Loading
post image

Всеукраїнський конкурс КУБОК ДІАДЕМИ

Всеукраїнські змагання по спортивним танцям
Шаріфов Арсен
Львів / Україна
11 - 12.11.2017

Conformance with the schedule

4.07 /5

Dressing rooms

4.13 /5

Design and comfort of the hall

4.60 /5

Lighting

4.93 /5

Music

4.53 /5

Average value

4.45 /5

Evaluation done with   15   user(s)
Last feedback date   13.11.2017 21:42

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА   ФЕДЕРАЦІЯ   СПОРТУ   ТА   МИСТЕЦТВА

ЛОГО   "ЛЬВІВСЬКИЙ   ЦЕНТР   ТВОРЧОСТІ   ДІАДЕМА" 

 

ЗАПРОШУЄ   ВАС НА

КЛАСИФІКАЦІЙНІ   ВІДБІРКОВІ   ЗМАГАННЯ   ЗІ   СПОРТИВНИХ   ТАНЦІВ

КУБОК ДІАДЕМИ

11-12.11.2017 року

Львів,  вул. Щирецька, 36, Спортивний комплекс "Грація" (ТВК Південний)

УВАГА!

Категорії   КУБОК  -  кубок  одного   танцю.

ДУЕТ - сольне  виконання  двох  учасників

 

ЗАЯВКИ      

для участі у змаганнях приймаються до 09  листопада включно.

Участь   згідно   списків  попередніх   заявок!   Адреса   для   on-line   реєстрації   учасників:  http://www.flymark.dance

 

УВАГА !!!   Категорія   вважається   дійсною,   при   умові   реєстрації   в   ній,   трьох   і  більше участей.   Організатор   залишає   за  собою  право  об"єднувати  категорії.

Категорія  "Дебют" - учасники,  які   тренуються   з  вересня  2017 р,  SW  виконують  на  місці.

 

РЕЄСТРАЦІЯ    

проводиться   згідно   списків   попередніх   заявок   по   свідоцтвам   про   народження   та   класифікаційним   книжкам.   Реєстрація    закінчується   за   30 хв   до   початку   відділення.   Реєстрація   у  день  змагань  можлива   при  умові  додаткової  оплати  30  грн  з  особи  за  програму  ( детальна  інформація  у  організатора ).

 Для  львівських   клубів  реєстрація  проводиться  10  листопада  з  13.00  до  20.00  в  СК  "Грація".

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

 формується   з   запрошених   суддів   та   суддів   відповідної  категорії   будь-яких   всеукраїнських   танцювальних   організацій   з   дійсними   суддівськими  книжками  на  2017 рік.  Адреса   для   on-line   реєстрації   суддів:   http://www.flymark.dance

Суддівство  незалежне  ( тренер  не  оцінює  категорії   в   яких   приймають   участь   його спортсмени).   Про  суддівство,   попередити   головного   суддю   за   60  хв   до  початку відділення. 

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

 учасники   категорій   Дебют   та   Школа   нагороджуються   згідно  "золотого",   "срібного"   та   "бронзового"   фіналів.   Усі   фіналісти   інших   категорій   дипломами;   призери - медалями,   дипломами;  переможці - дипломами,   медалями   та   кубками.   Серед   учасників   категорій   "Н" кл,   "Е" кл,   "Д" кл   та   "С" кл   ( додатково )   виборюються   "КУБКИ   ДІАДЕМИ ".

 

КОСТЮМИ   ТА   ФІГУРИ:

згідно   правил   та   вимог  ВФТС  (крім   категорій   № 38-39, дует  та  фрістайл 11.11.17).

У В А Г А ! ! !   Працює   спортивний   комісар.

 

ВХІД  

для   глядачів   та   супроводжуючих   по   запрошеннях.  Запрошення   видаються безкоштовно   при   умові   оплати   благодійного   внеску  – 120  гривень   з   особи.  Місце   за   столиком   +   50  грн   благодійного   внеску   з   особи  на  одне  відділення.

 

БЛАГОДІЙНИЙ    ВНЕСОК:   

  • Кубок  одного  танцю  --  80 грн   з   учасника   за   програму.
  • Дебют -- 120 грн;
  • Школа,  "Н" кл  -- 150 грн; 
  • "Е" кл,  "Д" кл,  "С" кл  -- 170  грн.
  • Категорія    GRAND  PRIX  kids  --  200 грн  з  учасника  за  програму  ( нагородження :  фіналісти  дипломами, призери - дипломами  та  медалями,  переможці  цінними  подарунками ).  Учасники  категорії GRAND  PRIX  kids - діти,  які  не  приймають участь  у  "Н" -- "D"  кл.

  • Категорія    GRAND  PRIX  DIADEMA  --  250 грн  з  учасника  за  програму 

 

Призовий  фонд  категорій GRAND  PRIX  DIADEMA  ---   1500 грн  за  перше  місцедля  спортсменів  та   клубів ВФСМ   цієї  категорії  --  додаткові  пропозиції.  Детальна  інформація  у  тренерів   КСТ.

