Loading
post image

Чемпіонат міста Полтави серед школярів пам'яті Олега Рагуліна

Присвячений пам’яті Олега Рагуліна
Рагуліна Олена
Полтава / Україна
12.03.2017

 

Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради

Комунальний заклад «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради Полтавської області»

Дитячо-юнацький спортивно-танцювальний центр «Акцент»

                                                                                                  

12 березня 2017 року

 

Чемпіонат міста Полтави

зі спортивних танців серед школярів

присвячений пам’яті Олега Рагуліна

 

Місце проведення: обласний музично-драматичний театр ім.М.В.Гоголя.

 

Початок змагань: 10-00 год.  Розминка: 9-00 год.

 

Умови проведення змагань:

танцювальний майданчик 200 кв.м. (ламінат), професійні освітлення та звук, комп’ютерний підрахунок результатів, зручна глядацька зала, професійний фотограф.

 

Обмеження: згідно правил МФСТ.

 

Взуття: обов’язкова наявність пластикових накаблучників.

 

Нагородження:

за участь у категоріях «Дебют» і «Школа» діти нагороджуються медалями та дипломами, фіналісти Н, Е, Д, Оpen класів  нагороджуються дипломами, призери—медалями і кубками.

 

Суддівство: 

професійне незалежне!

Запрошені судді з м.Києва, м.Харкова, м.Кременчука.

 

Обов’язкова:

On-line реєстрація всіх учасників до 9 березня  2017р. за адресою www.flymark.dance.

 

Попередня реєстрація за класифікаційними книжками всеукраїнських танцювальних організацій, дійсних у 2017 році або за свідоцтвами про народження у категоріях «Дебют» і «Школа» відбудеться у приміщенні  ППДЮТ (вул. Пушкіна, 30 ) з 16.00 до 22.00  10 березня 2017р.

 

Чемпіонат відбудеться за рахунок спонсорських та благодійних внесків.

Благодійні внески:

для  учасників - 150грн.(з особи за одну програму ), для  глядачів - 50грн.(вхідний квиток).

    

Вхід для тренерів за пред’явленням суддівської книжки.

 

З побажанням перемог на чемпіонаті, 

Олена Рагуліна.

Контактний телефон +38(066)-805-76-19

 

Couples / Entries   165 / 236
Categories12 March, Sunday
10:00
1Children Debut (6-7 years)W-C
2Children School (6-7 years)W-C-J
3Children N (6-7 years)W-C-J
4Children E (6-7 years)ST, LA
5Juveniles 1 DebutW-C
6Juveniles 1 SchoolW-C-J
7Juveniles 1 NW-Q-C-J
8Juveniles 1 EST, LA
9Juveniles 1 DST, LA
10Juveniles 2 DebutW-C
11Juveniles 2 SchoolW-C-J
12Juveniles 2 NW-Q-C-J
13Juveniles 2 EST, LA
14Juveniles 2 DST, LA
15Juveniles 1+2 OpenST, LA
16Juniors 1+2 DebutW-C
17Juniors 1+2 SchoolW-C-J
18Juniors 1+2 NW-Q-C-J
19Juniors 1 EST, LA
20Juniors 1 DST, LA
21Juniors 1 CST, LA
22Juniors 1 OpenST, LA
23Juniors 2 EST, LA
24Juniors 2 DST, LA
25Juniors 2 CST, LA
26Juniors 2 OpenST, LA
27Youth CST, LA
28Youth OpenST, LA
Total by section0
Couples / Entries   165 / 236
JudgesCity / Country
Бондар Юрій Полтава / Україна
Горголь Петро Полтава / Україна
Григорович Виталий Киев
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Дудка Анна Полтава / Україна
Жиров Олександр Полтава / Україна
Кабарухин Владимир Харьков
Кабарухина Галина Полтава
Ковшов ВладимирДонецк
Назаренко Андрей Кременчуг
Пащенко Анжела Полтава / Україна
Разиньков Павел Полтава / Україна
Скаскив Антон Харьков
Скаскив Полина Полтава
Соловей Світлана Полтава / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
Целовальник Ольга Полтава / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
STIL Lubny / Ukraine3/4
Tandem Lubny / Ukraine2/4
StarLight Ohtirka / Ukraine2/4
Poltava / Ukraine11/13
Accent Poltava / Ukraine27/43
Alyans Poltava / Ukraine8/13
Avia-Dens Poltava / Ukraine4/12
Dance-glory Poltava / Ukraine9/9
Duet Poltava / Ukraine9/10
Estades Poltava / Ukraine7/12
Festival Poltava / Ukraine12/16
Lion-Dance Poltava / Ukraine7/8
Mayster-Dans Poltava / Ukraine14/16
Nadezhda Poltava / Ukraine12/22
Ritm Poltava / Ukraine5/6
Rondo Poltava / Ukraine7/11
Sport-Dance Poltava / Ukraine2/4
Tandem Poltava / Ukraine3/3
TRIUMF Poltava / Ukraine6/8
Vdokhnovenie Poltava / Ukraine13/16
Yuventa Poltava / Ukraine2/2