Loading
post image

Vinnitsa Open Championship

Відкритий чемпіонат Вінницької області
Заславський Дмитро, Пашинін Андрій
Вінниця / Україна
28.05.2017

Conformance with the schedule

4.33/5

Dressing rooms

3.89/5

Design and comfort of the hall

4.67/5

Lighting

4.56/5

Music

4.67/5

Average value

4.42/5

Evaluation done with  9  user(s)
Last feedback date  30.05.2017 08:06

 

Асоціація спортивного танцю України

Управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації

Асоціація спортивного танцю Вінницької області

 

28 травня

 

Vinnitsa Open Championship

 

м. Вінниця, ТРК "Мегамолл", вул. 600-річчя, 17

 

!!! до уваги тренерiв, суддiв та батькiв !!!

 

З цiллю бiльш злагодженого графiку :

  • на реєстрації, до кожного номерка, спортсмен отримує сертифiкат на знижку (100 грн) вiд  партнернеру змагань – «Grand Prix».
  • в класах Дебют i Школа нагородження буде проводитись на спецiальнiй площадцi, яка знаходиться на центральнiй сценi бiля фонтану-водоспаду ТРЦ «Мегамолл».
  • Просимо бути уважними i слухати оголошення ведучого.Одразу пiсля виступу ( у межах 30 хвилин) вiдбудеться нагородження саме на цьому спецiально обладненному мiсцi !
  • учасники , якi не зможуть з’витись на нагородження в цих класах, грамоту та вiдзнаку зможуть отримати у свого тренера. Прохання до тренерiв та батькiв прослiдкувати за вчасним прибуттям дiтей на нагородження!
  • Чемпiонат областi .Суддi:  Iгор Соронович, Iгор Кобюк, Iгор Ярьоменко, Альберт Лисенко, Руслан Головащенко, Олена Головащенко, Людмила Дибань, Тимофій Черненко, Тетяна Кузьменко, Олексiй Бісько,  Дмитро Росенко.
  • Класи : запрошені судді та тренери  вищої та міжнародної каторій .
  • Суддям бути на робочому мiсцi за 30 хвилин до початку вiддiлення,та пiдтвердити присутнiсть у головного судді, отримати бланк суддівства.

 

Показовi виступи Руслана та Олени Головащенко вiдбудуться у 3 вiддiленнi.

 

Стартові внески з особи за програму:

  • Соло, Школа, Дебют – 150 грн;
  • Початкiвцi, Е клас, Freestyle - 200 грн;
  • D, C клас  - 250 грн;
  • Чемпiонат областi – 300 грн.

 

Вхiдні квитки:  100 грн на весь день змагань

 

Бронювання столикiв:

за телефоном (067) 432 34 56  та (093) 600 23 79 - Наталя. Схема розташування столiв в entree формi на сайтi https://flymark.dance/Competition.

Місце за столиком на одне відділення (бронь тiльки по 2 мiсця) :

Перше та Друге відділення-1 ряд +120грн, 2 ряд +80 грн  до вартості вхідного квитка

Третте відділення- 1 ряд +150грн, 2 ряд +110 грн  до вартості вхідного квитка

 

Заявки на участь:

приймаються до 26 травня через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: https://flymark.dance/Competition

 

Реєстрація:

закінчується за пiв години до початку відділення.

Обов’язкова попередня реєстрація вінницьких пар відбудеться 27 травня з 19.00 у приміщенні Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва (вул.Хмельницьке шоссе 22 ,каб.№227)

 

Костюми та фігури:

Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю,затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua).Суворо дiють обмеження по фiгурах!

 

Танцювальний майданчик:  300 кв.м   (13м  - 23м)

 

Взуття: обов’язкова наявність пластикових накаблучників.

 

Суддівство:

Чемпiонат областi - Iгор Соронович, Iгор Кобюк, Тiмофей Черненко,  Iгор Ярьоменко, Руслан Головащенко, Олена Головащенко, Людмiла Дибань, Тетяна Кузьменко, Олексiй Бисько,  Дмитро Росенко.

