Loading
post image

Перлина Одеси – 2017

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Кравченко Оксана
Одеса / Україна
10 - 11.06.2017

Conformance with the schedule

4.71 /5

Dressing rooms

4.07 /5

Design and comfort of the hall

4.79 /5

Lighting

5.00 /5

Music

4.29 /5

Average value

4.57 /5

Evaluation done with   14   user(s)
Last feedback date   12.06.2017 10:48

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (WDSF)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (ВФТС)

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ЕЛІТ ДАНС»

 

 

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання  з танцювального спорту


 

«ПЕРЛИНА ОДЕСИ – 2017»

 

Дата проведення : 10 – 11 червня 2017 р.

Місце проведення : м. Одеса, вул. Новоберегова 94, спортивно-оздоровчий комплекс «Університет» (район 8-ї ст. Великого Фонтану)

 

СУДДІ :

Участь у класифікаційних змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2017 рік та наявної книжки судді. Суддівство у класифікаційних змаганнях здійснюється суддями відповідних категорій за умови on-line заявки на суддівство до 8 червня 2017 року

 

Правила:

ЗМАГАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ПРАВИЛ ВФТС ТА WDSF.

Існують обмеження по фігурам та костюмам , а також у вікові обмеження для учасників за роком народження. У класифікаційних змаганнях пари можуть брати участь  у своєму класі і у категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF (учасники категорії Ювенали 1 у категорії Ювенали 2 , Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2 , Юніори 2 у категорії Молодь , Молодь у категорії Дорослі).

Згідно правил ВФТС учасники категорії ДЕБЮТ НЕ МАЮТЬ ПРАВА ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ В КАТЕГОРІЇ ШКОЛА! КАТЕГОРІЯ  ДЕБЮТ – 1-Й РІК НАВЧАННЯ , КАТЕГОРІЯ ШКОЛА – 2-Й РІК НАВЧАННЯ .

 

РЕЄСТРАЦІЯ :

  • Реєстрація пар у класифікаційних категоріях відбувається за класифікаційними книжками будь-яких організацій , що займаються розвитком танцювального спорту в Україні. Реєстрація пар у категоріях «Школа»  та «Дебют» здійснюється за копією свідоцтва про народження.
  • Реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань. По закінченні реєстрації до реєстрація пар НЕМОЖЛИВА!
  • Попередня реєстрація (для пар м. Одеси обов’язкова) 9 червня 2017 року.

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

  • Дебют , Школа – 150 грн. з учасника за програму
  • Н, Е, Д класи - 200 грн. з учасника за програму
  • Відкритий клас, Rising Star - 250 грн. з учасника за програму

 

Вхідний квиток для супроводжуючих осіб – 150 грн . за цілий день.

Мiсце за столиком  додатково 100 грн до вхiдного квитка за одне вiддiлення.

БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ ЗА СТОЛИКАМИ  МОЖЛИВО ДО 9 ЧЕРВНЯ ВКЛЮЧНО  ЗА ТЕЛЕФОНОМ  (098) 591-01-50 ( Ірина )

 

Нагородження:

В категорії “Дебют” та “Школа” медалями  нагороджуються всі учасники змагань!

 

ВАС ЧЕКАЄ ГАРНИЙ НАСТРІЙ , ЯСКРАВЕ СОНЕЧКО,

НАЙТЕПЛІШЕ ЧОРНЕ МОРЕ ТА ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

 

ОКСАНА КРАВЧЕНКО ( 093-420-56-85)