 

ОРГКОМІТЕТ:

098-667-45-60 - Арсен   Шаріфов,   e - mail: DIADEMA4ARSEN@GMAIL.COM

 

ОРГАНІЗАТОР   ЗМАГАНЬ:

Президент   ВФСМ  --  Арсен   Шаріфов

 

Couples / Entries   468 / 1182
Categories11 November, Saturday12 November, Sunday
09:0012:0014:0016:0009:3012:0014:30
1 Debut Baby under 6 (3) W-C - 3
2 Debut Children under 8 (18) W-C - 18
3 Debut Juveniles 1+2 (23) W-C - 23
4 Debut Baby Solo under 6 (15) W-C - 15
5 Debut Children Solo under 8 (31) W-C - 31
6 Debut Juveniles 1+2 Solo (30) W-C - 30
7 Children School (22) W-C-J - 22
8 Juveniles 1 School (40) W-C-J - 40
9 Juveniles 2 School (29) W-C-J - 29
10 Children Solo School (24) W-C-J - 24
11 Juveniles 1+2 Solo School (96) W-C-J - 96
12 Cup School under 12 (25) SW - 10, CH - 21, J - 9
13 Cup School Solo under 12 (61) SW - 40, CH - 49, J - 22
14 School Duo under 12 (3) CH - 3, J - 1
15 Children N (3) W-Q-C-J - 3
16 Juveniles 1 N (21) W-Q-C-J - 21
17 Juveniles 2 N (28) W-Q-C-J - 28
18 Children Solo N (4) W-Q-C-J - 4
19 Juveniles 1+2 Solo N (34) W-Q-C-J - 34
20 Cup N under 12 (15) SW - 8, Q - 7, CH - 14, J - 7
21 Cup Solo N under 12 (26) SW - 12, Q - 8, CH - 21, J - 15
22 Juveniles Duo N (1) CH - 1, J - 1
23Children EST, LA
24 Juveniles 1 E (4) ST - 2, LA - 4
25 Juveniles 2 E (11) ST - 8, LA - 10
26 Children Solo E (1) ST - 1, LA - 1
27 Juveniles 1+2 Solo E (10) ST - 7, LA - 10
28 Cup E under 12 (7) SW - 4, TA - 4, Q - 3, CH - 4, SA - 5, J - 2
29 Cup Solo E under 12 (8) SW - 3, TA - 1, Q - 3, CH - 4, SA - 4, J - 4
30E Duo under 12CH, SA, J
31 Juveniles 1 D (1) ST, LA - 1
32 Juveniles 2 D (6) ST - 6, LA - 3
33 Juveniles 1+2 C (2) ST, LA - 2
34 Juveniles Solo freestyle (4) ST - 2, LA - 4
35 Cup Juveniles Solo freestyle (4) SW, TA, Q - 1, CH - 4, SA - 1, J - 3
36 Cup Juveniles freestyle (3) SW - 1, TA - 1, Q - 1, CH - 3, SA - 3, J - 3
37Juveniles Duo freestyleCH, SA, J
38 GRAND PRIX DIADEMA under 12 (3) ST - 3, LA - 3
39 GRAND PRIX DIADEMA solo under 12 (8) ST - 6, LA - 8
40 GRAND PRIX Kids under 9 (3) W-C-J - 3
41 GRAND PRIX Kids Solo under 9 (11) W-C-J - 11
42 Juniors Debut (2) W-C - 2
43 Juniors Solo Debut (2) W-C - 2
44 Juniors School (6) W-C-J - 6
45 Juniors Solo School (12) W-C-J - 12
46 Cup Juniors School (7) SW - 5, CH - 3, J - 4
47 Cup Juniors Solo School (14) SW - 7, CH - 12, J - 10
48 Juniors School Duo (1) CH - 1, J - 1
49 Juniors 1 N (9) W-Q-C-J - 9
50 Juniors 2 N (5) W-Q-C-J - 5
51 Youth+Adult N (2) W-Q-C-J - 2
52 Juniors 1+2 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
53 Cup Juniors N (7) SW - 7, Q - 3, CH - 5, J - 6
54 Cup Juniors Solo N (9) SW - 8, Q - 5, CH - 8, J - 5
55 Juniors Duo N (2) CH - 2, J - 1
56 Juniors 1 E (10) ST - 6, LA - 8
57 Juniors 2 E (7) ST - 5, LA - 6
58 Youth+Adult E (4) ST - 1, LA - 4
59 Juniors 1+2 Solo E (12) ST - 6, LA - 12
60 Cup Juniors E (8) SW - 3, TA - 2, Q - 1, CH - 1, SA - 4, J - 2
61 Cup Juniors Solo E (11) SW - 4, TA - 2, Q - 3, CH - 4, SA - 8, J - 3
62 Juniors 1 D (6) ST - 4, LA - 5
63 Juniors 2 D (4) ST - 3, LA - 2
64 Youth+Adult D (2) ST, LA - 2
65 Juniors 1 C (3) ST - 3, LA - 1
66 Juniors 2 C (3) ST - 3, LA - 2
67 Youth+Adult C (5) ST - 3, LA - 3
68 Cup Juniors (10) SW - 4, TA - 3, Q - 4, CH - 6, SA - 6, J - 4
69 Cup Juniors Solo (10) SW - 3, TA - 3, Q - 2, CH - 7, SA - 7, J - 5
