Loading
post image

КУБОК ПОЛТАВЩИНИ-2017

Рейтингова першість зі спортивних танців
О. Жиров, О. Дзюбан і Н. Панасюк
Полтава / Україна
08 - 09.04.2017

 

 Станом на 22.02.2017 р.

 Міжнародна танцювальна спілка

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету

 Полтавської міської ради

Полтавський міський центр позашкільної освіти

Танцювально-спортивний клуб «Альянс»

Танцювально-спортивний клуб «Естадес»

 

   8-9 квітня 2017 року

    Рейтингова першість зі спортивних танців

 

«КУБОК ПОЛТАВЩИНИ-2017»

  

Професійне незалежне суддівство!!!

 

Кубки за 1, 2 і 3 місця

 

Місце проведення: м. Полтава, Виставкова зала Полтавського міського будинку культури, м-н Незалежності, 5 (біля стадіону «Ворскла»).

 

Увага! Категорії «Дебют» – діти першого року навчання.

 

Заявки

для участі в змаганнях приймаються до 6 квітня до 24:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: https://flymark.dance/Competition

 

Участь у турнірі без попередньої заявки + 30 грн. Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані в довільній формі, не розглядаються!!!

 

Реєстрація

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» – свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок. Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.  Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

Обов’язкова попередня реєстрація полтавських пар відбудеться 7 квітня 2017 р. з 17-00 до 22-00 за адресою: МБК, м-н Незалежності, 5.

 

УВАГА !

На змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах! Згідно нових об’єднаних правил. Правила дивись на сайті http://www.sgostu.com.ua/docs.html

 

Вхід для суддів та тренерів за пред’явленням суддівської книжки!

 

Взуття: обов’язкова наявність пластикових накаблучників у партнерок.

 

Умови проведення турніру:

  • танцювальний майданчик 300 м² (ламінована підлога);
  • місця для глядачів;
  • місця за столиками;
  • професійне освітлення;
  • професійне озвучення;
  • професійна фото - і відео зйомка;
  • танцювальний магазин;
  • комп’ютерний підрахунок результатів;
  • роздягальня;
  • кафетерій.

 

На конкурсі працюватиме стиліст-візажист Наталія Любимовська.

Попередній запис за тел.: (097) 99-51-849

 

Суддівська бригада:

запрошені судді вищої категорії та судді відповідної категорії, незалежно від своїх пар. Список суддів уточнюється.

У 3 відділенні першого дня змагань – обов’язковий дрес-код для суддів.

 

Нагородження:

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери кожної категорії, починаючи з «Н» класу – медалями й кубками за І, ІІ, ІІІ місця  

Учасники категорій «Дебют» і «Школа» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали та відповідно нагороджені дипломами й медалями!

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Усі витрати з організації  та проведення змагань здійснюються за рахунок благодійних і спонсорських внесків. 

 

Благодійний внесок для учасників (з особи за програму) становить:

  •  «Дебют», «Школа», «Н», «Е» кл. – 150 грн.;
  • «D», «С», «С+В» кл. – 170 грн.;
  • «RS», OPEN – 200 грн.

 

Благодійний внесок для глядачів і супроводжуючих осіб:

120 грн. на весь день змагань.

 

Місця за столиками:

8 квітня

- І і ІІ відділення – додатково 60 грн. з особи на одне відділення;

- ІІІ відділення – додатково 100 грн. з особи на одне відділення

  (у ІІІ відділенні столи сервіровані від кафе «Білий кролик»).

 

9 квітня

- І-ІІІ відділення – додатково 60 грн. з особи на одне відділення.

 

Бронювання місць за столиками за тел. 050-66-89-140 (Вікторія).

