Loading
post image

Star Light 2018 "Grand Prix" Cup

Міжнародні змагання
Миркін Роман
Київ / Україна
10 - 11.02.2018

Conformance with the schedule

4.76/5

Dressing rooms

4.51/5

Design and comfort of the hall

4.65/5

Lighting

4.84/5

Music

4.86/5

Average value

4.72/5

Evaluation done with  51  user(s)
Last feedback date  11.02.2018 07:56

 

                                         

Вперше в Україні

10 лютого на змаганнях «StarLight 2018”

зі своїм шоу - суперзірки танцювального спорту

- АНДРА & НІНО ЛАНГЕЛЛО (Італія)!!!

 

Київ, Україна

10-11.02.2018

 

Назва:  Міжнародні змагання ВАСТ, WDC AL Ukraine,  STAR LIGHT Grand PrixCup 2018

Дата:  10 та 11 лютого 2018 року

Місце:  “Космополітъ” конгрес-хол, готель «Космополітъ», ТЦ «Більшовик»

 

Судді/Adjudicators:

Vibeke Toft (USA), Klaus Kongsdal (Denmark), Simona Fancello (Italy),  Sergey Ryupin (Russia), Lyn Marriner (England), Christopher Short (England),  Andrej Mosejcuk (Poland), Evgeny Ryupin (Russia) Warren Boyce (England), Hannes Emrich(Austria), Maurizio Vescovo(Italy), Andra Vaidilaite (Italy), Nino Langella (Italy). Albina A. Habrle (USA), Sander Pondman (Holland), Aleksey Ivanets(England). Запрошенні Українськи судді.

 

Стартові внески/ Fee:  

з карткою WDC AL Ukraine – знижка 50 грн. з учасника/ with cards WDC Al - discount 2 Euro per person

  • Група 1-11, 14,19 / Group  1-11, 14,19  - 400 грн. з учасника/ 25 Euro per person
  • Група 12, 13, 15, 16 / Group 12, 13, 15, 16 - 300 грн. з учасника.
  • Група 17, 20, 23,  / Group 17, 20, 23 - 250 грн. з учасника.
  • Група 18, 21, 22, 24 / Group 18, 21, 22,  24 - 200 грн. з учасника.
  • Група 25 / Group 25 - 650 грн. з учасника.

  •  Група 26 / Group 26  - 150 грн. з учасника (за один танець).

ProAm інформація/ information – Валерія /Valeria: +380-093-209-86-86, e-mail: BIGProAmDance@gmail.com

 

Вхідні квитки/ Entry tickets:

100 грн. на 1 відділення, 150 грн. на 2 відділення та 200 грн. на 3 відділення.

 

Бронювання столиків / Booking table:

(099) 133-77-29 Юля

 

Реєстрація/ Entries:

online registration via www.flymark.dance.

Не пізніше – 8.02.18/ Closing date of Entries - 8.02.18

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 9-го лютого 2018 р. з 11.00 до 20.00 у конгрес-холі “Космополітъ”  на 5 поверсі ТЦ «Більшовик» за адресою: м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»).

 

Призовий фонд/ Prize money:

 

Категорія

1

2

3

4

5

6

Дорослі

4000

3000

2000

1000

1000

1000

Молодь 2

3000

2000

1500

700

600

600

Молодь 1

3000

2000

1500

700

600

600

Юніори 2

П

П

П

П

П

П

Юніори 1

П

П

П

П

П

П

Ювенали 2

П

П

П

П

П

П

Ювенали 1

П

П

П

П

П

П

П – призи від торгового дому “Grand Prix”

 

Правила / Rules:

Згідно правил  WDC/ According to WDC                     

 

Online трансляція на сайте- StarLight.net.ua

 

Організатори:

Миркін Роман

тел. моб.: (050) 334 5487, e-mail: wdcalukraine@ukr.net

 

Тренувальні збори
8-9.02.2018 

Sergey Ryupin, Vibeke Toft, Maurizio Vescovo, Christopher Short, Warren Boyce, Lyn Marriner, Hannes Emrich,  Simona Fancello, Evgeny Ryupin, Klaus Kongsdal

 

Бронювання уроків/ Booking lessons:

+38050 474-72-74 Катерина (katyamail@ukr.net)

  

Групові лекції 9-10 лютого 4 години/день (всього 8) - 4 латина та 4 стандарт.

