Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС)
Житомирський обласний осередок ВФТС
Клуб спортивного танцю «Естет»
Клуб спортивного танцю «Надія»
Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
"Весняна фантазія - 2017"
Дата проведення: 1 квітня 2017 року
Місце проведення: м. Бердичів, вул. Європейська, 118, Міський палац культури
Реєстрація:
до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом.
Заявки:
Заявки на участь в змаганнях просимо подавати до 29.03.2017 on-line на сайті https://flymark.dance
Майданчик: ламінований паркет 18х12м
Костюми: згідно правил WDSF.
Умови проведення:
Змагання проводяться за рахунок залучення спонсорських та благодійних внесків.
Організатори змагань:
mob. +38 099 517 65 85, +38 097 630 85 49
Е-mail : estet.kst@gmail.com
Висоцька Тетяна
Міщенко Іна
Фінансові умови участі у змаганнях
Благодійний внесок у категоріях:
Благодійний внесок для глядачів 100 грн за день змагань.
№ | Categories | 01 April, Saturday | ||
---|---|---|---|---|
10:00 | 13:00 | 16:30 | ||
1 | Solo Children 1 Debut (4-5 years) | W-C | ||
2 | Solo Children 2 Debut (6-7 years) | W-C | ||
3 | Solo Juveniles 1 School (8-9 years) | W-C-J | ||
4 | Solo Juveniles 2 School (10-11 years) | W-C-J | ||
5 | Solo Juniors 1 Beginners | W-Q-C-J | ||
6 | Children 1 Debut (4-5 years) | W-C | ||
7 | Children 2 Debut (6-7 years) | W-C-J | ||
8 | Children 2 School (6-7 years) | W-C-J | ||
9 | Juveniles 1 School (8-9 years) | W-C-J | ||
10 | Juveniles 2 School (10-11 years) | W-C-J | ||
11 | Juniors 1+2 School | W-C-J | ||
12 | Children Beginners | W-Q-C-J | ||
13 | Juveniles 1 Beginners | W-Q-C-J | ||
14 | Juveniles 2 Beginners | W-Q-C-J | ||
15 | Juniors 1+2 Beginners | W-Q-C-J | ||
16 | Juveniles 1 E | 6 dances | ST, LA | |
17 | Juveniles 2 E | 6 dances | ST, LA | |
18 | Juniors 1 E | 6 dances | ST, LA | |
19 | Juniors 2 E | 6 dances | ST, LA | |
20 | Juveniles 1 D | 8 dances | ST, LA | |
21 | Juveniles 2 D | 8 dances | ST, LA | |
22 | Juniors 1 D | 8 dances | ST, LA | |
23 | Juniors 2 D | 8 dances | ST, LA | |
Total by section | 0 | 0 | 0 |
Judges | City / Country |
Bogan Yaroslav | Zhytomyr / Ukraine |
Bormotova Єvgeniya | Zhytomyr / Ukraine |
Bilan Anna | Korostyshiv / Ukraine |
Vedishchev Andrey | Khmelnytskyy / Ukraine |
Visotska Tetyana | Zhytomyr / Ukraine |
Volivetska Valeriya | Zhytomyr / Ukraine |
Gorobets Mikola | Khmelnytskyy / Ukraine |
Gryban Mykhaylo | Zhytomyr / Ukraine |
Коломієць Валентина | Berdychiv / Ukraine |
Kondratyuk Mikola | Zhytomyr / Ukraine |
Konovalenko Aleksandr | Berdychiv / Ukraine |
Kostritsya Taras | Zhytomyr / Ukraine |
Kravchuk Yuliya | Zhytomyr / Ukraine |
Kriuchkov Dmytro | Sumy / Ukraine |
Luzhenetska Olena | Zhytomyr / Ukraine |
Mishchenko Inna | Berdychiv / Ukraine |
Nahorskyi Pavlo | Zhytomyr / Ukraine |
Nikolaychuk Volodimir | Korosten / Ukraine |
Прокопчук Олег | Berdychiv / Ukraine |
Радіонов Артем | Житомир |
Рукавишникова Марiя | Berdychiv / Ukraine |
Савицька Ольга | Житомир |
Solomko Viktor | Khmilnyk / Ukraine |
Suprunchuk Oleg | Oliivska gromada / Ukraine |
Timoshchuk Vadim | Bila Tserkva / Ukraine |
Yaroshuk Olga | Vinnitsa / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation |
Nadiya | Berdychiv / Ukraine | 12/30 |
Tanguera | Berdychiv / Ukraine | 16/17 |
VivaT | Bila Tserkva / Ukraine | 5/9 |
Krok | Khmelnytskyy / Ukraine | 13/24 |
Danсе-Mriya | Khmilnyk / Ukraine | 35/39 |
Mriya | Korosten / Ukraine | 14/21 |
Kurazh | Korostyshiv / Ukraine | 5/5 |
Maestro | Sumy / Ukraine | 4/7 |
Liga-A | Vinnitsa / Ukraine | 2/3 |
Dance-ART | Zhytomyr / Ukraine | 4/4 |
Dans Layf | Zhytomyr / Ukraine | 23/30 |
Estet | Zhytomyr / Ukraine | 50/84 |
Galateya | Zhytomyr / Ukraine | 3/5 |
Kolibri | Zhytomyr / Ukraine | 14/14 |
Kristal | Zhytomyr / Ukraine | 22/32 |
Melodiya | Zhytomyr / Ukraine | 2/2 |
StarDays | Zhytomyr / Ukraine | 1/1 |
Suzir'ya | Zhytomyr / Ukraine | 1/1 |