Loading
post image

Весняний Вальс 2017

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців
Бобель Андрій
Львів / Україна
29 - 30.04.2017

Conformance with the schedule

4.58/5

Dressing rooms

4.33/5

Design and comfort of the hall

4.33/5

Lighting

4.42/5

Music

4.42/5

Average value

4.42/5

Evaluation done with  12  user(s)
Last feedback date  01.05.2017 18:50

 

  

Асоціація спортивного танцю України

Львівський обласний осередок АСТУ

Спортивно-танцювальний клуб «АнДенс»

 

Відкриті класифікаційні змагання зі  спортивних танців

«Весняний Вальс - 2017»

 

Дата проведення:  29-30 квітня 2017 р.

Місце проведення: м.Львів, вул.Щирецька 36, СК «Грація» (ТВК «Південний»)

 

Призовий фонд!!!

Молодь RS – I місце 1000 грн, ІІ місця 800 грн, ІІІ місце 500 грн

Дорослі RS – I місце 1000 грн, ІІ місця 800 грн, ІІІ місце 500 грн

 

 

Заявки:

Необхідно надіслати до  26 квітня 2017 року. Без попередньої  заявки участь у турнірі неможлива.

 

Реєстрація:

До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження. Реєстрація учасників: онлайн реєстрація Flymark.dance

 

Категорії «Дебют» і Школи А,Б,В – діти 1 рік навчання

 

Розминка: 30 хв до початку відділення!!!

 

Благодійний внесок:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

  • Діти, соло, школи – 120 грн з учасника,
  • «Н»,  «Е» - 150 грн. з учасника за програму
  • «Д», «RS» - 180 грн. з учасника за програму

N.B.! До уваги тренерів, по категоріях 30-36 діють спеціальні пропозиції!!!

Вхід для глядачів на цілий день  – 100 грн.

 

Суддівська бригада:

Головний Суддя : Прочко Юрій

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова.  Суддівство здійснюється на планшетах.

 

Призи: дипломи, медалі, кубки.

 

Умови  для  глядачів  та  танцюристів

  • Танц майданчик Натуральний паркет  300 м2
  • Професійно оформлений зал;
  • Танцювальний  магазин;                  
  • Професійне озвучення;                                            
  • Професійне фото та відео від Ardan;
  • Професійне освітлення;                                             
  • Пригощає  кафетерій.  

 

Організатор змагань:

Президент КСТ «АнДенс» Бобель Андрій   

Тел. моб.: (067) 608 73 63

(093) 843 97 09      

E-Mail: Bobel_andriy@mail.ru

 

Будемо раді бачити вас у нас на турнірі !!!

