Loading
post image

Весняна фантазія -2017

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Висоцька Тетяна, Міщенко Іна
Бердичів / Україна
01.04.2017

 

 Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС)

Житомирський обласний осередок ВФТС

Клуб спортивного танцю «Естет»

Клуб спортивного танцю «Надія»

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Всеукраїнські класифікаційні  змагання з танцювального спорту

"Весняна фантазія - 2017"

 

Дата проведення1 квітня 2017 року

Місце проведення: м. Бердичів, вул. Європейська, 118, Міський палац культури

 

Реєстрація:

до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом.

 

Заявки:

Заявки на участь в змаганнях просимо подавати до 29.03.2017  on-line на сайті https://flymark.dance

 

Майданчик: ламінований паркет 18х12м         

 

Костюми: згідно правил WDSF.

 

Умови проведення:

Змагання проводяться за рахунок залучення спонсорських та благодійних внесків.

 

Організатори змагань:

mob. +38 099 517 65 85, +38 097 630 85 49

Е-mail : estet.kst@gmail.com

Висоцька Тетяна

Міщенко Іна

 

Фінансові умови участі у змаганнях 

Благодійний внесок у категоріях:

  • Соло, діти школа складає 160 грн з учасника за програму;
  • Початківці, Е клас, Д клас - 180 грн з учасника за програму.

 Благодійний внесок для глядачів 100 грн за день змагань.

Couples / Entries  226 / 328
Categories01 April, Saturday
10:0013:0016:30
1 Solo Children 1 Debut (4-5 years) W-C
2 Solo Children 2 Debut (6-7 years) W-C
3 Solo Juveniles 1 School (8-9 years) W-C-J
4 Solo Juveniles 2 School (10-11 years) W-C-J
5 Solo Juniors 1 Beginners W-Q-C-J
6 Children 1 Debut (4-5 years) W-C
7 Children 2 Debut (6-7 years) W-C-J
8 Children 2 School (6-7 years) W-C-J
9 Juveniles 1 School (8-9 years) W-C-J
10 Juveniles 2 School (10-11 years) W-C-J
11 Juniors 1+2 School W-C-J
12 Children Beginners W-Q-C-J
13 Juveniles 1 Beginners W-Q-C-J
14 Juveniles 2 Beginners W-Q-C-J
15 Juniors 1+2 Beginners W-Q-C-J
16 Juveniles 1 E 6 dances ST, LA
17 Juveniles 2 E 6 dances ST, LA
18 Juniors 1 E 6 dances ST, LA
19 Juniors 2 E 6 dances ST, LA
20 Juveniles 1 D 8 dances ST, LA
21 Juveniles 2 D 8 dances ST, LA
22 Juniors 1 D 8 dances ST, LA
23 Juniors 2 D 8 dances ST, LA
Total by section000
Couples / Entries  226 / 328
JudgesCity / Country
Боган Ярослав Житомир / Україна
Бормотова Євгенія Житомир / Україна
Ведищев Андрей Хмельницький / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Іскра Анна Коростишев / Україна
Коломієць Валентина Бердичів / Україна
Кондратюк Микола Житомир / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Костриця Тарас Житомир / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Міщенко Інна Бердичів / Україна
Нагорський Павло Житомир / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Прокопчук Олег Бердичів / Україна
Радіонов Артем Житомир
Рукавишникова Марiя Бердичів / Україна
Савицька Ольга Житомир
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Супрунчук Олег Житомир / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
NadiyaBerdychiv / Ukraine12/30
TangueraBerdychiv / Ukraine16/17
VivaTBila Tserkva / Ukraine5/9
MriyaKorosten / Ukraine14/21
KurazhKorostyshev / Ukraine5/5
Liga-AVinnitsa / Ukraine2/3
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine4/4
Dans LayfZhytomyr / Ukraine23/30
EstetZhytomyr / Ukraine50/85
GalateyaZhytomyr / Ukraine4/6
KolibriZhytomyr / Ukraine15/15
KristalZhytomyr / Ukraine23/32
MelodiyaZhytomyr / Ukraine1/1
MaestroСуми / Ukraine4/7
KrokХмельницький / Ukraine13/24
Dans-MriyaХмільник / Ukraine35/39