 

Контактна інформація за тел.: 099-935-82-33, 067-530-54-75, 050-104-58-33

 

З найкращими побажаннями,

Олександр Жиров, Оксана Дзюбан і Наталія Панасюк

 

Couples / Entries  507 / 786
Categories08 April, Saturday09 April, Sunday
09:0014:0018:0010:0013:0015:00
1 Baby Debut (3-5 years) (31) W-C - 21, P-D-V - 11
2 Baby Solo Debut (3-5 years) (28) W-C - 21, P-D-V - 12
3 Children Debut (6-7 years) (31) W-C - 28, P-D-V - 7
4 Children Solo Debut (6-7 years) (40) W-C - 30, P-D-V - 13
5 Juveniles 1 Debut (29) W-C - 29
6 Juveniles 1 Solo Debut (37) W-C - 37
7 Juveniles 2 Debut (3) W-C - 3
8 Juveniles 2 Solo Debut (8) W-C - 8
9 Children School (5-7 years) (20) W-C-J - 20
10 Children Solo School (5-7 years) (19) W-C-J - 19
11 Juveniles 1 School (27) W-C-J - 27
12 Juveniles 1 Solo School (33) W-C-J - 33
13 Juveniles 2 School (12) W-C-J - 12
14 Juveniles 2 Solo School (6) W-C-J - 6
15 Juniors 1+2 School (4) W-C-J - 4
16 Juniors 1+2 Solo School (3) W-C-J - 3
17 Children Solo N (6) W-C-J - 6
18 Juveniles 1 Solo N (16) W-Q-C-J - 16
19 Juveniles 2 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
20 Juniors 1+2 Solo N (11) W-Q-C-J - 11
21 Juveniles 1+2 Solo E (13) ST - 4, LA - 12
22 Juniors 1+2 Solo E (12) ST - 2, LA - 12
23 Juveniles 1+2 Solo D (8) ST - 2, LA - 7
24 Juniors+Youth Solo Freestyle (9) ST, LA - 9
25 Children N (6) W-C-J - 6
26 Juveniles 1 N (18) W-Q-C-J - 18
27 Juveniles 2 N (19) W-Q-C-J - 19
28 Juniors 1+2 N (8) W-Q-C-J - 8
29 Children E (1) ST - 1, LA - 1
30 Juveniles 1 E (7) ST - 4, LA - 6
31 Juveniles 2 E (18) ST - 16, LA - 15
32 Juniors 1 E (14) ST - 11, LA - 10
33 Juniors 2 E (8) ST - 6, LA - 7
34 Youth E (2) ST - 2, LA - 1
35 Juveniles 1+2 D (16) ST - 13, LA - 12
36 Juniors 1 D (17) ST - 15, LA - 15
37 Juniors 2 D (14) ST - 12, LA - 11
38 Youth+Adult D (4) ST - 3, LA - 2
39 Juniors 1 C (8) LA - 5 ST - 6
40 Juniors 2 C (14) ST - 12 LA - 6
41 Youth+Adult C+B (11) ST - 6 LA - 5
42 Juveniles 1+2 Rising Stars (10) ST - 8, LA - 9
43 Juniors 1 Rising Stars (9) LA - 7 ST - 6
44 Juniors 2 Rising Stars (12) ST - 12 LA - 4
45 Youth 1 Rising Stars (4) ST - 2 LA - 2
46 Youth 2+Adult Rising Stars (7) ST - 3 LA - 4
47 Juveniles 1+2 OPEN (5) ST - 4, LA - 3
48 Juniors 1 OPEN (5) LA - 3 ST - 5
49 Juniors 2 OPEN (10) ST - 10 LA - 5
50 Youth 1 OPEN (3) ST - 1 LA - 3
51 Youth 2+Adult OPEN (4) ST - 1 LA - 3
Total by section131111107182155100
Couples / Entries  507 / 786
JudgesCity / Country
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Балагула Ирина Харків
Балла Олексій Київ / Україна
Барановський Олександр Кривий Ріг / Україна
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Белий Лена Київ
Бондаренко Дмитро Харків / Україна
Бондарь Юрий Полтава
Брик Сергій Полтава
Бронніков Євген Полтава / Україна
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Власенко Аліна Полтава / Україна
Волков Николай Полтава
Гончаренко Назарій Лубни
Горголь Петро Полтава
Грицай Кирилл Полтава
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Довгань Елена Полтава / Україна
Дудка Анна Полтава
Жиров Александр Полтава
Забелін Олександр Харків / Україна
Замчій Олена Полтава
