Loading
post image

Золоті ворота – 2017

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту
Кеба Алла та Мирослав
Київ / Україна
25.03.2017

 

 
 Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Місцевий осередок ВФТС м. Києва

Клуб спортивного танцю  «Аматор-спорт-данс»

 

Відкриті рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту

ЗОЛОТІ ВОРОТА - 2017

                                                                                                       

Дата: 25 березня 2017 р

Місце: м. Київ, вул. Стадіонна 4   Спорткомплекс будівельного технікуму                

 

Призовий фонд в категорії  Молодь + Дорослі в обох програмах:

1місце – 3000 грн                                 4 місце – 1000 грн

2 місце – 2000 грн                                5 місце – 800 грн

3 місце – 1500 грн                                6 місце – 700 грн

 

Танцювальний майданчик: 300 кв.м.

 

Реєстрація: здійснюється до 23.03.2017 на сайті  https://flymark.dance

 

 

Судді: запрошені судді та судді відповідних категорій будь-якої танцювальної організації

 

Благодійні внески:

  • Школа - 200 грн.
  • Н, Е, Д - 250 грн.
  • С і вище - 300 грн з учасника.

Для глядачів -150 грн на день

 

Реєстрація для киян проводиться  24 березня 2017  року з 14:00 до 20:00 години у приміщенні ЦДЮТ Солом’янського району м. Києва. Вул. Героїв Севастополя, 35.

 

Проїзд: спорткомплекс знаходиться поруч із залізничним вокзалом. Вихід на сторону південного вокзалу.  

 

Організатори:

Кеба Мирослав  +38-067-965-18-91         Кеба Алла  +38-067-737-93-62

Couples / Entries   180 / 253
Categories25 March, Saturday
10:0014:0018:00
1Children School (5-7 years)W-C
2Juveniles 1+2 Solo SchoolW-C
3Juveniles 1+2 Solo NW-Q-C-J
4Juniors 1+2 Solo NW-Q-C-J
5Juveniles 1 SchoolW-C
6Juveniles 2 SchoolW-C
7Juveniles 1+2 Solo E6 dances
8Juveniles 1 NW-Q-C-J
9Juveniles 2 NW-Q-C-J
10Juniors 1+2 NW-Q-C-J
11Juveniles 1 E6 dances
12Juveniles 1+2 EST, LA
13Juveniles 2 E6 dances
14Juniors 1 E6 dances
15Juniors 1+2 E6 dancesST, LA
16Youth+Adult EST, LA
17Juveniles 1+2 DST, LA8 dances
18Juniors 1 D8 dances
19Juniors 1+2 DST, LA
20Youth+Adult Rising StarSTLA
21Juniors 1 CSTLA
22Juniors 2 CSTLA
23Juveniles 2STLA
24Juniors 1STLA
25Juniors 2STLA
26Youth+AdultsSTLA
Total by section000
Couples / Entries   180 / 253
JudgesCity / Country
Боган Ярослав Житомир / Україна
Буйневич Наталія Київ / Україна
Гавриліна Людмила Житомир / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Іскра Анна Коростишів / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Лапань Оксана Київ / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Парфенова Катерина Київ / Україна
Підченко Віталій Київ / Україна
Руденко Інеса Київ / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Салямон-Міхєєва Катерина Ірпінь / Україна
Шудра Олена Чернігів / Україна
Шумбар Ірина Коростишів / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
IndiGo Blagovishchenske / Ukraine3/7
Top Dance Chernigiv / Ukraine1/1
Astra Dnipro / Ukraine1/2
Adazhio Irpin / Ukraine30/39
Kurazh Korostyshiv / Ukraine14/19
Konvaliya Kropivnitskiy / Ukraine1/2
Amator-sport-dans Kyiv / Ukraine21/26
Bodi Fit Kyiv / Ukraine1/1
Bous Dance Club Kyiv / Ukraine20/22
Dancetime Kyiv / Ukraine4/4
Dans-Art Kyiv / Ukraine8/18
Diamant Kyiv / Ukraine11/15
Diamant Kyiv / Ukraine7/7
Feyeria Kyiv / Ukraine1/1
Grand-Duet Kyiv / Ukraine2/4
Inter-Dance Kyiv / Ukraine2/2
Kaleydoskop Kyiv / Ukraine1/1
Konfetti Kyiv / Ukraine2/2
Liga-A Kiyiv Kyiv / Ukraine1/2
Ligadance Kyiv / Ukraine3/4
Maksimum Kyiv / Ukraine1/1
MiDiYa Kyiv / Ukraine3/5
Nika-Dans Kyiv / Ukraine3/8
Panda Plyus Kyiv / Ukraine2/2
Reverans Kyiv / Ukraine8/13
Serpantin Kyiv / Ukraine1/2
Supadans Kyiv / Ukraine1/1
Triumf Kyiv / Ukraine1/1
Yuris Kyiv / Ukraine2/3
Edelveys Lviv / Ukraine3/5
Only one Vasylkyv / Ukraine5/6
Alemana Vinnitsa / Ukraine1/2
Galateya Zhytomyr / Ukraine7/14
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine2/5
Vikariya Обухів / Ukraine6/6