Loading
post image

КУБОК КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Францен Сергій
Київ / Україна
29.01.2017

 

   КМДА

                        

 

КУБОК КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ


За підтримки Українського Державного Центру Позашкільної Освіти

Колонна зала Київської міської державної адміністраціі
м. Київ, вул. Хрещатик, 36, КМДА

29 січня 2017

 

Благодійні внески для учасника за програму:

  • «Школа», «Дебют» - 220 грн.;
  • «Н»,  «Е», «Д»  - 280 грн.
  • «С» та вище – 350 грн.

*Вхід для батьків та супроводжуючих осіб вільний.

 

У вечірньому відділенні показові виступи

Даміра Халузяна та Анни Мащіц

 

Реєстрація для пар м. Києва 27 січня за адресою: м. Київ, Кловський В'їзд, 8, 4 поверх, аудиторія 405 з 15.00 до 21.30.

 

Дресс код

 

Місця за столиками:

100 грн. на одне денне відділення змагань, 130 гривень на вечірнє відділення.  

 

Обов’язкова On-line реєстрація для пар та суддів:  www.flymark.dance

 

Обмеження по фігурам та костюмам, згідно правил українських танцювальних організацій

 

Бронювання місць за столиками: Катерина +38 093 937 03 41

 

Організатор

Сергій Францен

+38 067-572-06-40 e-mail:  mvm@mail.ru

 

