Loading
post image

Весняний бал – 2017

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту
Супрунчук Олег
Житомир / Україна
18.03.2017

 

 Житомирська міська рада

Всеукраїнська федерація спортивного танцю

Житомирський обласний осередок ВФТС

Танцювальний клуб "Мелодія"

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту

Весняний бал – 2017

 

Дата проведення: 18 березня 2017 року

Місце проведення: м. Житомир, вул. Черняхівського, 113 Спортивний комплекс Динамо

 

Костюми та фігури: згідно правил ВФТС.

 

Судді: запрошені судді України.

 

Реєстрація:

до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом

 

Он-лайн реєстрація: https://flymark.dance

 

Клуби міста Житомира реєструються у п'ятницю 17 березня.

Проба паркету за 30 хвилин до початку виступу

Танцювальний майданчик 20х14. Обов'язкова наявність накаблучників.

Під час змагань буде працювати буфет. Організатор забезпечує присутність лікаря  на змаганнях.

 

Нагородження:

Фіналісти змагань нагороджуються дипломами, призери - медалями, у категорії "Відкритий кубок" - кубками.

Димломи та медалі  всім учасникам у категорії "Дебют" і "Школа"

 

Фінансові умови участі:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Дебют» - 160 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D»,«С» - 180 грн. з учасника за програму;
  • «Кубок» - 200 грн. з учасника за програму.
  • Молодь + Дорослі без стартового внеску!

 

Для глядачів та супроводжуючих осіб - 100 грн. з особи за день.

Місця за столиком – 50 грн. /місце за кожне відділення.

Можливе придбання тільки парної кількості місць.

Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно попередніх заявок, за наявності документу, що підтверджує особу.

 

Організатор:

Супрунчук Олег

Телефон +38096 568 26 77

dance.melody@rambler.ru

 

Dancers / Couples / Entries:   580 / 378 / 557
Categories18 March, Saturday
10:0012:0015:0018:30
1Children 1 Detut (4-5 years)W-C
2Children 1 Debut Solo (4-5 years)W-C
3Children 2 Debut (6-7 years)W-C
4Children 2 Debut Solo (6-7 years)W-C
5Juveniles 1 DebutW-C
6Juveniles 1 Debut SoloW-C
7Juveniles 2 DebutW-C
8Juveniles 2 Debut SoloW-C
9Children 2 School (6-7 years)W-C-J
10Children 2 School Solo (6-7 years)W-C-J
11Juveniles 1 SchoolW-C-J
12Juveniles 1 School SoloW-C-J
13Juveniles 2 SchoolW-C-J
14Juveniles 2 School SoloW-C-J
15Juniors 1+2 SchoolW-C-J
16Juniors 1+2 School SoloW-C-J
17Children NW-Q-C-J
18Juveniles 1 NW-Q-C-J
19Juveniles 2 NW-Q-C-J
20Juniors 1+2 NW-Q-C-J
21Juveniles 1 E6 dancesST, LA
22Juveniles 2 E6 dancesST, LA
23Juniors 1+2 EST, LA6 dances
24Juveniles 1 D8 dancesST, LA
25Juveniles 2 D8 dancesST, LA
26Juniors 1 DST, LA8 dances
27Juniors 2 DST, LA8 dances
28Juniors 1 CSTLA
29Juniors 2 CSTLA
30Juveniles 1 CupSTLA
31Juveniles 2 CupSTLA
32Juniors 1 CupSTLA
33Juniors 2 CupSTLA
34Youth+Adult CupSTLA
Total by section0000
Dancers / Couples / Entries:   580 / 378 / 557
JudgesCity / Country
Банковська Світлана Южноукраїнськ / Україна
Боган Ярослав Житомир / Україна
Бормотова Євгенія Житомир / Україна
Ведіщєв Андрій Хмельницький / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Гавриліна Людмила Житомир / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Гречаник Марина Житомир / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грибан Микола Житомир / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Коломієць Валентина Бердичів / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Костриця Тарас Житомир / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Нефьодов Максим Житомир / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Шудра Олена Чернігів / Україна
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Prestige Baranivka / Ukraine7/7
Tanguera Berdychiv / Ukraine8/12
VivaT Bila Tserkva / Ukraine6/12
IndiGo Blagovishchenske / Ukraine16/30
Top Dance Chernigiv / Ukraine7/12
Krok Khmelnytskyy / Ukraine6/14
Mriya Korosten / Ukraine3/7
Kurazh Korostyshiv / Ukraine24/31
Dance Maximum Kyiv / Ukraine2/6
Liga-A Vinnitsa / Ukraine1/3
Randevu Vinnitsa / Ukraine7/7
Dance-ART Zhytomyr / Ukraine3/4
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine44/55
Estet Zhytomyr / Ukraine9/16
Galateya Zhytomyr / Ukraine21/40
Kolibri Zhytomyr / Ukraine38/38
Kristal Zhytomyr / Ukraine26/32
Light Zhytomyr / Ukraine2/2
Melodiya Zhytomyr / Ukraine22/27
New Wave Zhytomyr / Ukraine9/9
Ritm Zhytomyr / Ukraine20/28
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine28/53
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine46/50
Fiyesta Черняхів / Ukraine11/11
Natkhnennya Южноукраїнськ / Ukraine12/51