Loading
post image

VI Alleya Slavy 2016. Ukrainian Open Cup

Art International Dance Festival
Прокаєви Артур та Оксана
Рівне / Україна
06.03.2016

 

Art International Dance Festival

 

VI Alleya Slavy 2016

Ukrainian Open Cup

 

Дата: 6 березня 2016 р.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Фабрична, 7, ДЮСШ №4

Реєстрація для всіх бажаючих буде  5 березня в Готелі ОПТІМА, 1 поверх з 9.00 до 13.00, вул. Словацького № 9.

Попередня участь у змагані приймаються до 05.03.16р. на flymark.com.ua

Реєстрація учасників та суддів починається о 8.оо та здійснюється згідно правил рееєстрації та закінчюється за 60хв. до початку. Початок розминки за 30хв. Без попередньої заявки участь можлива при подвійному внеску.  

Інформація для танцюристів:

– Друге відділення починається без розминки.

– Категорія Rising Stars без Foxtrot і Pasodoble

– Організатори мають право вносити зміни.  

– Категорії (*) без обмежень.

– Організатор має право вносити зміни у категоріях та змінювати програму змагань!

Умови для глядачів та тацюристів:

  • танц. майданчик ламінат - 270 кв.м
  • танцювальний магазин «Все Для Танцю»
  • кафе «Чорна Королева»
  • професійна фото-відео студія АРДАН

Благодійний внесок: 80 грн на весь день    

VIP столи (4 місця) відділення 1, 2, 3 - 500грн.*                  

VIP столи (4 місця) відділення 4 – 600грн.*

* частина коштів від продажу квитків буде передана на лікування дітей (інфо. на сайті uadl.com.ua)

 

«««НАГОРОДЖЕННЯ»»»

Категорії Дебют та Школа – Диплом Медаль

Категорії Н, Е, Д, С- Диплом, Медаль та Кубок

Категорії Alleya Slavy -Диплом, Медаль та призерам Кубок за 1, 2 та 3 місця.

Категорія Alleya Slavy Adult за 1 місце дарує Сертифікат на WDC AL World Cup Latin

Категорія Alleya Slavy  переможцям дарує Подарункі від MARY KAY!!!

Категорія Latin Battle всім учасникам дає можливість отримати Сертифікат та КУБОК. Змагаються всі бажаючи!!!

Всім учасникам Сертифікати Dance.ME 

 

Суддівство: запрошені ліцензовані судді із-за кордону та України вищої та міжнародної категорії, та судді всіх танцювальних організацій світу які займаються розвитком спортивного танцю.       

Список суддів на сайті uadl.com.ua/?p=1040

                 

ДЛЯ ЧАРІВНИХ ЖІНОК ДО ДНЯ 8 БЕРЕЗНЯ ПРИЄМНІ КОМПЛІМЕНТИ ВІД «MARY KAY»

 

Можливе поселення учасників за заявками! По всім питання та пропозиціям звертатись до організаторів.

 

 

На змаганнях буде проводитись благодійна акція, кожен може купити сертифікат та стати благодійником, більше інформації про змагання на сайті uadl.com.ua

 

