Loading
post image

Полтавський вальс - 2017

VII традиційний відкритий фестиваль зі спортивного танцю
Бронніков Євгеній та Світлана
Полтава / Україна
20 - 21.05.2017

Conformance with the schedule

4.64/5

Dressing rooms

4.27/5

Design and comfort of the hall

4.82/5

Lighting

5.00/5

Music

4.73/5

Average value

4.69/5

Evaluation done with  11  user(s)
Last feedback date  22.05.2017 05:23

 

 Станом на 03.04.2016


        

Федерація Танцювального Спорту України

ГО «Танцювальний Союз Полтавської Області»

Управління у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради

Обласна дитяча громадська організація КСТ «АВІА-ДЕНС»

 

20 - 21 травня 2017 року

 

VІІ традиційний відкритий фестиваль зі спортивного танцю

"ПОЛТАВСЬКИЙ ВАЛЬС - 2017"

 

Місце проведення: м. Полтава, Майдан Незалежності, 5 (Виставкова зала МБК)

Танцювальний паркет: 350 кв. м.

 

Вхід для суддів ТІЛЬКИ за пред’явленням суддівської книжки!!!

 

Суддівство: ЗАПРОШЕННІ СУДДІ!!! (список уточнюється). Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

3 відділення обов’язковий ДРЕСС-КОД для суддів!!! Вхід для суддів за пред’явленням суддівської книжки!!!

 

В КАТЕГОРІЇ МОЛОДЬ 2+ДОРОСЛІ OPEN – ПРИЗОВИЙ ФОНД!!!!

 

Реєстрація: здійснюється за класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, дійсних на 2017 р. і закінчується за 30 хвилин до початку відділення. У категоріях «Дебют», «Школа» можлива реєстрація за свідоцтвом про народження. Реєстрація суддів, для чіткої роботи без затримок, закінчується суворо за 40 хвилин до початку відділення!

 

Обмеження: Згідно загальноприйнятих правил.

Діти категорій  3-5 років ДРЕСС-КОД  у ВИШИВАНКАХ (по бажанню)!!!

 

Умови залу:

великий комфортабельний зал, оздоблений яскравою ілюмінацією, якісним звучанням. Зручні роздягальні для суддів, та танцюристів. Працюватимуть кафетерії, танцювальний магазин,а також професійні візажист та перукар, а також студія моментального загару ZagaRai, які створять ваш вигляд незабутнім та неповторним. Домовитись по тел.0993639758, 0678497493 (Марина), загар 066 932 72 20 (Анна). 

 

Нагородження:

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці кожної категорії – кубками. Усі учасники категорій «Дебют», «Атестація» нагороджуються дипломами, медалями, та призами від «Білого Кролика».

 

Фінансові умови: змагання проводяться з благодійною метою, для підвищення престижу міста. Всі витрати по організації і проведенні змагань, здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.  

 

Благод.внесок з особи:

  • Соло,«Атестація» «дебют» – 150 грн.;
  • «Н», «Е», «Д» - 170 грн.,
  • «С», Rising Stars - 180 грн
  • «OPEN» - 140 грн..;
  • SHOW-ансамблі - 100 грн з особи.

Вхід для глядачів - 150 грн( 20 травня); 100 грн.- 21 травня. VIP зона+50 грн. за місце.

Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!!! Вхід для глядачів на два дні змагань – 200 грн. Інформація з приводу SHOW-ансамблі по номеру (095) 30-70-500 (Євген)

Заказ столиків по номеру (066) 68-55-661 (Світлана)

 

19 травня ГРУПОВІ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗАНЯТТЯ з MAREK KOSATY (запис 095-30-70-500)

 

Заявки на участь: Без попередньої реєстрації, участь у змаганнях неможлива!!!! Велике прохання, зареєструватись до 18 травня включно, на сайті https://flymark.dance/Competition/Details/585

 

УВАГА!!!

