Loading
post image

ГРАН - ПРІ ПОЛТАВЩИНИ

ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ
Горголь Петро
Полтава / Україна
13 - 14.05.2017

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

3.80/5

Design and comfort of the hall

4.80/5

Lighting

5.00/5

Music

4.40/5

Average value

4.60/5

Evaluation done with  5  user(s)
Last feedback date  13.05.2017 19:13

 

  

УКРАЇНСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА РАДА

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТАНЦЮВАЛЬНА ПОЛТАВЩИНА»

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛУБ «ГРАЦІЯ»

Петро Горголь: 50 років на паркеті!

ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ


«ГРАН-ПРІ ПОЛТАВЩИНИ»

13-14 травня 2017 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5
(виставкова зала міського Будинку культури)

 

Професійне журі:

міжнародні фахівці, ліцензовані судді всеукраїнських танцювальних організацій.

Заявки від тренерів на суддівство приймаються на сайті flymark.dance

 

Заявки на участь та реєстрація учасників:

обов’язкова online реєстрація на сайті flymark.dance

 

до 12 травня 2017 року. Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша танцювальна пара є в списку зареєстрованих учасників на сайті. Реєстрація учасників у день змагань здійснюється за класифікаційними книжками, дійсними на 2017 рік, або за свідоцтвом про народження і закінчується за 1 годину до початку кожного відділення.

Діють обмеження в костюмах та фігурах згідно з новими об’єднаними правилами. Заявки на участь у змаганнях ансамблів приймаються на електронну пошту: poltavadance@gmail.com

Для танцювальних клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 12 травня 2017 року.

 

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації танцювального спорту на Полтавщині  за рахунок добровільних (благодійних) і спонсорських внесків.

 

Благодійний внесок для учасників: (з особи за програму)

  • «Ансамбль» - 140 грн.;
  • «Атестація» - 150 грн.;
  • «H», «E», «D» клас - 160 грн.;
  • «Rising Stars» - 170 грн.;
  • ЮНІОРИ «OPEN» - 180 грн.;
  • МОЛОДЬ «OPEN», ДОРОСЛІ «OPEN» - 200 грн.

Участь у змаганнях без попередньої реєстрації + 50 грн. з особи за програму.

 

Благодійний внесок для глядачів:

  • Sitting zone (крісла по периметру залу) - 100 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone (за столиками) - 150 грн. з особи на одне відділення.
  • VIP zone на вечірнє відділення - 200 грн. з особи, столики сервіровані.

Кількість місць обмежена! Бронювання та замовлення через тренера Вашого клубу або за тел. 0671096390. 

 

Нагородження учасників:

фіналісти змагань нагороджуються дипломами, призери - медалями та дипломами, переможці - кубками. Всі учасники категорій «Атестація» нагороджуються медалями (золотий, срібний і бронзовий фінал).  У категоріях Молодь 2 + Дорослі «Open» та Молодь 1 «Open» – призовий фонд!!!

 

Умови проведення:

  • танцювальний майданчик - ламінат 250 кв.м.,
  • роздягальні для учасників,
  • лікар,
  • професійний звук та освітлення,
  • суддівство на планшетах,
  • комп’ютерний підрахунок результатів,
  • медіа,
  • професійна фото- і відеозйомка,
  • запис і трансляція  відеоверсії конкурсу на місцевих і регіональних телеканалах та в мережі Інтернет,
  • танцювальний магазин,
  • кафетерій,
  • шоу-програма у вечірньому відділенні.

Увага! У вечірньому відділенні обов’язковий ДРЕС-КОД для суддів та глядачів!!!

 

До зустрічі у Полтаві - духовній столиці України!

З повагою і найкращими побажаннями!

Голова оргкомітету змагань

заслужений працівник культури України

Петро Горголь

Тел.: 095-309-28-78,   063-849-93-69

E-mail: poltavadance@gmail.com

 

 

 

 

