСТРА»

 

ТРАДИЦІЙНІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ

АСТРА - 2017

 

Дата: 08 квітня 2017 р.

Місце: м. Дніпро, пр. Слобожанський, 29 (інститут «Чорметмеханізація», актова зала)

 

Регламент: початок реєстрації - 830, закінчення  -  суворо за 40 хвилин до початку відділення.

 

Організатор залишає за собою право об’єднувати категорії та змінювати програму.

 

Реєстрація:

 на сайті https://flymark.dance  до 06.04.2017

 

По рішенню Президії  ВФТС  до участі у змаганнях допускаються всі спортсмени України,що займаються танцювальним спортом .

Реєстрація в день змагань можлива за умови додаткового внеску 50 гр.

 

Суддівська колегія: 

ліцензовані судді відповідних категорій,що подали заявку.Реєстрація суддів та тренерів закінчується за 40 хвилин до початку відділення.

 

Майданчик:

паркетна підлога 240 кв.м, обов’язкова наявність пластикових накаблучників у партнерок.

 

Умови:

обмеження по фігурам, костюмам и віку - згідно правил WDSF.

 

Благодійні внески:

  • для спортсменів - 180 грн.,
  • для глядачів -80 грн.

Участь у категоріях «дебют» і «школа» одночасно неможлива !!!

 

Нагородження:

В категоріях 1-5,8-10 – нагородження усіх учасників медалями та дипломами.

 

Кафе, послуги фотографа,танцювальні магазини,VIP-столики (замовлення по тел.067-4929363-Світлана).

 

Організатор:

СТК”АСТРА”

097-293-88-82, 095-636-77-66

Красношлик Олександр

e-mail: astraclub@bk.ru

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

Dancers / Couples / Entries:   437 / 284 / 391
Categories08 April, Saturday
10:0012:3015:0018:00
1Children 1 DebutW-C
2Children 2 DebutW-C
3Juveniles 1 DebutW-C
4Solo Children 2 DebutW-C
5Solo Juveniles 1 DebutW-C-J
6Solo Juveniles 2W-Q-C-J
7Solo JuniorsST, LA
8Children 2 SchoolW-C-J
9Juveniles 1 SchoolW-C-J
10Juveniles 2 SchoolW-C-J
11Juveniles 1 NW-Q-C-J
12Juveniles 2 NW-Q-C-J
13Juniors 1+2 NW-Q-C-J
14Juveniles 1 EST, LA
15Juveniles 2 EST, LA
16Juniors 1+2 EST, LA
17Juveniles 1+2 DST, LA
18Juniors 1 DST, LA
19Juniors 2 DST, LA
20Juniors 1 CST, LA
21Juniors 2 C+BST, LA
22Youth+Adult E+DST, LA
23Youth+Adult CST, LA
Total by section0000
Dancers / Couples / Entries:   437 / 284 / 391
JudgesCity / Country
Александрова Тетяна Дніпро / Україна
Бабій Андрій Дніпро / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Гамаль Андрій Дніпро / Україна
Гукова Леся Дніпро / Україна
Жосан Лілія Кам'янське / Україна
Котляр Анна Дніпро / Україна
Кузьміна Ольга Дніпро / Україна
Лацис Анна Дніпро / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Лідовська Галина Дніпро / Україна
Мартишенко Олена Дніпро / Україна
Рижикова Ганна Южноукраїнськ / Україна
Ровнейко Марина Кременчук / Україна
Романцов Сергій Мелітополь / Україна
Самчинська Людмила Южноукраїнськ / Україна
Синько Дмитрий Дніпро / Україна
Сябрюк Евгений Павлоград / Україна
Челобитченкова Алина Дніпро / Україна
Штельмах Віталій Верхньодніпровськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Astra Dnipro / Ukraine33/44
Belissimo Dnipro / Ukraine13/22
Dian-Dance Dnipro / Ukraine13/15
Fantaziya Dnipro / Ukraine7/8
Favorit Dnipro / Ukraine10/12
Garmoniya Dnipro / Ukraine48/66
Gavana Dnipro / Ukraine1/2
Graciya Dnipro / Ukraine1/1
Gukovikh Dnipro / Ukraine2/2
Kapel Dnipro / Ukraine3/5
Kaskad Dnipro / Ukraine14/20
Liniya Tantsa Dnipro / Ukraine3/5
MalVi Dnipro / Ukraine1/1
Ritm Dnipro / Ukraine5/8
Serpantin Dnipro / Ukraine2/2
Spektr Dnipro / Ukraine12/14
Tandem Dnipro / Ukraine1/2
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH) Kharkiv / Ukraine1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri Shirokovskoyi Kharkiv / Ukraine1/4
SKAZKA Kremenchuk / Ukraine5/8
Lider Nikopol / Ukraine25/31
Vikariya Obuhiv / Ukraine6/7
Praym Pavlograd / Ukraine26/26
Feyeriya Verhnyodniprovsk / Ukraine5/8
Promenad Verhnyodniprovsk / Ukraine9/9
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine2/3
Estet Zhytomyr / Ukraine1/1
Elegiya Кам'янське / Ukraine1/1
Lileya Кам'янське / Ukraine7/8
Sharm Кам'янське / Ukraine4/6
raduga Мелітополь / Ukraine10/24
Natkhnennya Южноукраїнськ / Ukraine12/24