Couples / Entries   547 / 978
Categories10 June, Saturday11 June, Sunday
09:3015:0019:0010:0014:0018:00
1 Juveniles 1 (6) LA - 6 ST - 4
2 Juveniles 2 (11) LA - 9 ST - 6
3 Juniors 1 (7) LA - 6 ST - 5
4 Juniors 2 (11) ST - 9 LA - 7
5 Youth (9) ST - 4 LA - 6
6 Juniors 1 Rising Star (10) LA - 7 ST - 5
7 Juniors 2 Rising Star (14) ST - 11 LA - 10
8 Youth+Adult Rising Star (10) ST - 3 LA - 9
9 Juveniles 1 D (6) ST - 3, LA - 4 8 dances - 3
10 Juveniles 2 D (15) ST - 12, LA - 12 8 dances - 6
11 Juniors 1 D (21) ST - 17, LA - 17 8 dances - 6
12 Juniors 2 D (17) ST - 7, LA - 15 8 dances - 3
13 Youth+Adult D (9) ST - 7 LA - 5
14 Juveniles 1 E (15) ST - 13, LA - 15 6 dances - 6
15 Juveniles 2 E (28) ST - 21, LA - 22 6 dances - 11
16 Juniors 1 E (16) ST - 12, LA - 14 6 dances - 8
17 Juniors 2 E (11) ST - 7, LA - 7 6 dances - 6
18 Children Beginners (1) W-Q-C-J - 1
19 Juveniles 1 Beginners (19) W-Q-C-J - 19
20 Juveniles 2 Beginners (22) W-Q-C-J - 22
21 Juniors 1 Beginners (16) W-Q-C-J - 16
22 Juniors 2 Beginners (7) W-Q-C-J - 7
23Children 1 SchoolW-C-J
24 Children 2 School (12) W-C-J - 12
25 Juveniles 1 School (37) W-C-J - 37
26 Juveniles 2 School (24) W-C-J - 24
27 Juniors 1 School (21) W-C-J - 21
28 Juniors 2 School (2) W-C-J - 2
29 Children 1 Debut (2) W-C - 2
30 Children 2 Debut (23) W-C - 23
31 Juveniles 1 Debut (35) W-C - 35
32 Juveniles 2 Debut (11) W-C - 11
33 Juniors 1+2 Debut (1) W-C - 1
34 Children 1 Solo Debut (15) W-C - 15
35 Children 1 Solo School (5) W-C-J - 5
36 Children 2 Solo Debut (48) W-C - 48
37 Children 2 Solo School (42) W-C-J - 42
38 Children 2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
39 Children 2 Solo (1) ST - 1, LA
40 Juveniles 1 Solo Debut (43) W-C - 43
41 Juveniles 1 Solo School (75) W-C-J - 75
42 Juveniles 1 Solo N (41) W-Q-C-J - 41
43 Juveniles 1 Solo (6) ST - 6, LA - 2
44 Juveniles 2 Solo Debut (7) W-C - 7
45 Juveniles 2 Solo School (17) W-C-J - 17
46 Juveniles 2 Solo N (16) W-Q-C-J - 16
47 Juveniles 2 Solo (10) ST - 5, LA - 9
48 Juniors 1+2 Solo School (11) W-C-J - 11
49 Juniors 1+2 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
50 Juniors 1+2 Solo (13) LA - 13
Total by section1986257387160114
Couples / Entries   547 / 978
JudgesCity / Country
Андрей Андрей Одеса / Україна
Балашова Оксана Кропивницький / Україна
Бевзюк Олександр Одеса / Україна
Бевзюк Олексій Одеса / Україна
Богуславський Віктор Миколаїв
Болтоматіс Руслан Одеса / Україна
Васюта Антон Конотоп / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Громова Юлія Сергіївка / Україна
Гусаков Роман Миколаїв / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Дібров Віталій Одеса / Україна
Земляний Дмитро Подільськ / Україна
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Керецман Тетяна Перечин / Україна
Кириєнко Дмитро Славутич / Україна
Князь СвятославОдеса
Костина Сергій Одеса / Україна
Кравченко Оксана Одеса
Кравчук Сергій Одеса
Красківська Юлія Славутич / Україна
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кузьмінський Георгій Одеса
