Loading
post image

Кубок Ренесансу

7 тур КК Київської, Чернігівської, Житомирської областей
Гамарець Сергій, Белуха Дмитро
Київ / Україна
12.02.2017

 

 Міжнародний танцювальний союз

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

Партнер змагань

 Кубок Ренессанса. 7 тур КК Киевской,   Черниговской и Житомирской областей

Кубок Ренесансу

                       12 Лютого 2017

                           м. Київ, вул. вул. Німецька (Тельмана) 1/32, 5 поверх (М «Палац  Україна»)

 

Реєстрація пар:

Заявка на участь у змаганнях приймається через Інтернет. Адреса для online  реєстрації: https://danceservice.net. https://flymark.dance/

 

УВАГА! Реєстрація закінчується за 1 годину до початку кожного відділення!

На змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах.

Танцювальний майданчик: 300 кв. м. Обов’язкова наявність пластикових накаблучників у партнерок.

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

Змагання з «С» класу і вище обслуговують п’ять суддів вищої або міжнародної категорії, номіновані Радою СГОСТУ та запрошені судді відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій.

 

Нагородження:

 Наймасовіший клуб нагороджується кубком від організаторів!

Всі фіналісти нагороджуються дипломами, призери медалями та кубками

Всі учасники категорій «Школа» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінал і нагороджені дипломами та статуетками.

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних та стартових внесків із залученням спонсорських коштів.

Благодійний внесок з учасника:

  • «Школа», «Дебют» - 150 грн. за програму.
  • «Н», «Е», «Д» – 200 грн.за програму
  • «RS», «С»- 250 грн. за програму.

 

Вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів:

  • на весь день змагань - 150 грн.
  • Місця за столиком – 100 грн.на одне відділення.
  • Місця за столиком 4 віділення  - 150 грн. ( стіл сервірований )

Бронювання за телефоном: 067-777-13-56 Млада

 

Для вас будуть працювати:

буфет, ламінація номерів, фотограф, танцювальний магазин.

 

Організатор змагань:

Сергій Гамарець  067-346-55-24    Дмитро Белуха  050-745-00-46

 

До зустрічі на паркеті !!!

 

Dancers / Couples / Entries:   214 / 160 / 210
Categories12 February, Sunday
09:3013:0016:0019:00
1Baby Solo DebutW-C
2Children Solo DebutW-C
3Children Solo SchoolW-C-J
4Children Solo NW-Q-C-J
5Juveniles 1+2 Solo DebutW-C
6Juveniles 1+2 Solo SchoolW-C-J
7Juveniles 1+2 Solo NW-Q-C-J
8Juveniles 1+2 Solo EST, LA
9Juniors 1+2 Solo SchoolW-C-J
10Juniors 1+2 Solo NW-Q-C-J
11Juniors 1+2 Solo EST, LA
12Baby DebutW-C
13Children DebutW-C
14Children SchoolW-C-J
15Children NW-Q-C-J
16Children EST, LA
17Juveniles 1+2 DebutW-C
18Juveniles 1 SchoolW-C-J
19Juveniles 1 NW-Q-C-J
20Juveniles 1 EST, LA
21Juveniles 1 DST, LA
22Juveniles 2 SchoolW-C-J
23Juveniles 2 NW-Q-C-J
24Juveniles 2 EST, LA
25Juveniles 2 DST, LA
26Juniors 1+2 SchoolW-C-J
27Juniors 1+2 NW-Q-C-J
28Juniors 1+2 EST, LA
29Juniors 1 DST, LA
30Juniors 1 CST, LA
31Juniors 2 DST, LA
32Juniors 2 CST, LA
33Juniors 2 Rising StarsST, LA
34Youth 1+2 CST, LA
35Youth 1 Rising StarsST, LA
36Youth+Adult DST, LA
37Youth 2+Adult Rising StarsST, LA
Total by section0000
Dancers / Couples / Entries:   214 / 160 / 210
JudgesCity / Country
Prokaev Atrur Рівне / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Горовецький Олександр Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Іванов Олександр Київ / Україна
Коземірова Анна Київ / Україна
Московченко Альона Буча / Україна
Сегал Леонид Київ / Україна
Сіменчук Альона Вишгород / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
LeGrand Gostomel / Ukraine16/21
STYLE Irpin / Ukraine3/8
Vida Dance Kalynyivka / Ukraine15/15
Stil Kotsubinske / Ukraine17/27
A-style Kyiv / Ukraine7/7
Dancetime Kyiv / Ukraine1/2
Dans-Art Kyiv / Ukraine8/14
Diamant Kyiv / Ukraine24/25
EliseDance Kyiv / Ukraine8/9
Latinskiy kvartal Kyiv / Ukraine6/6
Original Dance School Kyiv / Ukraine1/1
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine9/11
Rick Rose Kyiv / Ukraine1/2
Royal Dance Kyiv / Ukraine5/6
Tandem1996 Kyiv / Ukraine12/22
TEMP Kyiv / Ukraine10/12
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine4/4
Yuris Kyiv / Ukraine1/2
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine1/2
Art-kvartal Rivne / Ukraine2/2
Mars Vasylkyv / Ukraine2/2
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine7/10