Loading
post image

Ратуша 2017

XIX-і міжнародні змагання з танцювального спорту
Хоміцький Володимир, Хоміцька Зоя
Чернівці / Україна
06 - 07.05.2017

Conformance with the schedule

2.00/5

Dressing rooms

3.00/5

Design and comfort of the hall

3.00/5

Lighting

4.00/5

Music

2.00/5

Average value

2.80/5

Evaluation done with  1  user(s)
Last feedback date  09.05.2017 11:25

 

   

Міністерство України  освіти і науки, молоді та спорту

Управління культури Чернівецька міської Ради

Всесвітня  федерація танцювального спорту

Всеукраїнська федерація танцювального спорту

Клуб спортивного танцю «Промінь» КБУ  ЦПК м. Чернівців 

                            

RATUSHA 2017

 

 XIX-і міжнародні змагання з танцювального спорту

 

6-7 травня  2017 р.

м.Чернівці, ФОК «ОЛІМПІЯ» вул. Воробкевича, 6.

 

Костюми та перелік фігур: згідно правил WDSF.

 

Учасники: всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом

 

Судді: всіх легалізованих організацій України та зарубіжжя які займаються танцювальним спортом.

 

Контактні тел/факс:

(+38)0372530700. +380956943291,

Зоя та Володимир Хоміцькі

E-mail: promin7@ukr.net

 

Заявки на участь ( on-line)   на сайті   https//flymark.dance до  4 травня   2017 року.

 

Старт внески (з особи за програму):

  • Початківці, дебют, школа, діти, соло - 150 грн.
  • Класифікаційні - 200  грн.
  • «С», «В», рейтинг – 250 грн.

  Супровід-120 грн.за день.

Couples / Entries  3 / 3
Categories06 May, Saturday07 May, Sunday
10:0013:3016:0010:0011:0012:3014:30
1 Juveniles 1 Beg. (3) W-Q-C-J - 3
2 Juveniles 2 Beg. W-Q-C-J
3 Juniors 1 Beg. W-Q-C-J
4 Juniors 2 Beg. W-Q-C-J
5 Juveniles 1 E ST, LA
6 Juveniles 2 E ST, LA
7 Juniors 1 E ST, LA
8 Juniors 2 E ST, LA
9 Juveniles 1 D ST, LA
10 Juveniles 2 D ST, LA
11 Juniors 1 D ST, LA
12 Juniors 2 D ST, LA
13 Youth+Adult D ST, LA
14 Juveniles 1 LA ST
15 Juveniles 2 LA ST
16 Juniors 1 ST LA
17 Juniors 2 ST LA
18 Youth ST LA
19 Adults ST LA
20 Youth+Adults C+B ST, LA
21 Children 1 Debut W-C
22 Children 2 Debut W-C
23 Juveniles 1 Debut W-C
24 Juveniles 2 Debut W-C
25 Juniors 1 Debut W-C
26 Juniors 2 Debut W-C
27 Juveniles 1 School W-C-J
28 Juveniles 2 School W-C-J
29 Juniors 1 School W-C-J
30 Juniors 2 School W-C-J
31 Solo Children Debut W-C
32 Solo Juveniles 1+2 Debut W-C
33 Solo Juniors 1+2 Debut W-C
34 Juveniles 1 Championship ST, LA 8 dances
35 Juveniles 2 Championship ST, LA 8 dances
36 Juniors 1 Championship ST, LA 10 dances
37 Juniors 2 Championship ST, LA 10 dances
38 Youth+Adult Championship ST, LA 10 dances
39 Hobby LA ST
Total by section3000000
Couples / Entries  3 / 3
JudgesCity / Country
Diaconu Ciprian Румунія
Берник Владислав Чернівці / Україна
Богданова Тетяна Чернівці
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Гордій Дмитро Чернівці
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Козак Володимир Львів
Мельничук Дмитро Чернівці / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Портареску Раиса Chisinau
Хомицкий Владимир Чернівці / Україна
Хоміцька Зоя Чернівці / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
KopilarieChisinau / Moldova3/6 0/0
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine2/4 0/0
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 0/0
AstraРівне / Ukraine5/16 0/0
Art danceЧернівці / Ukraine2/3 0/0
DanceLifeЧернівці / Ukraine5/6 2/2
FeniksЧернівці / Ukraine19/41 0/0
Golden DreamЧернівці / Ukraine10/16 0/0
GrandЧернівці / Ukraine10/19 0/0
KarnavalЧернівці / Ukraine8/14 1/1
PROMINЧернівці / Ukraine11/24 0/0
RitmЧернівці / Ukraine8/11 0/0
SuchasnikЧернівці / Ukraine20/30 0/0