л л Чорноморськ / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Луценко Ярослав Павлоград / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Однороб Марина Куп'янськ / Україна
Попович Павло Одеса / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Радіонов Валерій Одеса
Радух Юрій Львів / Україна
Радченко Олена Львів
Речицкая Ольга Одеса / Україна
Слободян Сергій Одеса / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Спінул Ігор Кропивницький / Україна
Товмасян Арарат Одеса / Україна
Тракалюк Тетяна Київ / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Цвігун Олександр Одеса
Чібішев Ігор Київ / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
Яровенко Олександра Одеса / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Yunost Ananiev / Ukraine4/103/7
Fokus Dnipro / Ukraine3/33/3
ProDance Dnipro / Ukraine1/21/2
Krok Khmelnytskyy / Ukraine11/2911/27
Elite-Dance Konotop / Ukraine20/2420/24
Mriya Korosten / Ukraine3/73/7
Konvaliya Kropivnitskiy / Ukraine28/4725/37
Prestizh Kupyansk / Ukraine7/107/10
Avrora Kyiv / Ukraine3/43/4
Dancetime Kyiv / Ukraine1/21/2
Maximum Dance Kyiv / Ukraine28/4328/43
Stardust Kyiv / Ukraine1/41/4
Team Dance Kyiv / Ukraine5/73/5
Edelveys Lviv / Ukraine2/32/3
Fokstrot Lviv / Ukraine9/219/21
ORIGINAL Lviv / Ukraine1/41/4
Gratsiya Mykolaiv / Ukraine10/148/11
Alina Odesa / Ukraine5/110/0
Arkadiya Odesa / Ukraine4/94/9
ChampioN Odesa / Ukraine13/2311/21
Dance-History Odesa / Ukraine12/1511/14
Dens-studiya Tetyani Poznyakovoyi Odesa / Ukraine8/147/12
Diamond Dance Odesa / Ukraine4/53/4
Elbi Odesa / Ukraine1/11/1
Elit Dans Odesa / Ukraine40/10038/95
Fantaziya Odesa / Ukraine15/1715/16
Femida Odesa / Ukraine4/154/9
Garmoniya Odesa / Ukraine2/72/7
Imyeraviya Odesa / Ukraine5/75/6
KrylYa Odesa / Ukraine2/31/1
Liliia Odesa / Ukraine29/6329/63
Maestro Odesa / Ukraine17/3016/24
Mega Dance Odesa / Ukraine26/3826/34
Number One Odesa / Ukraine14/1914/19
Otrada Odesa / Ukraine6/96/7
Prestizh Odesa / Ukraine13/2913/29
San-Remo Odesa / Ukraine9/189/18
Slava Odesa / Ukraine4/204/12
TAN-GO Odesa / Ukraine15/2115/21
Triumf Odesa / Ukraine9/149/14
VIZAVI Odesa / Ukraine4/44/4
СTSER Vizavi Odesa / Ukraine7/75/5
Debyut Vinnitsa / Ukraine2/30/0
Gloriya Dens Zhovkva / Ukraine2/62/6
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine4/114/11
Furor-Dans Znamenka / Ukraine1/21/2
Dinamo Овідіополь / Ukraine21/3621/36
Maksimus Павлоград / Ukraine7/186/11
Polones Перечин / Ukraine9/249/23
Fantaziya Самбір / Ukraine4/84/8
Yu-Dens Сергіївка / Ukraine9/159/15
Slavutich-Star Славутич / Ukraine6/226/20
Kolorit Сміла / Ukraine10/1010/10
Maestro Суми / Ukraine6/126/11
Sharm Умань / Ukraine14/1914/19
Fantaziya Хирів / Ukraine2/22/2
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine22/3322/30
Gloriya Dans Червоноград / Ukraine2/62/6
Lileya Черкаси / Ukraine5/191/2
Feniks Чернівці / Ukraine13/4012/36
Grand Чернівці / Ukraine13/3513/35
Suchasnik Чернівці / Ukraine3/53/5
Sozvezdie Чорноморськ / Ukraine22/3819/31