Класи -  запрошені судді та тренери  вищої та міжнародної каторій .

Головний суддя: Заславський Дмитро

Спортивний комісар: Бондарчук Ольга

Лічильна комісія: Ткаченко Віталій

 

Нагородження:

категорія«соло», «школа», «дебют» - «золотий», «срібний», «бронзовий» фінал; категорії «Початкiвцi»,E, D,C класи та Вiдкритий Чемпiонат Областi –фіналісти  подарунками, призери медалями, переможці кубком.

Усi спортсмени отримають старт приз від партнеру змагень «Grand Prix»!

 

!!!Увага!!!

Призовий фонд  категорії Дорослі Чемпіонат області (St,Lt) :

1 місце – 3000грн, 2 місце – 2000 грн, 3 місце – 1000грн

 

У категоріях Чемпiонат Областi парі з Вінниці або Вiнницької області, яка здобуде найкращий результат у своїй вiковiй категорiї компенсуються стартовi внески за участь у Чемпiонатi України 2017 за рахунок організаторів

 

На змаганнях працюватимє професiйний фотограф –Roman Stetsyk.

 

КСТ «Олімпія»                                    Президент АСТВО

Андрій Пашинін                  Заславський Дмитро

E-mail: andreypashinin@mail.ru              E-mail: dz-welless@list.ru        

 Mob.: +38 (096) 213 62 17                     Mob.:+38(067)4325170    

 

