Loading
post image

Lviv-Lider - 2017

WDSF PD OPEN LAT, WDSF Youth Open ST, LAT, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Бусь Ірена, Радченко Олена
Львів / Україна
25.02.2017

 

  

World DanceSport Federation

Всеукраїнська Федерація танцювального спорту

                         Львівська міська рада

Клуб спортивного і сучасного танцю ЛІДЕР

запрошують  на

 

LVIV - LIDER – 2017

WDSF PD OPEN LAT, WDSF YOUTH OPEN ST, LAT

 

25th FEBRUARY, 2017                  

 

Place:  8, Kerchenska str, Palace of sport “Halychyna”, Lviv, Ukraine

 

Judges:  WDSF judges from 7 countries i судді довільних організацій.

 

Dress: WDSF Rules must be applied.

 

Entry:    On-line   https://flymark.dance/Competition/Details/602  till 23th  February, 2017

 

Категорії School виконують тільки основні фігури, «Debut» - виключно набір з вересня 2016 року, і вони змагаються тільки в даній категорії. 

Реєстрацію учасників змагань здійснюють тренери.

Попередня реєстрація (обов’язкова для учасників м. Львова) в п'ятницю з 12:00 до 20:00 в Палаці спорту “Галичина”.

 

            Sport &Modern Dance Club “LIDER” LVIV

          Irena Bous’, Olena Radchenko

                  Phones: +38 050  506 00 11 Ірена Василівна,

                                 +38 050 584 59 77 Олена Анатоліївна

                                 E-mail: irenabous@gmail.com

                                   Сайт клубу www.liderdance.in.ua

                                    https://www.facebook.com/irenabous

 