Couples / Entries  329 / 416
Categories06 March, Sunday
10:0013:0015:0019:00
1 Кinder (under 6) (10) W-C - 10
2 Кinder Solo (under 6) (18) W-C - 18
3 Debut under 8 (33) W-C - 33
4 Debut under 10 (22) W-C - 22
5 Debut under 14 (6) W-C - 6
6 Debut Solo (under 10) (52) W-C - 52
7 Kids School (18) W-C-J - 18
8 Juveniles 1 School (39) W-C-J - 39
9 Juveniles 2 School (6) W-C-J - 6
10 Juniors School (3) W-C-J - 3
11 Juveniles Solo School (46) W-C-J - 46
12 Juniors+Youth Solo School (2) W-C-J - 2
13 Am-Debut (under 10) W-C
14 Kids N (6) W-Q-C-J - 6
15 Juveniles 1 N (14) W-Q-C-J - 14
16 Juveniles 2 N (15) W-Q-C-J - 15
17 Juniors N (3) W-Q-C-J - 3
18 Juveniles Solo N (13) W-Q-C-J - 13
19 Juniors+Youth Solo N (3) W-Q-C-J - 3
20 Juveniles 1 E (2) ST - 1, LA - 1
21 Juveniles 2 E (6) ST - 5, LA - 5
22 Juniors 1 E (8) ST - 7, LA - 6
23 Juniors 2 E (4) ST - 3, LA - 3
24 Juveniles 1 D (1) ST, LA - 1
25 Juveniles 2 D ST, LA
26 Juniors 1 D (2) ST - 1, LA - 2
27 Juniors 2 D (6) ST - 3, LA - 4
28 Youth+Adult E+D (1) ST, LA - 1
29 Juveniles Rising Stars ST, LA
30 Juniors 1 C ST, LA
31 Juniors 2 C (4) ST - 1, LA - 3
32 Youth+Adults C+B (4) ST - 2 LA - 3
33 Alleya Slavy Juveniles 1 (2) ST - 1, LA - 2
34 Alleya Slavy Juveniles 2 ST, LA
35 Alleya Slavy Juniors 1 ST LA
36 Alleya Slavy Juniors 2 (3) ST LA - 3
37 Alleya Slavy Youth 1 (2) ST LA - 2
38 Alleya Slavy Youth 2 ST LA
39 Alleya Slavy Adults (7) ST - 2 LA - 5
40 Latin Battle Cha Cha
41 Latin Battle Cha Cha
42 Open Cup (34) S.Waltz - 22 Cha Cha - 18
Total by section1301417768
Couples / Entries  329 / 416
JudgesCity / Country
Bespalova Valeria Tiraspol / Moldova
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Артинюк Віталій Луцьк
Арустамян Наталія Здолбунів
Бабак Вікторія Рівне / Україна
Беспалов Никита Бендеры
Беспалова Валерія Бендеры
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Бронніков Євген Полтава / Україна
Буханевич Юлія Рівне
Воловнік Вадим Рівне / Україна
Гнасюк Валентина Луцьк
Гордійчук Інна Шепетівка
Гриценюк Роман Рівне
Джвандзжинський Гжегош Польща
Джум Олександр Рівне / Україна
Дмитренко Тетяна Рівне
Ісаханов Альбер Грузія
Казатинський Саша Донецьк
Климець Галина Рівне
Корочанський Сергій Рівне
Куцик Олег Луцьк / Україна
Куцик Аліна Луцьк / Україна
Лисенко Альбер Харків
Майстер Леонід Канів
Малишевский Вадим Луцьк / Україна
Малютчик Максим Рівне
Мізера Євгеній Рівне / Україна
Новомодна Олена Шепетівка / Україна
Олійник Олена Рівне
Осіпов Костянтин Здолбунів
Подопригора Ніна Рівне / Україна
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Саверська Анна Рівне
Семенчук Ирина Рівне
Смужаниця Сергій Рівне
Сухорученко Діана Рівне
Ташлікович Роман Рівне
Точка Сергій Донецьк
Тралков Дмитрий Харків / Україна
Третевич Ольга Луцьк / Україна
Чорчун Дмитро Рівне
Шуберт Мирослава Рівне
щ щ Рівне / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FeeriyaBendery / Moldova3/15 3/14
LadushkiDonetsk / Ukraine2/2 2/2
LegendaKharkiv / Ukraine1/4 1/3
VIVAKryvy Rig / Ukraine4/7 4/6
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/2 1/2
SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
Winner-clubKyiv / Ukraine1/3 0/0
Energiya dobraLutsk / Ukraine1/1 1/1
FortunaLutsk / Ukraine1/1 1/1
Grand DansLutsk / Ukraine8/18 0/0
RitmLutsk / Ukraine11/13 9/11
TroyandaLutsk / Ukraine12/21 11/13
AnDensLviv / Ukraine5/9 3/5
DiademaLviv / Ukraine2/4 2/4
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine15/18 12/13
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine2/12 0/0
ReversОстрог / Ukraine5/5 5/5
Avia-DensПолтава / Ukraine1/3 1/3
15Рівне / Ukraine16/17 15/15
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine30/48 29/36
Art-kvartalРівне / Ukraine66/139 53/74
diamond danceРівне / Ukraine3/3 3/3
FleshРівне / Ukraine63/71 60/66
FortunaРівне / Ukraine32/46 22/27
KarmenРівне / Ukraine16/16 15/15
LiniyaРівне / Ukraine40/67 39/58
Vega-DanceРівне / Ukraine7/9 6/7
VivaРівне / Ukraine14/14 14/14
IneshШепетівка / Ukraine10/11 9/9
VivatШепетівка / Ukraine7/7 7/7