Реєстрація Полтавських клубів 19 травня  2017р. з 18.00 до 21.30.

 

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:

Обласна дитяча громадська організація КСТ «Авіа-Денс»(Бронніков Євген)

моб. 095 30 70 500, 068 637 99 20, 0631864844.

Е-mail: avia-dance@yandex.ua, www.vkontakte.ru/id19809069

 

До зустрічі на змаганнях у нашому місті!!!

З повагою, Євген та Світлана Броннікови.

 

 

 

Couples / Entries  617 / 951
Categories20 May, Saturday21 May, Sunday
09:3013:0018:0010:0013:0015:00
1 Children 2 N (5-7 years) (6) W-C-J - 6
2 Juveniles 1 N (22) W-Q-Ch-J - 22
3 Juveniles 2 N (21) W-Q-Ch-J - 21
4 Juniors 1+2 N (3) W-Q-Ch-J - 3
5 Children E (5-7 years) (1) ST, LA - 1
6 Juveniles 1 E (7) ST - 6, LA - 6
7 Juveniles 2 E (19) ST - 14, LA - 17
8 Juniors 1 E (11) ST - 10, LA - 10
9 Juniors 2 E (6) ST - 6, LA - 6
10 Juveniles 1 D (3) ST - 2, LA - 2
11 Juveniles 2 D (21) ST - 19, LA - 19
12 Juniors 1 D (24) ST - 19, LA - 20
13 Juniors 2 D (14) ST - 8, LA - 10
14 Youth+Adult D (10) ST - 1 LA - 9
15 Juniors 1 C (12) ST - 10 LA - 10
16 Juniors 2 C (11) ST - 6, LA - 9
17 Youth+Adults C+B (6) ST - 3 LA - 3
18 Juveniles 1+2 Rising Stars (8) ST - 7, LA - 6
19 Juniors 1 Rising Stars (11) LA - 9 ST - 6
20 Juniors 2 Rising Stars (12) ST - 9, LA - 5
21 Youth+Adult Rising Stars (4) LA - 3 ST - 1
22 Juveniles 1+2 Open (9) ST - 9, LA - 7
23 Juniors 1 Open (6) LA - 6 ST - 5
24 Juniors 2 Open (10) ST - 7 LA - 6
25 Youth 1 Open (4) ST - 3 LA - 2
26 Youth 2+Adult Open (11) ST - 3 LA - 8
27 Seniors Open ST, LA
28 Hobby D (1) ST, LA - 1
29 Juveniles 1+2 Formation ST, LA, Mixed style
30 Juveniles 1+2 Small Group (1) ST, LA - 1, Mixed style
31 Juniors 1+2 Formation (1) ST, LA - 1, Mixed style
32 Juniors 1+2 Small Group (1) ST, LA - 1, Mixed style
33 Youth Formation (1) ST, LA - 1, Mixed style
34 Youth Small Group ST, LA, Mixed style
35 Championship Poltava Waltz (7) VW - 7
36 Children 1 Debut (3-5 years) (35) W-Ch - 28, D-V-P - 7
37 Children 2 Debut (6-7 years) (50) W-Ch - 47, D-V-P - 3
38 Children 1 Solo Debut (3-5 years) (35) W-Ch - 25, D-V-P - 10
39 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (60) W-Ch - 54, D-V-P - 6
40 Children 1 Atestation (3-5 years) (4) W-C-J - 4
41 Children 1 Solo Atestation (3-5 years) (5) W-C-J - 5
42 Children 2 Atestation (6-7 years) (16) W-C-J - 16
43 Children 2 Solo Atestation (6-7 years) (19) W-C-J - 19
44 Children 1+2 Solo N (13) W-C-J - 13
45 Juveniles 1 Debut (29) W-Ch - 29
46 Juveniles 2 Debut (8) W-Ch - 8
47 Juveniles 1 Solo Debut (35) W-Ch - 35
48 Juveniles 2 Solo Debut (10) W-Ch - 10
49 Juveniles 1 Atestation (28) W-C-J - 28
50 Juveniles 2 Atestation (15) W-C-J - 15
51 Juveniles 1 Solo Atestation (53) W-C-J - 53
52 Juveniles 2 Solo Atestation (10) W-C-J - 10
53 Juveniles 1 Solo N (14) W-Q-Ch-J - 14
54 Juveniles 2 Solo N (14) W-Q-Ch-J - 14
55 Juveniles Solo E (13) ST - 8, LA - 11
