Loading
post image

КУБОК РАХОВА

КЛАСИФІКАЦІЙНІ ВІДБІРКОВІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ
Валерій Рябчук
Рахів / Україна
21.10.2017

Conformance with the schedule

5.00 /5

Dressing rooms

5.00 /5

Design and comfort of the hall

5.00 /5

Lighting

5.00 /5

Music

5.00 /5

Average value

5.00 /5

Evaluation done with   1   user(s)
Last feedback date   29.12.2017 12:27

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ ТА МИСТЕЦТВА

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК “ВФСМ”

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ “ФАВОРИТ”

ЗАПРОШУЄ ВАС

 

НА КЛАСИФІКАЦІЙНІ ВІДБІРКОВІ ЗМАГАННЯ  

ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ

21.10.2017 року  

м. Рахів,  Рахівський районний будинок культури

 

УВАГА  “ I-й Всеукраїнський хореографічний фестиваль Кубок Рахова” у третьому відділенні відбудеться о 18:00 к.ч.

  1. Народна хореографія
  2. Сучасна хореографія
  3. Спортивно-бальна хореографія
  4. Шоу номери

 

УВАГА      Категорії   КУБОК  -  кубок  одного   танцю.

 

ЗАЯВКИ

для   участі   у   змаганнях   приймаються   до   19  жовтня     включно.

Участь   згідно   списків  попередніх   заявок!   Адреса   для   on-line   реєстрації   учасників:  http://www.flymark.dance

 

УВАГА  !!!   Організатор   залишає   за  собою  право  об"єднувати  категорії.

Категорія  "Дебют" - учасники,  які   тренуються   з  вересня  2017 р,  SW  виконують  на  місці.

 

РЕЄСТРАЦІЯ   

проводиться   згідно   списків   попередніх   заявок   по   свідоцтвам   про   народження   та   класифікаційним   книжкам, по року народження.   Реєстрація закінчується   за   30 хв   до   початку   відділення.

 

Для учасників Фестивалю третього відділення реєстрація проводиться: VALERIE.LATINO.DANCER@GMAIL.COM

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

 формується   з   запрошених   суддів   та   суддів   відповідної  категорії   будь-яких   всеукраїнських   танцювальних   організацій   з   дійсними   суддівськими  книжками  на  2017 рік.  Адреса   для   on-line   реєстрації   суддів:   http://www.flymark.dance

Про  суддівство,   попередити   головного   суддю   за   60  хв   до  початку   відділення. 

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

  учасники   категорій   Дебют   та   Школа   нагороджуються   згідно  "золотого",   "срібного"   та   "бронзового"   фіналів.   Усі   фіналісти   інших   категорій   дипломами;   призери - медалями,   дипломами;  переможці - дипломами,   медалями   та   кубками.

 Учасники Фестивалю третього відділення нагороджуються: медалями та грамотами.

 

КОСТЮМИ   ТА   ФІГУРИ: 

згідно   правил   та   вимог  ВФТС

У В А Г А ! ! !   Працює   спортивний   комісар.

 

ВХІД   для   глядачів   та   супроводжуючих   безкоштовно.

 

ОРГКОМІТЕТ:

097-600-300-4  - Валерій Рябчук,   e-mail: VALERIE.LATINO.DANCER@GMAIL.COM

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:

Голова Закарпатського обласного осередку ВФСМ

Валерій Рябчук

 

Dancers / Couples / Entries: Hidden statistic
Categories21 October, Saturday
10:0014:00
1Debut (5-6 years)W-C
2Debut (7-11 years)W-C
3Debut (over 12)W-C
4Debut Solo (5-6 years)W-C
5Debut Solo (7-11 years)W-C
6Debut Solo (over 12)W-C
7School (7-11 years)W-C-J
8School (over 12)W-C-J
9School Solo (7-11 years)W-C-J
10School Solo (over 12)W-C-J
11N class (7-11 years)W-Q-C-J
12N class (over 12)W-Q-C-J
13N class Solo (7-11 years)W-Q-C-J
14N class Solo (over 12)W-Q-C-J
15E class (7-11 years)ST, LA
16E class (over 12)ST, LA
17E class Solo (7-11 years)ST, LA
18E class Solo (over 12)ST, LA
19D class (7-11 years)ST, LA
20D class (over 12)ST, LA
21D class Solo (7-11 years)ST, LA
22D class Solo (over 12)ST, LA
23Hobby Youth+AdultST, LA
24Cup Rakhiv Duo (7-11 years)CH
25Cup Rakhiv Duo (over 12)J
26Cup Rakhiv (7-11 years)CH, SW
27Cup Rakhiv (over 12)CH, SW
28Cup Rakhiv Solo (7-11 years)CH, SW
29Cup Rakhiv Solo (over 12)CH, SW
Dancers / Couples / Entries: Hidden statistic
JudgesCity / Country
Зеновій Самардак Букачівці / Україна
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Рябчук Валерій Рахів / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Сеник Марта Львів-Рудно / Україна