Loading
post image

Ритми Полісся – 2017

Всеукраїнські змагання з танцювального спорту. Чемпіонат Житомирської області з танцювального спорту 2017 року
Висоцький Олександр
Житомир / Україна
27.05.2017

Conformance with the schedule

2.50 /5

Dressing rooms

2.90 /5

Design and comfort of the hall

3.85 /5

Lighting

4.35 /5

Music

4.65 /5

Average value

3.65 /5

Evaluation done with   20   user(s)
Last feedback date   27.05.2017 15:17

 

 Департамент сім'ї, молоді та спорту

Житомирської обласної держадміністрації

Всесвітня Федерація Танцювального Спорту (WDSF)

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС)

Житомирський обласний осередок ВФТС

Клуб спортивного танцю „Естет”

 

Всеукраїнські  змагання з танцювального спорту

Чемпіонат Житомирської області з танцювального спорту 2017 року

 

«Ритми Полісся - 2017»

 

Дата проведення: 27 травня 2017  року

Місце проведення: м. Житомир, вул. Кибальчича, 9. Розважальний комплекс « ФОК »

 

Майданчик: паркет 14х24м.

 

Реєстрація: до участі  у змаганнях допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним  спортом.

 

Правила:

Змагання проводяться згідно правил AUDSF I WDSF.

Існують обмеження по фігурам - http://audsf.com.ua/documents/perelik_doavol_figur.pdf

                               та костюмам - http://audsf.com.ua/documents/pravila_kostum.pdf (працює технічний суддя)

 

Заявки:

Просимо подавати заявки на участь в змаганнях до 26.05.2017 Он-лайн реєстрація на сайті https://flymark.dance

 

Реєстрація пар м.Житомира виключно 26 травня!

 

Призовий фонд в категорії  Дорослі (ST, LT)!

 

Змагання проводяться за рахунок залучення спонсорських та благодійних внесків.

 

Організатор

Олександр Висоцький

t/f : (0380412) 418-434

mob. +38-0995176585Е-mail : estet.kst@gmail.com

 

Couples / Entries   434 / 634
Categories27 May, Saturday
10:0013:0016:0019:00
1Debut 1W-C
2Debut 2W-C
3Debut 3W-C
4Children SchoolW-C-J
5Juveniles 1 SchoolW-C-J
6Juveniles 2 SchoolW-C-J
7Juniors 1+2 SchoolW-C-J
8Solo Children 1 DebutW-C
9Solo Children 2 DebutW-C
10Solo Juveniles 1 SchoolW-C-J
11Solo Juveniles 2 SchoolW-C-J
12Solo Juniors 1+2 BeginnersW-Q-C-J
13Children BeginnersW-Q-C-J
14Juveniles 1 BeginnersW-Q-C-J
15Juveniles 2 BeginnersW-Q-C-J
16Juniors 1 BeginnersW-Q-C-J
17Juniors 2 BeginnersW-Q-C-J
18Juveniles 1 EST, LA6 dances
19Juveniles 2 EST, LA6 dances
20Juniors 1 EST, LA6 dances
21Juniors 2 EST, LA6 dances
22Juveniles 1 DST, LA8 dances
23Juveniles 2 DST, LA8 dances
24Juniors 1 DST, LA8 dances
25Juniors 2 DST, LA8 dances
26Juniors 1 CSTLA
27Juniors 2 CSTLA
28Youth+Adults Rising StarSTLA
29Youth OpenST, LA
30Adults OpenST, LA
31Juveniles 1 ChampionshipST, LA8 dances
32Juveniles 2 ChampionshipST, LA8 dances
33Juniors 1 ChampionshipST, LA
34Juniors 2 ChampionshipST, LA
Total by section0000
Couples / Entries   434 / 634
JudgesCity / Country
Боган Ярослав Житомир / Україна
Бормотова Євгенія Житомир / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Висоцький Руслан Вінниця / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Гречаник Марина Житомир / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Дмiтрiєва Наталія Житомир / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Іскра Анна Коростишів / Україна
Кондратюк Микола Житомир / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Костриця Тарас Житомир / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Мищенко Инна Бердичів / Україна
Нефьодов Максим Житомир / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Супрунчук Олег Оліївська громада / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Федотов Максим Київ / Україна
Черепаня Тарас Львів / Україна
Чолан Оксана Хмельницький / Україна
Шумбар Ірина Коростишів / Україна
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Prestige Baranivka / Ukraine6/6
Nadiya Berdychiv / Ukraine5/5
Tanguera Berdychiv / Ukraine6/11
VivaT Bila Tserkva / Ukraine16/28
Astra Dnipro / Ukraine1/3
Krok Khmelnytskyy / Ukraine6/20
Mriya Korosten / Ukraine13/19
Kurazh Korostyshiv / Ukraine15/15
Dance Maximum Kyiv / Ukraine2/6
Dans-Art Kyiv / Ukraine5/14
Favor Kyiv / Ukraine1/2
Liga-A Kiyiv Kyiv / Ukraine10/26
Reverans Kyiv / Ukraine3/3
ORIGINAL Lviv / Ukraine1/4
Liga-A Vinnitsa / Ukraine7/13
elit danse Zdolbuniv / Ukraine5/5
Dance-ART Zhytomyr / Ukraine3/3
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine63/90
Estet Zhytomyr / Ukraine45/82
Galateya Zhytomyr / Ukraine21/29
Kolibri Zhytomyr / Ukraine27/27
Kristal Zhytomyr / Ukraine75/107
Light Zhytomyr / Ukraine9/9
Melodiya Zhytomyr / Ukraine10/11
New Wave Zhytomyr / Ukraine1/2
Ritm Zhytomyr / Ukraine6/7
Smayl Zhytomyr / Ukraine8/8
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine29/39
Maestro Суми / Ukraine7/11
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine25/26
Fiyesta Черняхів / Ukraine3/3