56 Juveniles Solo D (6) ST - 1, LA - 6
57 Cup Solo Freestyle (20) Ch-S-J - 20
58 Juniors 1+2 Debut (2) W-Ch - 2
59 Juniors 1+2 Solo Debut W-Ch
60 Juniors 1+2 Atestation (6) W-C-J - 6
61 Juniors 1+2 Solo Atestation (2) W-C-J - 2
62 Juniors 1+2 Solo N (7) W-Q-Ch-J - 7
63 Juniors 1+2 Solo E (15) ST - 8, LA - 15
64 Juniors+Youth Solo D (14) ST - 6, LA - 14
Total by section15513610123726260
Couples / Entries  617 / 951
JudgesCity / Country
Casianova Svetlana Tiraspol / Moldova
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Kosaty Marek Bydgoszcz / Poland
Бацанова Людмила Полтава
Бобрусь Костянтин Харків / Україна
Бубырь Юлия Полтава
Васин Валентин Полтава / Україна
Власенко Аліна Полтава
Волков Микола Полтава
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Герасименко Євгеній Одеса / Україна
Горовецький Олександр Київ / Україна
Городніченко Вадим Рівне / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Дзюбан Сергей Могилев / Belorus
Дикий Андрій Київ / Україна
Довгань Елена Полтава / Україна
Єгоров Юрій Харків / Україна
Жиров Александр Полтава / Україна
Замчій Олена Полтава
Кабарухин Владимир Харків
Канцедал Ігор Харків
Карпенко Крiстiна Полтава / Україна
Карпенко Кристина Полтава
Кобзар Сергій Харків
Коваленко Ирина Полтава
Коваль Илона Полтава
Ковшов Володимир Бахмут / Україна
Колісник Юрій Полтава / Україна
Константинов Дмитро Київ
Кочкарьов Юрій Запоріжжя / Україна
Кочнєв Олег Харків / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кулик Светлана Пирятин / Україна
Куценко Галина Кременчук
Лаптєва Олександра Львів / Україна
Ляшенко Ирина Полтава
Майстер Леонід Київ / Україна
Маркіна Наіра Одеса / Україна
Мачулка Володимир Кропивницький / Україна
Наливайко Іван Полтава / Україна
Новосьолов Iгор Мелітополь / Україна
Ноздріна Тетяна Полтава
Переводчик Антон Київ / Україна
Петрашенко Андрей Чутове / Україна
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Разиньков Павел Полтава
Ровнейко Марина Кременчук
Росенко Дмитрій Полтава / Україна
Росенко Наталія Полтава / Україна
Серіков Денис Донецьк / Україна
Скасків Антон Харків / Україна
Смеречинька Олександра Донецьк
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Сябрюк Евгений Павлоград / Україна
Тепленко Поліна Москва / Россия
Труханов Сергей Кривий Ріг / Україна
Финько Семен Полтава
Хоришко Денис Полтава / Україна
Шевцов Ігор Запоріжжя / Україна
Шик Олег Полтава
Широковська Олександра Харків
Шульга Володимир Кривий Ріг / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Art'DANCEDnipro / Ukraine2/2 2/2
DKdanceDnipro / Ukraine1/3 1/3
GavanaDnipro / Ukraine6/14 6/12
Studiya tanca Vitaliya Medyanika "Bella Dzhoyya"Dnipro / Ukraine6/6 6/6
AstraGorishny Plavni / Ukraine4/5 4/5
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine1/3 0/0
KatrinKharkiv / Ukraine1/4 1/2
Latinskiy kvartal Kharkiv / Ukraine2/5 2/5