Couples / Entries  233 / 294
Categories13 May, Saturday14 May, Sunday
10:0014:0010:0014:0019:00
1 Children 1 Atestation (4-5 years) (2) SW-CH - 2, D-V-P, SW-CH-J
2 Children 1 Solo Atestation (4-5 years) (5) SW-CH - 1, D-V-P - 1, SW-CH-J - 3
3 Children 2 Atestation (6-7 years) (16) SW-CH - 10, D-V-P, SW-CH-J - 8
4 Children 2 Solo Atestation (6-7 years) (34) SW-CH - 23, SW-CH-J - 12, D-V-P
5 Juveniles 1 Atestation (16) SW-CH - 6, SW-CH-J - 10, D-V-P
6 Juveniles 1 Solo Atestation (33) SW-CH - 14, SW-CH-J - 24, D-V-P
7 Juveniles 2 Atestation (2) SW-CH, SW-CH-J - 2
8 Juveniles 2 Solo Atestation (6) SW-CH - 2, SW-CH-J - 4
9 Children N (3) SW-CH-J - 3
10 Juveniles 1 N (9) SW-Q-CH-J - 9
11 Juveniles 2 N (11) SW-Q-CH-J - 11
12 Juniors 1+2 N (5) SW-Q-CH-J - 5
13 Juveniles 1 Solo N (9) SW-Q-CH-J - 9
14 Juveniles 2 Solo N (9) SW-Q-CH-J - 9
15 Juniors 1+2 Solo N (7) SW-Q-CH-J - 7
16 Juveniles 1 Solo E (2) LA - 2, ST - 2
17 Juveniles 2 Solo E (4) LA - 4
18 Juniors 1 Solo E (5) LA - 5
19 Juniors 2 Solo E (6) LA - 6
20 Juniors 1 Solo D (2) LA - 2
21 Juniors 2 Solo D (6) LA - 6
22 Youth Solo D (1) LA - 1
23 Youth Solo C (2) LA - 2
24 Juveniles 1 E (3) ST - 3, LA - 3
25 Juveniles 2 E (5) ST - 5, LA - 5
26 Juniors 1 E (4) ST - 3, LA - 4
27 Juniors 2 E (5) ST - 4, LA - 4
28 Juveniles 1 D (1) ST, LA - 1
29 Juveniles 2 D (3) ST - 3, LA - 3
30 Juniors 1 D ST, LA
31 Juniors 2 D (4) ST - 4, LA - 4
32 Youth+Adult D (4) ST - 3, LA - 3
33 Juveniles 1 Rising Stars ST, LA
34 Juveniles 2 Rising Stars (1) ST - 1, LA - 1
35 Juniors 1 Rising Stars ST, LA
36 Juniors 2 Rising Stars (3) ST - 3, LA - 1
37 Youth+Adult Rising Stars (7) ST - 4, LA - 4
38 Juniors 1 OPEN ST, LA
39 Juniors 2 OPEN (3) ST - 3, LA - 1
40 Youth 1 OPEN (13) ST - 8, LA - 5
41 Youth 2+Adult OPEN (6) ST - 2, LA - 4
42 Juveniles 1+2 Formation ST, LA
43 Juniors 1+2 Formation ST, LA
44 Youth+Adult Formation ST, LA
Total by section12253524423
Couples / Entries  233 / 294
JudgesCity / Country
Alex Teleshko Krakow / Poland
Gogol Victor Tiraspol / Moldova
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Pita Aldo Machico / Portugal
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Брик Сергій Полтава
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Волков Микола Полтава
Гончаренко Назарій Лубни / Україна
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Дзюбан Оксана Полтава
Жиров Александр Полтава / Україна
Зирянова Катерина Київ / Україна
Караченцев Володимир Харків / Україна
Карпенко Крiстiна Полтава / Україна
Коваленко Ирина Полтава
Колісник Юрій Полтава / Україна
Костецька Ірина Полтава / Україна
Кулак Олександр Київ / Україна
Кулик Светлана Полтава / Україна
Леонтьев Алексей Харків / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Наливайко Іван Полтава / Україна
Ноздріна Тетяна Полтава
Панасюк Наталия Полтава
Пильченко Юлія Кременчук
Пинчук Сергій Харків
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Ровнейко Марина Кременчук / Україна
Рондоль Олександр Полтава
Росенко Дмитро Полтава
Росенко Наталія Полтава
Скасків Антон Харків / Україна
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine2/4 0/0
ImidzhKharkiv / Ukraine6/9 0/0
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine15/22 9/11
StarDanceKharkiv / Ukraine1/2 1/2
SKAZKAKremenchuk / Ukraine5/5 4/4
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine5/11 3/7
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 1/1
MaksimumKyiv / Ukraine1/1 1/1
SerpantinKyiv / Ukraine6/12 6/12
FreestyleLubny / Ukraine47/60 30/30
TandemLubny / Ukraine2/4 2/4
StarLightOhtirka / Ukraine2/6 2/5
AccentПолтава / Ukraine22/32 19/27
AlyansПолтава / Ukraine11/15 9/10
Dance-gloryПолтава / Ukraine1/1 1/1
DuetПолтава / Ukraine8/8 8/8
EstadesПолтава / Ukraine3/5 3/5
Gold StarПолтава / Ukraine1/1 0/0
Mayster-DansПолтава / Ukraine24/27 23/25
NadezhdaПолтава / Ukraine10/12 8/8
ParadizПолтава / Ukraine17/19 15/17
reveransПолтава / Ukraine7/11 7/11
RitmПолтава / Ukraine4/8 2/5
RondoПолтава / Ukraine20/29 16/19
SpaceПолтава / Ukraine4/4 4/4
Sport-DanceПолтава / Ukraine4/9 3/6
TandemПолтава / Ukraine16/17 12/12
VdokhnovenieПолтава / Ukraine11/18 11/16
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine21/46 18/28
StepСтепне / Ukraine9/9 1/1
GimnaziyaХорол / Ukraine25/27 14/14