Loading
post image

Legrand – 2017

Танцювальне змагання зі спортивно – бального танцю
Московченко Олексiй та Альона
Київ / Україна
21.05.2017

Conformance with the schedule

3.40/5

Dressing rooms

4.40/5

Design and comfort of the hall

3.20/5

Lighting

3.60/5

Music

2.20/5

Average value

3.36/5

Evaluation done with  5  user(s)
Last feedback date  23.05.2017 10:28

 

Попередня реестрація пар відбудеться за адресою:

м.Київ, проспект 40 річчя жовтня (Голосіївський проспект 6), ст.метро Деміївська, «Київ Гума» 2 поверх. 20/05 з 18.00 до 22.00
 

 

 КСТ”Legrand”

 

Танцювальне змагання зі спортивно – бального танцю

«Legrand – 2017»

 

21 травня

 За aдресою м.Київ, проспект 40 річчя жовтня (Голосіївський проспект 6), ст.метро Деміївська, «Київ Гума» 2 поверх

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

Попередня  реєстрація учасників  включно до 20 травня  2017 року

Адреса для on-line реєстрації: flymark.dance

Без попередньої заявки стартовий внесок збільшується на 50 грн.

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки)  Всеукраїнських організацій, дійсних на 2016рік.  Категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження за датою народження. Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку ВІДПОВІДНОГО ВІДДІЛЕННЯ!!!.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

Фінансові умови:

Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок вхідних та стартових внесків. Стартові внески для учасників та глядачів становлять:

  • Стартовий  внесок  для  «Дебют», «Школа» - 150 грн.
  • «Н», «Е», «Д» - 200 грн. за  одну  програму   з особи
  • кубок кожного танцю і шоу денс -120 грн.за один танець з особи.

Вхідний квиток для  глядачів  та  супроводжуючих  на  весь  день  змагань  160 грн  + 50 гр. місце за столиком на одне відділення.

 

КОСТЮМИ: Відповідно до міжнародних правил.

 

Умови для учасників:

  • танцювальний майданчик - Натуральний паркет - 250 м2.
  • Професійне звукове та освітлювальне супроводження всього турніру.
  • Зручні місця для глядачів.
  • Та смачні подарунки для учасників,
  • танцювальний  магазин

 

Нагородження:

Фіналісти нагороджуються дипломами. Призери – медалями, дипломами.  У категорії “Перші кроки” –ВСІ нагороджуються дипломами та медалями. Та солодкими подарунками. Кубок за 1 місце у категоріях від Н до  класу Rising Stars

 

Додаткова iнформацiя за тел.

(093) 031-99-27 Олексiй Московченко

( 093) 031-99-25  Альона Московченко

Olenkavik@bigmir.net

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

 