Лектори латини:

Sergey Ryupin, Vibeke Toft, Klaus Kongsdal, Maurizio Vescovo.

 

Лектори стандарт:

Simona Fancello, Christopher Short, Warren Boyce, Lyn Marriner.

 

Володарі карток WDCAL Ukraine - матимуть знижку 30%.

Безкоштовнні лекції для пар категорії професіонали з ліцензією WDC Competitior Ukraine!!!

 

Збори проходитимуть за адресою:  м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6  (метро «Шулявська»), “Космополітъ” конгрес-хол на 5 поверсі ТЦ «Більшовик»

 

                

Christopher Short, Hannes Emrich, Klaus Kongsdal, Lyn Marriner, Maurizio Vescovo, Sergey Ryupin, Simona Fancello, Vibeke Toft, Warren Boyce

 

                                      

 

www.starlight.net.ua

 

 

 

JudgesCity / Country
Andra Vaidilaite Italy
Bodiu Ala Chisinau
Boyce Warren Bournemouth
Emrich Hannes Austria
Fancello Simona Italy
Habrie Albina USA
Ivanets Alex England
Kondratiev Maxim Romania
Kongsdal Klaus Denmark
Marriner Lynn England
Nino Langella Italy
Pondman Sander Holland
Ryupin Evgeniy Russia
Ryupin Serg Russia
Short Christopher England
Teplenko Polina Ukraine
Vescovo Maurizio Italy
Бережна Сніжана Херсон / Україна
Бисько Олексій Київ / Україна
Бобрусь Костянтин Харків / Україна
Боднар Максим Київ
Буланий Максим Київ
Булейко Руслан Полтава / Україна
Васютяк Юрій Київ
Гайдаш Олександр Харків
Головатенко Богдан Київ / Україна
Гордій Дмитро Чернівці / Україна
Гоцуляк Олексій Одеса
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Дибань Олена Київ
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Довгалін Кирило Київ
Доленкин Дмитрий Bendery
Жиров Олександр Полтава / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Забєлін Олександр Харків / Україна
Кізіль Віталій Бровари / Україна
Косович Юрій Івано-Франківськ
Кочнев Олег Харків
Крамар Ольга Київ / Україна
Кузьменко Ігор Чорноморськ
Лемішко Олена Київ / Україна
Литвинов Даніїл Ізмаїл / Україна
Мальований Кирило Дніпро
Мартинюк Олена Київ
Мосейчук Андрей Poland
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Огієнко Денис Харків / Україна
Огійчук Ігор Київ / Україна
Парфенюк Євген Київ / Україна
Перепеча Ярослав Київ
Река Денис Київ
Росенко Дмитрій Полтава
Руденко Вікторія Миколаїв / Україна
Скасків Антон Харків
Скорова Юлія Київ / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Федоров Денис Одеса
Францен Сергій Київ
Цирліна Олександра Київ / Україна
Шевцов Ігор Запоріжжя
Шевченко Руслан Київ
Яременко Iгор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
------ / Portugal1/2 1/2
Shapelles---- / England1/2 1/2
Anna & TomaszAmsterdam / Netherlands1/2 1/2
DIAMANTAshkelon / Israel1/3 0/0
AllegroBahmut / Ukraine1/4 1/3
NikaBendery / Moldova6/12 5/10
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine1/3 1/3
FantaziyaBogorodchany / Ukraine1/1 1/1
A and L Dance AcademyBournemouth / England1/2 1/2
