Loading
post image

Crystal Cup

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Кравчук Юлія
Житомир / Україна
04.03.2017

 

Всесвітня федерація танцювального спорту (WDSF)

Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)

Житомирський обласний осередок ВФТС

Танцювальний клуб "Кристалл"

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту

Crystal Cup

 

Дата проведення: 4 березня 2017 року

Місце проведення: м. Житомир, вул. Качинського, 113 Спортивний комплекс Динамо

 

Згідно рішення Президії ВФТС до участі на змаганнях допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом згідно примітки в правилах проведення змагань ВФТС (дивись сайт www.adsf.com.ua

 

Он-лайн реєстрація: https://flymark.dance до 2.03.2017 р.

 

 

Майданчик: паркет 16х25м.

 

Костюми та взуття

Згідно правил ВФТС. Обов'язкова наявність накаблучників. 

 

Обмеження по фігурам: Згідно правил IDSF.

 

Нагородження:

Переможці та призери нагороджуються медалями, кубками, дипломами.

Змагання проводяться за рахунок залучення спонсорських та благодійних внесків.

 

До зустрічі на змаганнях

Організатор:

ТК "Кристал" Кравчук Юлія

E-mail: ztkrystal@mail.ru 

Тел. +38 (097) 955 - 00 -09

 

 

 

 

 

Couples / Entries  416 / 623
Categories04 March, Saturday
09:3011:3013:3016:0019:00
1 Children 1 Debut (4-5 years) W-C
2 Children 1 Debut Solo (4-5 years) W-C
3 Children 2 Debut (6-7 y) W-C
4 Children 2 Debut Solo (6-7 y) W-C
5 Juveniles 1 Debut W-C
6 Juveniles 1 Debut Solo W-C
7 Juveniles 2 Debut W-C
8 Juveniles 2 Debut Solo W-C
9 Juveniles 1 School W-C-J
10 Juveniles 1 School Solo W-C-J
11 Juveniles 2 School W-C-J
12 Juveniles 2 School Solo W-C-J
13 Juniors 1+2 School W-C-J
14 Juniors 1+2 School Solo W-C-J
15 Children beginners (under 8) W-Q-C-J
16 Juveniles 1 beginners W-Q-C-J
17 Juveniles 2 beginners W-Q-C-J
18 Solo Juv.1+ Juv.2 beg. W-Q-C-J
19 Juniors 1 beginners W-Q-C-J
20 Juniors 1+2 Solo beg. W-Q-C-J
21 Juniors 2 beginners W-Q-C-J
22 Juveniles 1 E 6 dances ST, LA
23 Juveniles 2 E 6 dances ST, LA
24 Juniors 1 E 6 dances ST, LA
25 Juniors 2 E 6 dances ST, LA
26 Juveniles 1+2 D ST, LA 8 dances
27 Juniors 1 D ST, LA 8 dances
28 Juniors 2 D ST, LA 8 dances
29 Juveniles 1 8 dances ST, LA
30 Juveniles 2 8 dances ST, LA
31 Juniors 1 ST, LA
32 Juniors 2 ST, LA
Total by section00000
Couples / Entries  416 / 623
JudgesCity / Country
Боган Ярослав Житомир / Україна
Бондаренко Дмитро Харків / Україна
Бормотова Євгенія Житомир / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Гаврилина Людмила Житомир / Україна
Галай Ярослав Київ / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Гречаник Марина Житомир / Україна
Гречаник Маріна Житомир
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Зінченко Андрій Київ / Україна
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Кондратюк Микола Житомир / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Нагорський Павло Житомир / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Парфенова Катерина Київ / Україна
Підченко Віталій Київ / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Сербіна Наталія Житомир
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Супрунчук Олег Житомир / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Торошанко Олександр Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
TangueraBerdychiv / Ukraine4/6
VivaTBila Tserkva / Ukraine30/47
MriyaKorosten / Ukraine19/40
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine6/17
DancetimeKyiv / Ukraine1/3
StarDanceKyiv / Ukraine4/6
New WaveNo city Ukraine / Ukraine7/7
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine6/6
Dans LayfZhytomyr / Ukraine70/93
EstetZhytomyr / Ukraine44/64
GalateyaZhytomyr / Ukraine27/44
KolibriZhytomyr / Ukraine19/19
KristalZhytomyr / Ukraine107/149
LightZhytomyr / Ukraine1/1
MelodiyaZhytomyr / Ukraine9/9
New WaveZhytomyr / Ukraine1/1
SmaylZhytomyr / Ukraine10/10
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine17/41
ОлімпіяМогилів-Подільський / Ukraine10/24
Dans-MriyaХмільник / Ukraine17/23
FiyestaЧерняхів / Ukraine5/5
LazuritЧорноморськ / Ukraine2/8