Couples / Entries  412 / 638
Categories28 May, Sunday
09:3014:3019:00
1 Solo Baby Debut (4-5 years) (26) W-C - 26
2 Solo Children Debut (6-7 years) (50) W-C - 50
3 Solo Juveniles 1 Debut (10) W-C - 10
4 Solo Juveniles 2 Debut (8) W-C - 8
5 Solo Baby School (4-5 years) (3) W-C-J - 3
6 Solo Children School (6-7 years) (19) W-C-J - 19
7 Solo Juveniles 1 School (22) W-C-J - 22
8 Solo Juveniles 2 School (12) W-C-J - 12
9 Solo Juniors 1+2 School (3) W-C-J - 3
10 Solo Juveniles 1 Beg. (18) W-Q-C-J - 18
11 Solo Juveniles 2 Beg. (13) W-Q-C-J - 13
12 Solo Juniors 1+2 Beg. (8) W-Q-C-J - 8
13 Solo Juveniles 1+2 Freestyle (13) ST - 1, LA - 13
14 Solo Juniors 1+2 Freestyle (6) ST - 1, LA - 6
15 Baby Debut (4-5 years) (9) W-C - 9
16 Children Debut (6-7 years) (36) W-C - 36
17 Juveniles 1 Debut (15) W-C - 15
18 Juveniles 2 Debut (5) W-C - 5
19 Baby School (4-5 years) W-C-J
20 Children School (6-7 years) (23) W-C-J - 23
21 Juveniles 1 School (44) W-C-J - 44
22 Juveniles 2 School (16) W-C-J - 16
23 Juniors 1+2 School (5) W-C-J - 5
24 Children Beginners (6-7 years) (16) W-Q-C-J - 16
25 Juveniles 1 Beginners (28) W-Q-C-J - 28
26 Juveniles 2 Beginners (25) W-Q-C-J - 25
27 Juniors 1 Beginners (16) W-Q-C-J - 16
28 Juniors 2 Beginners (4) W-Q-C-J - 4
29 Juveniles 1 E (10) ST - 8, LA - 10
30 Juveniles 2 E (15) ST - 11, LA - 12
31 Juniors 1 E (11) ST - 6, LA - 10
32 Juniors 2 E (7) ST - 2, LA - 6
33 Juveniles 2 D (9) ST - 5, LA - 7
34 Juniors 1 D (4) ST - 3, LA - 4
35 Juniors 2 D (4) ST - 2, LA - 3
36 Juniors 1 C (5) LA - 5 ST - 3
37 Juniors 2 C (9) LA - 8 ST - 3
38 Youth 1+2 C (5) ST - 2 LA - 3
39 Children Championship (3) W-Q-C-S-J - 3
40 Juveniles 1 Championship (5) ST - 4, LA - 4
41 Juveniles 2 Championship (9) ST - 6, LA - 6
42 Juniors 1 Championship (7) LA - 5 ST - 5
43 Juniors 2 Championship (12) LA - 8 ST - 7
44 Youth 1 Championship (6) ST - 5 LA - 4
45 Youth 2 Championship (3) ST LA - 3
46 Adults Championship (7) ST - 2, LA - 6
47 Seniors Championship (2) ST - 2, LA
Total by section29225888
Couples / Entries  412 / 638
JudgesCity / Country
Байделюк Сніжана Вінниця
Бисько Олексій Київ
Головащенко Олена Київ
Головащенко Руслан Київ
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Горбенко Олена Харків
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Дємєнтєва Олена Вінниця
Джуренко-Кіоркіян Валерій Вінниця / Україна
Дибань Людмила Київ
Зарубіна Світлана Вінниця
Зозуля Наталя Вінниця
Казько Дмитро Могилів-Подільський
Кобюк Ігор Київ
Коваль Людмила Бар
Коломієць Валентина Бердичів / Україна
Кравчук Володимир Вінниця
Кузьменко Тетяна Київ
Лисенко Альберт Харків / Україна
Маковій Андрій Вінниця
Назарова Любов Бар
Росенко Дмитро Полтава
Сірак Олег Гнівань / Україна
Соронович Ігор Київ
Терентьєв Роман Літин / Україна
Філіппов Олег Вінниця / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Ярошук Ольга Вінниця
Ярьоменко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stilBar / Ukraine22/36 19/27
Gloriya-DansBar / Ukraine9/14 6/10
TangueraBerdychiv / Ukraine13/16 10/13
IDEALGnivan / Ukraine30/38 29/37
Viva DanceKaniv / Ukraine12/18 12/13
TalismanKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 1/1
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
FavorKyiv / Ukraine4/9 4/8
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/1 0/0
MifKyiv / Ukraine4/10 1/2
StarWayKyiv / Ukraine10/17 8/15
SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
FlyDanceLityn / Ukraine1/2 1/2
ShANSLityn / Ukraine31/42 29/39
EmpireLviv / Ukraine5/8 0/0
KaleydoskopNovoarhangelsk / Ukraine9/9 9/9
DansLayfOdesa / Ukraine6/14 6/12
FemidaOdesa / Ukraine4/13 1/3
Vremya tantsevatPoltava / Ukraine1/2 1/1
AlemanaVinnitsa / Ukraine12/20 12/18
Alfa-densVinnitsa / Ukraine18/26 18/26
BoleroVinnitsa / Ukraine41/76 36/65
DebyutVinnitsa / Ukraine36/70 34/66
Liga-AVinnitsa / Ukraine16/25 14/22
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine16/23 16/22
OlimpiaVinnitsa / Ukraine44/56 43/54
RandevuVinnitsa / Ukraine19/27 16/23
ToriusVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
VDMSh№1Prem'yerVinnitsa / Ukraine3/10 3/8
ІДЕАЛVinnitsa / Ukraine2/2 2/2
RenessansVoznesensk / Ukraine1/3 1/3
DIAMONDVyshgorod / Ukraine1/1 1/1
FlamingoZhmerynka / Ukraine6/9 6/7
New WaveZhytomyr / Ukraine3/3 0/0
Dans-EfektМогилів-Подільський / Ukraine14/28 14/28
ОлімпіяМогилів-Подільський / Ukraine18/29 17/27
RitmНемирів / Ukraine12/16 12/16
TvistСтарокостянтинів / Ukraine2/3 0/0
ImperialХмельницький / Ukraine8/12 8/11
USPIKhХмельницький / Ukraine16/38 15/33
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i TatyanyЧорноморськ / Ukraine3/9 3/9