Nice and easyBournemouth / England3/14 3/13
AlexDanceBrovary / Ukraine5/10 4/6
LegrandBucha / Ukraine1/1 1/1
GloriyaChernigiv / Ukraine3/8 1/2
Level UpChernigiv / Ukraine3/6 0/0
Top DanceChernigiv / Ukraine1/1 1/1
AlistarChisinau / Moldova4/10 4/10
FlagrantChisinau / Moldova4/15 3/8
GavanaDnipro / Ukraine4/7 4/7
Liniya TantsaDnipro / Ukraine1/2 0/0
PlatinumDnipro / Ukraine2/3 2/3
RenesansDnipro / Ukraine3/9 1/2
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine4/10 3/6
Dream DanceIzmayil / Ukraine4/10 4/8
AlyansKharkiv / Ukraine1/1 0/0
IrbisKharkiv / Ukraine1/2 0/0
KredoKharkiv / Ukraine2/2 1/1
KristalKharkiv / Ukraine1/1 1/1
LegendaKharkiv / Ukraine1/4 0/0
Legenda-Prem'ierKharkiv / Ukraine20/32 19/26
LELKharkiv / Ukraine3/7 2/5
LisabondKharkiv / Ukraine4/5 4/5
ProfitKharkiv / Ukraine3/5 3/5
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine17/35 15/23
Royal Dance ClubKharkiv / Ukraine8/10 4/4
StarDanceKharkiv / Ukraine16/34 14/26
Suzir'yaKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine2/8 1/4
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine12/25 7/13
VoyazhKharkiv / Ukraine1/2 0/0
USPIKhKhmelnytskyy / Ukraine1/3 1/2
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine1/2 1/2
SpektrKupyansk / Ukraine6/11 6/11
All starsKyiv / Ukraine1/1 1/1
AltaKyiv / Ukraine4/7 4/7
Art MotionKyiv / Ukraine6/9 5/7
AstraKyiv / Ukraine1/2 1/1
BalansKyiv / Ukraine10/27 8/20
BIG DanceKyiv / Ukraine4/26 4/18
Bodi FitKyiv / Ukraine19/33 15/21
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine12/15 8/10
Dance OlympKyiv / Ukraine16/22 6/7
DANCE STARKyiv / Ukraine10/14 8/9
Dans-stilKyiv / Ukraine4/10 4/6
Dans-TsentrKyiv / Ukraine8/21 6/11
DC-75Kyiv / Ukraine3/3 2/2
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine2/2 2/2
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/2 1/2
FamilyKyiv / Ukraine10/24 1/6
FavorKyiv / Ukraine1/3 1/2
Flesh-KristalKyiv / Ukraine26/34 13/16
ForumKyiv / Ukraine1/1 0/0
Free DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
FREEDOMKyiv / Ukraine1/2 1/2
Golden DanceKyiv / Ukraine1/2 1/1
Grand-DuetKyiv / Ukraine1/2 1/1
Inter-DanceKyiv / Ukraine11/19 8/13
KarmilKyiv / Ukraine1/1 1/1
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine8/10 8/10
Lucky StepKyiv / Ukraine3/3 3/3
MaksimumKyiv / Ukraine39/67 30/45
MifKyiv / Ukraine14/27 10/16
MStudioKyiv / Ukraine16/20 9/11
No clubKyiv / Ukraine3/19 3/19
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine2/4 0/0
Panda PlyusKyiv / Ukraine1/3 0/0
Parfenon-DensKyiv / Ukraine10/13 8/11
Professional DanceKyiv / Ukraine4/8 3/6
Rick RoseKyiv / Ukraine17/21 11/13
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine1/1 1/1
SerpantinKyiv / Ukraine5/6 4/5
ShansKyiv / Ukraine38/72 29/41
Sobol densKyiv / Ukraine2/3 1/2
Special oneKyiv / Ukraine2/4 2/4
Sport-DansKyiv / Ukraine4/8 3/7