LegendaKharkiv / Ukraine4/6 2/4
MechtaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine1/1 0/0
primadensKharkiv / Ukraine1/1 1/1
ProfitKharkiv / Ukraine3/3 3/3
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine2/5 0/0
SferaKharkiv / Ukraine5/10 5/10
SiluetKharkiv / Ukraine4/11 3/6
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine1/5 1/4
Suzir'yaKharkiv / Ukraine6/16 6/14
TangoKharkiv / Ukraine1/3 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine3/6 3/6
TodosKharkiv / Ukraine1/4 0/0
StilKotsubinske / Ukraine11/39 9/26
TvistKrasnograd / Ukraine11/11 11/11
AstraKremenchuk / Ukraine1/2 1/2
ElegiyaKremenchuk / Ukraine22/70 22/68
SKAZKAKremenchuk / Ukraine13/13 13/13
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine6/23 5/15
OlimpKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
Victoria-PrestigeKryvy Rig / Ukraine3/5 1/2
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance AvenueKyiv / Ukraine8/11 8/11
FavorKyiv / Ukraine2/6 2/5
FiestaKyiv / Ukraine20/38 19/35
ImidzhKyiv / Ukraine1/2 1/2
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/1 1/1
TandemKyiv / Ukraine3/9 1/5
GratsiyaLebedyn / Ukraine16/67 0/0
TandemLubny / Ukraine2/4 1/2
No clubNo city Ukraine / Ukraine1/4 1/4
Imperiya Odesa / Ukraine4/9 3/7
StarLightOhtirka / Ukraine1/3 1/2
RisingSunRomni / Ukraine20/22 19/21
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine5/9 0/0
BravoZaporizhzhya / Ukraine3/10 2/5
RitmZaporizhzhya / Ukraine5/14 1/2
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine1/6 0/0
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine4/10 4/8
PraymПавлоград / Ukraine19/19 19/19
AccentПолтава / Ukraine24/30 23/27
AlyansПолтава / Ukraine27/38 25/33
Avia-DensПолтава / Ukraine27/90 22/78
Dance-gloryПолтава / Ukraine13/14 13/14
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine10/13 10/13
Drive DanceПолтава / Ukraine20/27 19/25
DuetПолтава / Ukraine22/31 22/29
EstadesПолтава / Ukraine27/44 27/38
FestivalПолтава / Ukraine15/18 13/16
FusionПолтава / Ukraine3/6 3/6
Gold StarПолтава / Ukraine4/4 3/3
KrokПолтава / Ukraine2/2 2/2
Lion-DanceПолтава / Ukraine11/15 9/9
Mayster-DansПолтава / Ukraine31/38 29/33
NadezhdaПолтава / Ukraine20/27 15/17
ParadizПолтава / Ukraine41/45 36/40
RitmПолтава / Ukraine8/10 7/9
Sport-DanceПолтава / Ukraine4/10 3/7
TandemПолтава / Ukraine18/18 14/14
TRIUMFПолтава / Ukraine2/2 2/2
VdokhnovenieПолтава / Ukraine48/64 30/34
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine45/108 26/49
Yunyy-EvropeecПолтава / Ukraine9/9 9/9
YuventaПолтава / Ukraine6/6 5/5
Art-kvartalРівне / Ukraine2/4 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine3/6 2/4
Prestizh-klubРогань / Ukraine2/4 0/0
RITMСвiтловодськ / Ukraine4/11 4/10
M-StudioСуми / Ukraine21/43 19/36
VizaviСуми / Ukraine5/11 0/0
Gran-priЧутове / Ukraine22/27 22/27
TalismanЧутове / Ukraine9/9 8/8