Зарицкий Александр Свiтловодськ
Зощук Євген Київ / Україна
Кабарухин Владимир Харків / Україна
Кабарухина Галина Харків / Україна
Карпенко Крiстiна Полтава / Україна
Касьян Леся Лубни / Україна
Кобзар Сергій Харків
Коваленко Ирина Полтава
Коваль Илона Полтава / Україна
Колісник Юрій Полтава
Константинов Евген Кременчук
Кочкарьов Юрій Запоріжжя / Україна
Куценко Галина Кременчук
Мальована Ольга Дніпро / Україна
Медуниця Олексій Суми
Наливайко Іван Полтава / Україна
Нікітін Олександр Полтава
Ноздріна Тетяна Полтава / Україна
Острівна Інна Мошни / Україна
Рагуліна Олена Полтава
Руденко Віталій Київ / Україна
Сафронова Ольга Суми
Скоренко Лена Київ
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Татаренко Дмитро Суми / Україна
Тимошенко Валентин Полтава
Финко Семен Полтава
Хоришко Денис Полтава / Україна
Цирліна Олександра Київ / Україна
Шембарев Виталий Полтава
Широковська Олександра Полтава / Україна
Юрченко Олексій Мошни / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
KapelDnipro / Ukraine1/4 0/0
RenesansDnipro / Ukraine4/16 1/4
DiamantKharkiv / Ukraine2/2 1/1
EtualKharkiv / Ukraine8/12 7/10
KharkivKharkiv / Ukraine2/3 1/2
KurazhKharkiv / Ukraine1/3 0/0
LegendaKharkiv / Ukraine19/33 5/10
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine4/11 1/2
SiluetKharkiv / Ukraine5/12 5/12
Suzir'yaKharkiv / Ukraine3/14 3/12
TangoKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine5/13 2/6
AstraKremenchuk / Ukraine3/3 3/3
DUETKremenchuk / Ukraine35/79 22/42
ElegiyaKremenchuk / Ukraine14/33 14/33
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine3/6 1/1
ELITE-DANCEKryvy Rig / Ukraine2/4 2/4
DiantaKyiv / Ukraine6/10 4/6
FLASH DANCEKyiv / Ukraine1/1 1/1
GratsiyaLebedyn / Ukraine1/2 0/0
STILLubny / Ukraine9/20 9/18
TandemLubny / Ukraine6/9 6/8
StarLightOhtirka / Ukraine10/14 8/10
OrkhideyaPomichna / Ukraine3/3 3/3
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine4/10 3/7
GrandZaporizhzhya / Ukraine4/8 3/5
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
FlameМошни / Ukraine32/44 30/40
AccentПолтава / Ukraine22/27 19/22
AlyansПолтава / Ukraine37/63 34/54
Avia-DensПолтава / Ukraine10/25 9/23
Dance-gloryПолтава / Ukraine13/13 13/13
Drive DanceПолтава / Ukraine12/18 12/18
DuetПолтава / Ukraine20/29 20/28
EstadesПолтава / Ukraine72/129 70/124
FestivalПолтава / Ukraine17/21 14/17
FusionПолтава / Ukraine5/8 5/7
Gold StarПолтава / Ukraine2/2 2/2
KrokПолтава / Ukraine1/1 1/1
Lion-DanceПолтава / Ukraine9/11 7/7
Mayster-DansПолтава / Ukraine38/44 31/33
NadezhdaПолтава / Ukraine6/7 3/4
ParadizПолтава / Ukraine28/34 27/31
RitmПолтава / Ukraine8/14 8/13
RondoПолтава / Ukraine8/13 3/4
Sport-DanceПолтава / Ukraine6/15 4/9
TandemПолтава / Ukraine8/8 7/7
TRIUMFПолтава / Ukraine3/4 3/3
VdokhnovenieПолтава / Ukraine21/31 16/23
YuventaПолтава / Ukraine12/12 12/12
Art-kvartalРівне / Ukraine3/7 0/0
Steep DanceСвiтловодськ / Ukraine3/3 3/3
Dinamo-SumyСуми / Ukraine9/10 7/8
M-StudioСуми / Ukraine23/52 20/41
SimpatiyaСуми / Ukraine2/4 2/4
SMAFTСуми / Ukraine11/26 3/8
TSh GARANINOYСуми / Ukraine5/9 3/5
CrystalЧеркаси / Ukraine4/10 4/10
TalismanЧутове / Ukraine8/8 8/8