StarDanceKyiv / Ukraine22/34 19/30
Starlight dance clubKyiv / Ukraine6/6 6/6
StarWayKyiv / Ukraine24/45 18/31
SupadansKyiv / Ukraine3/13 3/13
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine2/4 0/0
UnisonKyiv / Ukraine1/2 0/0
Voice of the DanceKyiv / Ukraine1/6 1/6
YurisKyiv / Ukraine1/1 0/0
YuventaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Nice & EasyLuqa / malta1/4 0/0
AelitaLviv / Ukraine1/3 0/0
BravoLviv / Ukraine1/2 0/0
My styleLviv / Ukraine1/4 1/2
MaltaMalta / malta1/2 1/2
ImpulsMoscow / Russia1/2 1/2
ShansMoscow / Russia1/1 1/1
GarmoniyaMykolaiv / Ukraine3/10 2/4
NyuansMykolaiv / Ukraine1/1 0/0
OlimpiyaMykolaiv / Ukraine1/2 0/0
ProfiMykolaiv / Ukraine5/14 4/5
No clubNo city England / England1/6 1/6
No clubNo city Ukraine / Ukraine1/4 1/2
Beliy ClubOdesa / Ukraine2/9 2/8
DiamantOdesa / Ukraine7/23 3/6
FemidaOdesa / Ukraine1/2 0/0
Imperiya Odesa / Ukraine2/3 2/3
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine11/30 9/18
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i TatyanyOdesa / Ukraine4/16 2/6
VIZAVIOdesa / Ukraine1/1 1/1
AccentPoltava / Ukraine2/4 1/1
AlyansPoltava / Ukraine3/5 3/5
Avia-DensPoltava / Ukraine2/4 0/0
DuetPoltava / Ukraine8/17 8/16
EstadesPoltava / Ukraine4/8 3/6
Gold StarPoltava / Ukraine3/4 3/4
Gross-M clubPoltava / Ukraine8/21 8/19
Lion-DancePoltava / Ukraine1/2 1/2
Mayster-DansPoltava / Ukraine1/2 1/2
Pole BoutiqueRamat Gan / Israel1/6 1/6
A&L Dance AcademySouthampton / England1/5 1/4
Prime DanceTbilisi / Georgia1/2 1/2
MarsVasylkyv / Ukraine1/1 1/1
BoleroVinnitsa / Ukraine1/5 1/3
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/2 0/0
DIAMONDVyshgorod / Ukraine2/8 0/0
Polish ClubWarsaw / Poland9/20 7/17
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine4/9 3/7
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine2/4 2/3
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine7/14 7/14
MaksimumZaporizhzhya / Ukraine2/4 2/4
RitmZaporizhzhya / Ukraine8/29 7/16
SpartakZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine2/10 1/1
Dans LayfZhytomyr / Ukraine1/2 1/1
SharmМаріуполь / Ukraine1/2 1/1
OlsiНетанія / Israel2/3 2/3
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine3/5 1/2
FleshРівне / Ukraine1/2 1/1
LiniyaРівне / Ukraine1/2 0/0
PlatinumРівне / Ukraine1/1 1/1
EvrikaСєвєродонецьк / Ukraine1/2 1/1
GratsiyaСлов’янськ / Ukraine1/2 0/0
TvistСтарокостянтинів / Ukraine1/2 1/1
10DanceСуми / Ukraine5/11 5/10
SMAFTСуми / Ukraine5/17 5/12
GrandeТернопіль / Ukraine6/10 4/4
SharmУмань / Ukraine2/5 2/3
Adeona khersonХерсон / Ukraine6/12 6/12
ElitaХерсон / Ukraine4/7 4/6
LatinosХерсон / Ukraine19/26 16/20
Leader DanceХерсон / Ukraine1/2 1/2
PromenadХерсон / Ukraine10/16 0/0
CrystalЧеркаси / Ukraine6/17 4/7
FiiestaЧеркаси / Ukraine1/2 1/2
LileyaЧеркаси / Ukraine3/12 2/5
LibidЧернівці / Ukraine3/6 3/5