Couples / Entries  300 / 383
Categories29 January, Sunday
10:0012:0014:0016:0019:00
1 Adults (11) ST - 3 LA - 8
2 Youth 2 (7) LA - 6 ST - 2
3 Youth 1 (10) ST - 5 LA - 5
4 Juniors 2 (6) LA - 3 ST - 3
5 Juniors 1 (3) ST - 2 LA - 2
6 Juveniles 2 (9) ST - 6, LA - 6
7 Juveniles 1 ST, LA
8 Youth 2+Adult Rising Star (3) LA - 1 ST - 2
9 Youth 1 Rising Star (10) ST - 7 LA - 4
10 Juniors 2 Rising Star (12) LA - 7 ST - 6
11 Juniors 1 Rising Star (4) ST - 3 LA - 3
12 Juniors 2 C (7) ST - 5 LA - 2
13 Juniors 1 C (6) LA - 6 ST - 2
14 Juniors 2 D (9) ST - 6 LA - 6
15 Juniors 1 D (11) LA - 10 ST - 7
16 Juveniles 2 D (7) ST - 5, LA - 6
17 Juveniles 1 D ST, LA
18 Juniors 1+2 E (10) ST - 6 LA - 7
19 Juveniles 2 E (7) ST - 5, LA - 5
20 Juveniles 2 Solo E (9) LA - 9
21 Juveniles 1 E (7) ST - 5, LA - 7
22 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
23 Juveniles 2 N (10) W-Q-C-J - 10
24 Juveniles 1 N (15) W-Q-C-J - 15
25 Juveniles 2 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
26 Juveniles 1 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
27 Juveniles 2 School (7) W-C-J - 7
28 Juveniles 1 School (14) W-C-J - 14
29 Juveniles 2 Solo School (7) W-C-J - 7
30 Juveniles 1 Solo School (27) W-C-J - 27
31 Children School (6-7) (4) W-C-J - 4
32 Baby School (4-5) W-C-J
33 Children Solo School (22) W-C-J - 22
34 Juveniles 2 Debut (1) W-C - 1
35 Juveniles 1 Debut (9) W-C - 9
36 Juveniles 2 Solo Debut (2) W-C - 2
37 Juveniles 1 Solo Debut (18) W-C - 18
38 Children Debut (6-7) (9) W-C - 9
39 Baby Debut (4-5) (3) W-C - 3
40 Children Solo Debut (6-7) (22) W-C - 22
Total by section98103665858
Couples / Entries  300 / 383
JudgesCity / Country
Астремська Людмила Київ / Україна
Бабич Анастасія Київ / Україна
Василевский Иван Київ / Україна
Васютяк Юрій Київ
Ведищев Андрей Хмельницький
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Гончаров Володимир Київ / Україна
Горобець Микола Хмельницький
Гоцуляк Олексій Одеса
Григорович Віталій Київ / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Жосан Віталій Кам'янське / Україна
Іванов Олександр Київ / Україна
Камінська Юлія Київ / Україна
Кірієнко Юлія Київ / Україна
Коземірова Анна Київ / Україна
Компанієць Руслан Кривий Ріг / Україна
Маковій Андрій Вінниця
Маркевич Наталія Бориспіль
Мащіц Анна Словенія
Миркін Роман Київ
Мошенець Тетяна Київ / Україна
Нестерова Анна Київ / Україна
Орел Павло Київ
Орел Сергій Київ / Україна
Пасацька Поліна Черкаси / Україна
Полигач Ігор Тернопіль
Полуляхов Сергій Харків / Україна
Порохова Софія Київ / Україна
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Прокаєв Артур Рівне
Савенко Ольга Київ / Україна
Савинський Дмитро Харків
Соронович Ігор Київ
Халузян Дамір Словенія
Ходикіна Наталя Бердянськ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Шевцов Геннадій Запоріжжя / Україна
Шудра Олена Чернігів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine2/3 1/1
SharmBoryspil / Ukraine4/4 4/4
Sky HillBrovary / Ukraine4/4 4/4
SapfirBucha / Ukraine9/11 8/9
Top DanceChernigiv / Ukraine6/12 6/8
KapelDnipro / Ukraine1/1 1/1
KurazhKharkiv / Ukraine3/8 3/7
EdelveysKhmelnytskyy / Ukraine6/15 5/8
KrokKhmelnytskyy / Ukraine8/15 8/15
FokstrotKryvy Rig / Ukraine2/7 2/4
AstraKyiv / Ukraine16/21 14/19
DanceHallKyiv / Ukraine23/24 22/23
Dans-TsentrKyiv / Ukraine18/28 10/12
Diamant-ElitKyiv / Ukraine5/5 4/4
Drim DensKyiv / Ukraine6/6 6/6
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
EnastryKyiv / Ukraine1/1 1/1
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine11/12 10/11
FavorKyiv / Ukraine3/5 2/3
FavoritKyiv / Ukraine4/7 4/7
FeyeriaKyiv / Ukraine1/1 0/0
Flesh-KristalKyiv / Ukraine1/2 0/0
Golden DanceKyiv / Ukraine1/2 0/0
ImidzhKyiv / Ukraine14/15 12/12
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/3 0/0
Latinskiy kvartalKyiv / Ukraine12/12 12/12
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine5/8 5/8
MaksimumKyiv / Ukraine7/16 5/7
MifKyiv / Ukraine1/2 0/0
MStudioKyiv / Ukraine16/17 13/14
Professional DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Rick RoseKyiv / Ukraine3/6 2/4
RONDOKyiv / Ukraine19/27 19/27
Royal DanceKyiv / Ukraine4/4 4/4
ShansKyiv / Ukraine12/21 8/12
Sputnik danceKyiv / Ukraine10/13 9/12
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine20/21 20/21
UkrayinaKyiv / Ukraine3/3 3/3
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine19/20 18/19
YupiterKyiv / Ukraine23/23 23/23
YurisKyiv / Ukraine2/3 1/1
ZoryaniyKyiv / Ukraine2/8 0/0
GratsiyaMykolaiv / Ukraine1/2 0/0
NyuansMykolaiv / Ukraine4/5 4/5
DYuSSh №1Odesa / Ukraine5/10 5/10
BoleroVinnitsa / Ukraine5/17 2/4
VDMSh№1Prem'yerVinnitsa / Ukraine1/2 1/1
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine2/4 2/4
LileyaКам'янське / Ukraine5/10 5/9
DinamoОвідіополь / Ukraine1/6 1/3
Art-kvartalРівне / Ukraine1/2 0/0
AlyansТернопіль / Ukraine1/2 1/2
Art-danceЧеркаси / Ukraine1/2 1/1
iStyleЧеркаси / Ukraine9/19 7/16
LileyaЧеркаси / Ukraine3/23 0/0