70Juniors DuoCH, SA, J
71 Juniors Solo (5) ST - 2, LA - 4
72 Youth+Adult (5) ST - 3, LA - 3
73Pro-Am 1W-Q-C-J
74 Pro-Am 2 (1) ST - 1, LA
75 Seniors 1 (1) ST, LA - 1
76 Seniors 2 (2) ST, LA - 2
77 GRAND PRIX DIADEMA over 12 (8) ST - 6, LA - 6
78 GRAND PRIX DIADEMA Solo over 12 (9) ST - 4, LA - 8
Total by section184674331438065210
Couples / Entries   468 / 1182
JudgesCity / Country
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бедан Ольга Одеса / Україна
Бовт Оксана Яворів / Україна
Богач Олена Хмельницький
Божик Ірина Володимир-Волинський / Україна
Вовненко Юрій Кропивницький / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гарант Андрій Львів
Гарант Юлія Львів
Голенькова Анастасія Львів
Городницька Роксолана Городок / Україна
Грицевич Андрій Нововолинськ / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Декет Володимир Львів / Україна
Денисюк Зоряна Трускавець / Україна
Дідик Юлія Луцьк / Україна
Кравчук Ольга Луцьк
Кравчук Сергій Луцьк
Кулинич Лариса Стрий / Україна
Куцик Олег Луцьк / Україна
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Лис Наталія Володимир-Волинський / Україна
Лисяков Євгеній Чернівці
Мелконян АрсенВірменія
Мотолько Юрій Чортків / Україна
Мочаліна Юлія Одеса / Україна
Осейчук Максим Рівне / Україна
Осипенко Людмила Нова Каховка / Україна
Пасічник Анна Львів
Патрій Юлія Яворів / Україна
Попович Тетяна Львів / Україна
Рябчук Валерій Рахів / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Фурман Володимир Хмельницький / Україна
Фурман Олена Хмельницький / Україна
Шарифов Паша Овруч / Україна
Шингер Віталій Рівне / Україна
Шіт Тарас Яворів
Щербань Антон Запоріжжя / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Natkhnennya Dolyna / Ukraine7/286/21
Rondo Gorodok / Ukraine33/3933/36
Art-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine3/93/8
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine11/2111/21
Jam Ivano-Frankivsk / Ukraine10/299/24
Prestizh Kahovka / Ukraine2/62/6
viktoriya Kalush / Ukraine8/218/21
Galant Khmelnytskyy / Ukraine2/22/2
KASKAD Khmelnytskyy / Ukraine36/15235/139
Favorit Kropivnitskiy / Ukraine7/497/47
Fortuna Lutsk / Ukraine13/1313/13
Troyanda Lutsk / Ukraine23/3823/38
Aelita Lviv / Ukraine1/11/1
DFA Lviv / Ukraine3/33/3
Diadema Lviv / Ukraine37/18037/180
Elegant Lviv / Ukraine23/7823/78
Estet Lviv / Ukraine1/11/1
Flesh Lviv / Ukraine18/4614/40
Grand Lviv / Ukraine15/2415/24
Nika Lviv / Ukraine20/3219/31
Rondo Lviv / Ukraine3/93/8
YOUSTAR Lviv / Ukraine6/214/16
Fantaziya Odesa / Ukraine10/2610/21
Ruta Odesa / Ukraine7/207/20
Nadezhda Poltava / Ukraine7/287/24
Greys Volodymyr-Volynskyy / Ukraine20/4020/40
Kolorit Volodymyr-Volynskyy / Ukraine6/66/6
Stil Zaporizhzhya / Ukraine4/94/8
Ovatsyiya Нова Каховка / Ukraine14/3914/38
Bogus Нововолинськ / Ukraine5/55/5
Perlina Нововолинськ / Ukraine1/20/0
Lira Овруч / Ukraine8/348/34
FAVORIT Рахів / Ukraine18/4018/40
Prestizh Рівне / Ukraine19/2419/24
Sofiya Стрий / Ukraine20/3019/29
Kvikstep Тернопіль / Ukraine1/31/3
O'team Тернопіль / Ukraine4/234/23
Volta Трускавець / Ukraine2/52/4
DanceTime Чернівці / Ukraine3/163/16
Fleks Чортків / Ukraine12/1412/14
Lafesta Яворів / Ukraine11/2611/26
Pidkovaart Яворів / Ukraine14/1514/15
Step by step Яворів / Ukraine15/3912/34