Loading
post image

Лазурний берег – 2017

Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові змагання з танцювального спорту
Кузьмінський Олександр
Чорноморськ / Україна
03.06.2017

Conformance with the schedule

5.00 /5

Dressing rooms

4.55 /5

Design and comfort of the hall

4.91 /5

Lighting

4.91 /5

Music

4.91 /5

Evaluation done with   11   user(s)
Last feedback date   04.06.2017 20:24

 

  

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ(WDSF)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (ВФТС)

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ЛАЗУРИТ»

 

Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові змагання  з танцювального спорту

 

Лазурний берег 2017

 


Дата проведення: 3 червня 2017 року       

Місце проведення: м. Чорноморск, Палац спорту «Юність», (Проспект Миру, 20)

 

Змагання проводяться відповідно до правил ВФТС/WDSF

До участі у змаганнях допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом або спортивним танцем.

 

Нагородження:

В категоріях ”Діти” та ”Школа” медалями та призами нагороджуються всі учасники.

 

On-line реєстрація:

 до 01 червня 2017 г. на сайті www.flymark.dance

 

Благодійний внесок за участь у змаганнях:

  • ”Діти” та ”Школа” - 150 грн. з учасника за програму.
  • ”Початківці”, ”Е”, ” Д” клас  - 200 грн. з учасника за програму.
  • ”Rising stars” та відкритий клас - 250 грн. з учасника за програму.

Вхідний квиток для глядачів  на цілий день змагань - 150 грн.

 

Інформация щодо розміщення

за тел. (099) 17-000-98 Тетяна

 

Організатор:

Олександр Кузьмінський

тел. (099) 17-22-100, e-mail: lazuritdss78@mail.ru 

JudgesCity / Country
cosman ion Chisinau
Hudorojcov Alexandr Moldova
Aleksandrova Tetyana Dnipro / Ukraine
Bankovska Svitlana Juzhnoukrainsk / Ukraine
Bevzyuk Aleksey Odesa / Ukraine
Бевзюк Олександр Одеса
Belei Volodymyr Rivne / Ukraine
Витив Ирина Кривий Ріг
Gorban Olga Blagovishchenske / Ukraine
Kravchuk Oksana Kyiv / Ukraine
Kravchuk Yuliya Zhytomyr / Ukraine
Кузьміна Ольга Дніпро
Кузьмінский Олександр Чорноморськ
Levitskiy Oleg Lviv / Ukraine
Литвейчук КостянтинЧорноморськ
Литвийчук КатеринаЧорноморськ
Литвинчук Екатерина Chornomorsk / Ukraine
Nikolaychuk Volodimir Korosten / Ukraine
Popovych Pavlo Odesa / Ukraine
Radionov Artem Zhytomyr / Ukraine
Radionov Valeriy Odesa / Ukraine
Rechitskaya Olga Odesa / Ukraine
Savchenko Yevgeniy Konstantinivka / Ukraine
Самарская Наталия Одеса
Slobodyan Sergey Odesa / Ukraine
Солодкий Євген Дніпро
Timoshchuk Vadim Bila Tserkva / Ukraine
Timush Antonina Chornomorsk / Ukraine
Tovmasyan Ararat Odesa / Ukraine
Trukhanov Sergiy Kryvy Rig / Ukraine
Fedotova Liliia Odesa / Ukraine
Tsvigun Aleksandr Odesa / Ukraine
Чепуржинський Октавіан Одеса
Shashkov Nazar Mariupol / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VivaT Bila Tserkva / Ukraine11/232/4
IndiGo Blagovishchenske / Ukraine14/4214/42
gloria Chisinau / Moldova7/145/11
Lazurit Chornomorsk / Ukraine34/4831/44
Sozvezdie Chornomorsk / Ukraine7/97/8
Timush Club Chornomorsk / Ukraine15/2711/19
Astra Dnipro / Ukraine2/32/2
Kaskad Dnipro / Ukraine7/146/10
Natkhnennya Juzhnoukrainsk / Ukraine10/158/13
Gloria Komrat / Moldova13/3313/30
Sovremennye ritmy Konstantinivka / Ukraine6/146/14
Mriya Korosten / Ukraine2/62/5
GRAND Kryvy Rig / Ukraine2/32/3
Victoria-Prestige Kryvy Rig / Ukraine2/32/3
Fiesta Kyiv / Ukraine1/21/2
Liga-A Kiyiv Kyiv / Ukraine1/21/2
Reverans Kyiv / Ukraine2/22/2
Edelveys Lviv / Ukraine1/30/0
Feyeriya Dans Mariupol / Ukraine9/338/26
Alina Odesa / Ukraine5/143/6
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine7/157/15
ChampioN Odesa / Ukraine7/97/9
dance project Trium Odesa / Ukraine2/42/4
Dance Way Odesa / Ukraine1/21/2
Dance-History Odesa / Ukraine9/119/11
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine1/31/3
Favorit Odesa / Ukraine1/21/2
Gloriya Odesa / Ukraine7/117/11
Liliia Odesa / Ukraine12/2312/23
Maestro Odesa / Ukraine13/2013/20
Marich Odesa / Ukraine1/11/1
Number One Odesa / Ukraine11/1211/12
Prestizh Odesa / Ukraine14/2713/25
Royal Dance Odesa / Ukraine4/40/0
Sozvezdie Odesa / Ukraine3/53/5
TAN-GO Odesa / Ukraine7/105/5
VIZAVI Odesa / Ukraine5/72/4
Dinamo Ovidiopol / Ukraine22/2722/27
Rytm Rivne / Ukraine5/55/5
Dzhey - Dens Teplodar / Ukraine8/98/8
Sunny-dance Voznesensk / Ukraine4/84/8
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine1/41/4
Kristal Zhytomyr / Ukraine2/62/6