Loading
post image

Зорепад - 2017

Всеукраїнські рейтингова змагання, Чемпіонат ВГО "Україна танцювальна"
ВГО "Україна танцювальна"
Івано-Франківськ / Україна
14.05.2017

Conformance with the schedule

4.67/5

Dressing rooms

3.00/5

Design and comfort of the hall

4.33/5

Lighting

4.00/5

Music

4.00/5

Average value

4.00/5

Evaluation done with  3  user(s)
Last feedback date  16.05.2017 19:31

 

  ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА ТАНЦЮВАЛЬНА»

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

УПРАВЛІННЯ СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «СУЗІР’Я»

 

"ЗОРЕПАД - 2017"

Відкритий Чемпіонат ВГО “УКРАЇНА ТАНЦЮВАЛЬНА”

 

Дата проведення:  14 травня 2017 р.          

Місце проведення:  м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142-а, манеж Коледжу фізичного виховання

 

Судді: з каталогу ВГО «УТ» та запрошені судді танцювальних організацій з дійсними на 2017 р. ліцензіями. 

 

Танцювальний майданчик:  стаціонарний паркет 400 м2.

 

Костюми і фігури: згідно правил ВСГОСТ, наявність накаблучників обов’язкова!

 

Реєстрація  пар:

проводиться по класифікаційних  книжках всеукраїнських організацій дійсних на 2017 рік, для категорії “Діти” та “Школа” – згідно свідоцтв про народження.

 

Доброчинний внесок (з особи за програму):

  • “Діти”, “Школа”, “Соло”,  “Поч.”, “Е”, “Д”, Юв 1 (Чемп.)  – 150 грн;
  • Чемпіонат – 200 грн;
  • для глядачів – 100 грн. за весь день.

Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця: - оренда столика (4 місця) -200 грн за одне відділення.

 

Нагородження:

всі учасники категорії “Діти” та “Школа” нагороджуються грамотами та сувенірними медалями; у всіх інших категоріях  фіналісти змагань нагороджуються грамотами, призери – медалями.

 

Інформація:

моб. +380506319181; +380984943106 – Ігор, моб. +380506900754; +380984943105 – Леся, emaile: ifoasbt@ua.fm

 

Увага!!!

 

Заявка на участь

до 24 год 11 травня 2017р. Адреса для on-line реєстрації: www.flymark.dance

Організатори зберігають за собою право об’єднувати вікові категорії.

Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку змагань

За можливими змінами слідкуйте на сайті: www.ukrdance.org.ua

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Бережна Сніжана Херсон / Україна
Власова Оксана Херсон / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ
Дехтяр Сергій Івано-Франківськ
Джигалюк Олексій Одеса / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Леся Івано-Франківськ / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Косович Юрій Івано-Франківськ
Костів Оксана Івано-Франківськ
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Кутна Христина Львів / Україна
Куцик Олег Луцьк
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Лемешко Ольга Миколаїв / Україна
Лісовенко Юлія Івано-Франківськ
Лозовская Юлия Херсон / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Назарова Любов Бар / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Осейчук Максим Рівне
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Пона Микола Івано-Франківськ
Пона Анжела Івано-Франківськ
Потягайло Анна Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Таволжанська Оксана Коломия
Тихоліз Степан Коломия / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Федотов Сергей Одеса / Україна
Хомицкий Владимир Чернівці / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чик Юлія Івано-Франківськ
Шингер Віталій Рівне / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stilBar / Ukraine5/13 4/12
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine2/4 2/4
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine14/27 14/27
NatkhnennyaDolyna / Ukraine13/23 13/21
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine11/18 2/4
Nika-DanceGorodenka / Ukraine27/36 23/30
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine9/11 7/8
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine2/2 2/2
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine11/14 11/14
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine3/3 3/3
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine18/29 15/19
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine12/14 12/14
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine50/60 42/51
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 4/7
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine45/68 43/62
JamIvano-Frankivsk / Ukraine10/12 10/12
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine9/12 9/12
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine2/2 2/2
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine2/2 2/2
viktoriyaKalush / Ukraine1/1 1/1
AktsentKolomiya / Ukraine13/15 9/10
ShansKolomiya / Ukraine1/2 0/0
ModernKovel / Ukraine3/6 3/6
TroyandaLutsk / Ukraine3/6 2/4
AdazhioLviv / Ukraine7/16 7/16
EdelveysLviv / Ukraine4/6 4/6
GloriyaOdesa / Ukraine6/10 4/7
LiliiaOdesa / Ukraine6/16 6/15
SharmМиколаїв / Ukraine4/6 0/0
PrestizhРівне / Ukraine7/9 7/9
StardensТисмениця / Ukraine13/18 12/15
Adeona khersonХерсон / Ukraine14/23 11/15
ElitaХерсон / Ukraine3/8 3/8
PROMINЧернівці / Ukraine2/3 2/3