Loading
post image

Кубок Ритм-Престиж - 2017

Класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю
Микицей Ірина та Віталій
Івано-Франківськ / Україна
02.04.2017

 

Асоціація спортивного танцю України

Клуб спортивного танцю «Престиж»

 Запрошують Вас взяти участь у

 

Класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю

 «КУБОК РИТМ-ПРЕСТИЖ - 2017»

 

2 квітня 2017 року

м. Івано-Франківськ, вул. Набережна  ім. В. Стефаника 42 Муніципальний центр дозвілля

 

Реєстрація:

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими що є дійсні на 2017 рік. Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

 

Фігури:

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

 

Судді:

Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

Призи:

Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці – кубками.

 

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 години 31 березня 2017 р. на сайті www.FlyMark.dance

 

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.dance
         

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки !!!

 

ВХІДНІ КВИТКИ для глядачів і супроводжуючих осіб – 100 грн. на цілий день.

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ:

  • «Школа», «Діти», «Соло», «Н»,  «Е», «D», «С» –  150 грн. за програму. 

                            

Організатори:

Ірина та Віталій Микицей

Тел.: (0342) 549212,  Тел. Моб.: (095) 1667748 ,(095) 1667749

E-mail : mykyz@mail.ru  

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ !!!

 

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Леся Івано-Франківськ / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чепіжко Олена Івано-Франківськ / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine20/27 18/24
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine13/13 13/13
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine9/15 9/15
NatkhnennyaDolyna / Ukraine10/18 10/18
Nika-DanceGorodenka / Ukraine11/15 9/12
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine10/17 9/15
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine14/20 14/19
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine17/17 17/17
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine37/39 29/31
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine20/26 20/24
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine7/9 7/9
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine25/41 20/31
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine13/23 13/22
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine5/6 5/6
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine22/41 22/38
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine8/14 7/12
KarmenKalush / Ukraine5/5 3/3
CrystalLviv / Ukraine1/2 0/0