Couples / Entries  397 / 491
Categories25 February, Saturday
08:3010:0012:0015:3019:00
1 Children 1 Debut (2) W-C - 2
2 Children 2 Debut (16) W-C - 16
3 Debut Juveniles 1 (26) W-C - 26
4 Debut Juveniles 2 (10) W-C - 10
5 Debut Juniors 1 W-C
6 Debut Juniors 2 W-C
7 Solo Children Debut (19) W-C - 19
8 Solo Juveniles Debut (29) W-C - 29
9 Solo Juniors Debut (3) W-C - 3
10 School Children 1 W-C-J
11 School Children 2 (2) W-C-J - 2
12 School Juveniles 1 (40) W-C-J - 40
13 School Juveniles 2 (38) W-C-J - 38
14 School Juniors 1 (14) W-C-J - 14
15 School Juniors 2 (2) W-C-J - 2
16 Solo Children School (6) W-C-J - 6
17 Solo Juveniles School (41) W-C-J - 41
18 Solo Juniors School (12) W-C-J - 12
19 WDSF Youth Open (19) ST - 12 LA - 13
20 WDSF PD Open (5) LA - 5
21 Juveniles 1+2 (9) ST - 7 LA - 6
22 Juniors 1 (4) ST - 2 LA - 4
23 Juniors 2 (11) ST - 8 LA - 8
24 Youth+Adults B (9) ST - 5 LA - 7
25 Juniors 1 C (1) ST - 1 LA - 1
26 Juniors 2 C (4) ST - 4 LA - 1
27 Juveniles 1+2 D (9) 8 dances - 9
28 Juniors 1 E (17) 6 dances - 17
29 Juniors 2 E (6) 6 dances - 6
30 Adults (6) LA - 3 ST - 3
31 Youth+Adult C (3) LA - 3 ST - 2
32 Youth+Adult D (1) 8 dances - 1 ST - 1, LA - 1
33 Hobby Beginners W-Q-C-J
34 Juveniles 2 E (13) 6 dances - 13
35 Juveniles 1 E (3) 6 dances - 3
36 Juniors 2 N Beginners (6) W-Q-C-J - 6
37 Juniors 1 N Beginners (15) W-Q-C-J - 15
38 Juveniles 2 N Beginners (33) W-Q-C-J - 33
39 Juveniles 1 N Beginners (18) W-Q-C-J - 18
40 Children Beginners W-Q-C-J
41 Youth+Adult E (1) 6 dances - 1
42 Juniors 2 D (5) 8 dances - 5
43 Juniors 1 D (7) 8 dances - 7
Total by section1051557112931
Couples / Entries  397 / 491
JudgesCity / Country
Andrej Micunek Slovakia
Antoni Grycmacher Poland
Drago Sulek Slovenia
Ivan Agnellini Italy
Paraskevi Santorinaiou Львів
Ron Hoorn Netherlands
Wilfried Scheible Germany
Yavor Valchev Albania
Банковська Світлана Южноукраїнськ
Богданова Тетяна Чернівці / Україна
Водолазька Поліна Львів / Україна
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Кутна Христина Львів / Україна
л л Чорноморськ / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лідовська Галина Дніпро / Україна
Любчак Станіслав Львів / Україна
Маслій Олег Львів / Україна
Мельничук Дмитро Чернівці / Україна
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Нагірна Галина Тернопіль / Україна
Немелівський Остап Львів / Україна
Парфенова Катерина Київ / Україна
Пастух Едуард Тернопіль / Україна
Підченко Віталій Київ / Україна
Поливка Андрій Львів
Попик Марта Дрогобич
Радченко Олена Львів / Україна
Ракевич Аліна Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Смірнова Наталія Львів / Україна
Стех Христина Львів / Україна
Стецьків Павло Дрогобич / Україна
Товмасян Арарат Одеса / Україна
Турків Андрій Львів
Філінська Надія Львів / Україна
Хлян Максим Львів / Україна
Хлян Христина Львів / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
RitmDnipro / Ukraine1/4 1/4
Dance WayDrogobych / Ukraine5/5 4/4
LibertangoDrogobych / Ukraine8/9 8/9
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine13/15 10/12
AvangardISTANBUL / TURKEY1/1 1/1
Mega DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine3/6 2/3
Dans-ArtKyiv / Ukraine1/2 1/2
Dans-stilKyiv / Ukraine1/1 1/1
YurisKyiv / Ukraine1/2 1/2
AdazhioLviv / Ukraine5/5 5/5
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/4 1/3
BravoLviv / Ukraine8/16 6/10
CrystalLviv / Ukraine2/4 1/2
EdelveysLviv / Ukraine29/30 27/27
EmpireLviv / Ukraine2/2 1/1
EstetLviv / Ukraine11/17 11/15
FleshLviv / Ukraine10/12 5/6
FLORIOLviv / Ukraine8/10 7/8
FokstrotLviv / Ukraine73/87 69/81
FollowwayLviv / Ukraine11/14 8/10
KarmensLviv / Ukraine11/13 11/13
LiderLviv / Ukraine9/21 9/21
ORIGINALLviv / Ukraine44/46 44/46
Royal DanceLviv / Ukraine9/12 7/9
StilLviv / Ukraine13/13 12/12
TalismanLviv / Ukraine44/46 40/41
VikadansLviv / Ukraine1/1 1/1
YOUSTARLviv / Ukraine2/4 2/2
No ClubNo city Bulgaria / Bulgaria1/2 1/2
No clubNo city Poland / Poland1/1 1/1
FemidaOdesa / Ukraine3/8 3/8
SlavaOdesa / Ukraine2/3 2/3
TAN-GOOdesa / Ukraine8/16 8/16
No clubPortugal / Portugal1/1 1/1
PolonezTallinn / Estonia1/1 1/1
Perfect DanceWroclaw / Poland2/2 2/2
Gloriya DensZhovkva / Ukraine3/3 3/3
Studiya AkordZhydachiv / Ukraine13/14 10/10
FollowwayНовий Розділ / Ukraine9/11 9/11
RytmРівне / Ukraine5/7 0/0
FantaziyaСамбір / Ukraine11/13 9/11
World DanceТернопіль / Ukraine13/13 13/13
GloriyaУжгород / Ukraine7/11 7/11
Art danceЧернівці / Ukraine2/4 2/4
GarmonyЧернівці / Ukraine4/7 3/5
SuchasnikЧернівці / Ukraine21/25 21/25
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine1/3 1/3
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine4/11 3/9