Couples / Entries  282 / 451
Categories21 May, Sunday
09:0013:3016:3019:00
1 Baby Solo Debut (4-5 years) (33) W-C - 33
2 Baby Debut (4-5 years) (5) W-C - 5
3 Juveniles 1+2 Solo Debut (27) W-C - 27
4 Juveniles 1+2 Debut (10) W-C - 10
5 Juveniles 1+2 Solo School (45) W-C-J - 45
6 Juveniles 1+2 School (13) W-C-J - 13
7 Juveniles 1+2 Solo Cup School (7) SW - 4, CH - 4, J - 2
8 Juveniles 1+2 Cup School (6) SW - 4, CH - 4, J - 2
9 Show dance (under 11) (3) Show dance - 3
10 Juveniles 1 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
11 Juveniles 1 N (10) W-Q-C-J - 10
12 Juveniles 1 Solo E (4) ST - 4, LA - 4
13 Juveniles 1 E (5) ST - 3, LA - 4
14 Juveniles 1+2 Solo Cup N (2) SW, Q, CH - 1, J - 2
15 Juveniles 1+2 Cup N (4) SW - 2, Q - 2, CH - 4, J - 2
16 Juveniles 1+2 Solo Cup E (3) SW - 2, TA - 2, Q - 2, CH - 3, SA - 3, J - 3
17 Juveniles 1+2 Cup E (3) SW - 2, TA - 1, Q - 1, CH - 2, SA - 2, J - 2
18 Children Solo Debut (6-7 years) (44) W-C - 44
19 Children Debut (6-7 years) (19) W-C - 19
20 Children Solo School (6-7 years) (21) W-C-J - 21
21 Children School (6-7 years) (7) W-C-J - 7
22 Children Solo N (6-7 years) (4) W-Q-C-J - 4
23 Children N (6-7 years) (1) W-Q-C-J - 1
24 Children Solo Cup N (3) SW - 2, Q - 2, CH - 2, J - 3
25 Children Cup N (1) SW, Q, CH - 1, J
26 Children Solo Cup School (8) SW - 3, CH - 6, J - 4
27 Children Cup School SW, CH, J
28 Juniors 1+2 Solo School (4) W-C-J - 4
29 Juniors 1+2 School W-C-J
30 Juveniles 2 Solo N (5) W-Q-C-J - 5
31 Juveniles 2 N (5) W-Q-C-J - 5
32 Juveniles 2 Solo E (5) ST - 3, LA - 5
33 Juveniles 2 E (5) ST - 5, LA - 4
34 Juniors 1+2 Solo D (4) ST - 3, LA - 1
35 Juniors 1+2 D ST, LA
36 Juniors 1+2 Solo Cup E (7) SW - 3, TA - 3, Q - 2, CH - 4, SA - 5, J - 3
37 Juniors 1+2 Cup E (3) SW - 3, TA - 2, Q - 2, CH - 2, SA - 2, J - 2
38 Juniors 1+2 Solo Cup N (1) SW, Q, CH, J - 1
39 Juniors 1+2 Cup N (3) SW, Q - 1, CH - 3, J - 1
40 Show dance (12-15 years) Show dance
41 Juniors 2+Youth C (1) ST - 1
42 Juniors 1+2 E (1) ST - 1, LA
43 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
44 Juniors 1+2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
45 Juniors 1+2 Solo E (10) LA - 8, ST - 4
46 Juveniles 1+2 D ST, LA
Total by section1567512397
Couples / Entries  282 / 451
JudgesCity / Country
Василевский Иван Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Глитень Віктор Київ
Гнездова Ольга Київ / Україна
Груша Максим Київ
Дітковська Анна Київ / Україна
Дітковський Володимир Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Ігнатенко Наталія Київ
Іщенко Анастасія Бровари / Україна
Коземірова Анна Київ / Україна
Ларина Мария Глеваха
Левандовская Оксана Київ
Липовецький Сергій Київ
Менчинська Анастасія Київ
Могімі Каріна Бровари / Україна
Московченко Ілля Київ / Україна
Московченко Олексій Буча
Московченко Юлія Київ / Україна
Мошенець Тетяна Київ / Україна
Пасльон Вікторія Буча / Україна
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
ABSOLUTBrovary / Ukraine13/13 11/11
Akvilon DanceBucha / Ukraine4/4 4/4
LegrandBucha / Ukraine35/183 21/97
DANATA-DENSGlevaha / Ukraine20/22 20/22
Vida DanceKalynyivka / Ukraine10/13 10/13
AngelKyiv / Ukraine16/31 16/31
AstraKyiv / Ukraine1/2 1/2
A-styleKyiv / Ukraine12/12 12/12
BIG DanceKyiv / Ukraine7/10 6/8
Bodi FitKyiv / Ukraine2/2 2/2
ConcordKyiv / Ukraine2/4 1/1
Dance MaximumKyiv / Ukraine6/10 6/7
Dance VictoryKyiv / Ukraine33/38 32/37
Dans-SferaKyiv / Ukraine2/4 1/2
EliseDanceKyiv / Ukraine3/3 2/2
Energy DanceKyiv / Ukraine15/27 14/25
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine9/16 9/16
FakelKyiv / Ukraine17/18 17/18
FLASH DANCEKyiv / Ukraine1/3 1/3
No clubKyiv / Ukraine2/8 2/8
Original Dance School,Kyiv / Ukraine23/31 23/31
ParadayzKyiv / Ukraine15/15 15/15
Royal DanceKyiv / Ukraine3/3 3/3
SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
TandemKyiv / Ukraine4/8 3/6
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine14/16 14/16
TORNADOKyiv / Ukraine6/20 1/1
Viva DanceKyiv / Ukraine2/2 1/1
DiademaLviv / Ukraine8/17 8/17
Pandora DanceNovoyavorivsk / Ukraine1/2 1/2
MarsVasylkyv / Ukraine13/21 13/21
AfinaVyshgorod / Ukraine5/5 4/4
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine7/13 7/12