Couples / Entries  615 / 908
Categories29 April, Saturday30 April, Sunday
10:0013:0016:0012:0014:30
1 Children 1 (under 6) (16) W-C - 16
2 Children 2 (under 8) (51) W-C - 51
3 School A (under 10) (49) W-C-J - 49
4 School B (under 12) (23) W-C-J - 23
5 School V (under 16) (6) W-C-J - 6
6 Solo Children Debut (69) W-C - 69
7 Solo Debut 1 (76) W-C-J - 76
8 Solo Debut 2 (30) W-C-J - 30
9 School 1 (under 8) (24) W-Q-C-J - 24
10 School 2 (under 10) (36) W-Q-C-J - 36
11 School 3 (under 12) (26) W-Q-C-J - 26
12 School 4 (under 14) (8) W-Q-C-J - 8
13 Solo School 1 (52) W-Q-C-J - 52
14 Solo School 2 (38) W-Q-C-J - 38
15 Children N (16) W-Q-C-J - 16
16 Juveniles 1 N (38) W-Q-C-J - 38
17 Juveniles 2 N (33) W-Q-C-J - 33
18 Juniors 1 N (13) W-Q-C-J - 13
19 Juniors 2 N (8) W-Q-C-J - 8
20 Solo Juveniles 1+2 N (40) W-Q-C-J - 40
21 Solo Juniors 1+2 N (16) W-Q-C-J - 16
22 Youth+Adult N (4) W-Q-C-J - 4
23 Solo Juveniles 1+2 E (7) ST - 4, LA - 6
24 Solo Juniors 1+2 D (2) ST, LA - 2
25 Solo Juniors 1+2 E (7) ST - 4, LA - 6
26 Juveniles 1 E (9) ST - 6, LA - 9
27 Juveniles 2 E (11) ST - 10, LA - 9
28 Juniors 1 E (15) ST - 13, LA - 13
29 Juniors 2 E (11) ST - 9, LA - 9
30 Youth+Adult E (3) ST - 1, LA - 3
31 Juveniles 1 D (5) ST - 3, LA - 3
32 Juveniles 2 D (11) ST - 6, LA - 10
33 Juniors 1 D (14) ST - 11, LA - 11
34 Juniors 2 D (9) ST - 7, LA - 7
35 Youth+Adult D (2) ST - 1, LA - 2
36 Juveniles Rising Star (9) ST - 5, LA - 7
37 Juniors 1 Rising Star (10) ST - 5, LA - 8
38 Juniors 2 Rising Star (13) ST - 6, LA - 11
39 Youth Rising Star (15) ST - 11, LA - 8
40 Adults Rising Star (7) ST - 6, LA - 4
Total by section162176214184172
Couples / Entries  615 / 908
JudgesCity / Country
- - Львів / Україна
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Андрес Анна Львів / Україна
Балагула Ірина Харків / Україна
Балук Ірина Калуш / Україна
Барна Сергій Львів / Україна
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів
Верба Вероніка Львів / Україна
Витягловська Анастасія Львів / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Волошин Ірина Львів / Україна
Ворко Ірина Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гарант Юлія Львів
Дахній Зеновія Львів
Дудяк Наталія Львів / Україна
Жвірко Олег Львів / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Ільїнов Максим Львів
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Киричик Леся Луцьк / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Крупка Віта Тернопіль
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кулинич Лариса Стрий
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Кутна Христина Львів / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Легенька Ксенія Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лісович Тарас Львів / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Міщенко Анастасія Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Подолинна Юлія Львів / Україна
Ракевич Аліна Львів / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Седов Дмитрий Харків / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Старик Богдан Львів / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Хлян Максим Львів / Україна
Хлян Христина Львів / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
NatkhnennyaDolyna / Ukraine2/5 1/3
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine14/22 14/22
Nika-DanceGorodenka / Ukraine1/2 1/2
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine3/7 3/6
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine7/14 7/14
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/3
KarmenKalush / Ukraine2/4 1/2
OrfeyKharkiv / Ukraine6/12 4/8
TriumfKharkiv / Ukraine4/8 0/0
FavorKyiv / Ukraine1/2 0/0
TvistKyiv / Ukraine1/1 0/0
Energiya dobraLutsk / Ukraine1/2 1/2
Grand DansLutsk / Ukraine10/21 7/15
AdazhioLviv / Ukraine44/64 40/56
AelitaLviv / Ukraine54/84 49/76
AmatorLvivLviv / Ukraine29/37 25/32
AnDensLviv / Ukraine106/170 98/159
BronxLviv / Ukraine4/6 4/6
CrystalLviv / Ukraine48/87 43/70
Dance 42Lviv / Ukraine13/16 13/16
DiademaLviv / Ukraine2/4 2/4
EdelveysLviv / Ukraine19/19 18/18
EmpireLviv / Ukraine14/22 14/22
EstetLviv / Ukraine20/26 17/23
FleshLviv / Ukraine21/29 21/29
FLORIOLviv / Ukraine18/23 16/20
FollowwayLviv / Ukraine12/13 12/13
GrandLviv / Ukraine4/6 4/6
NikaLviv / Ukraine2/2 2/2
ORIGINALLviv / Ukraine21/21 20/20
Royal DanceLviv / Ukraine8/16 3/6
SharmLviv / Ukraine32/33 27/27
STEmPLviv / Ukraine17/23 16/22
TalismanLviv / Ukraine5/8 5/8
VikadansLviv / Ukraine17/24 16/20
YOUSTARLviv / Ukraine3/4 1/1
KaprizMogilev / Belorus3/6 0/0
Pandora DanceNovoyavorivsk / Ukraine2/2 2/2
RitmPoltava / Ukraine14/26 6/10
VdokhnoveniePoltava / Ukraine16/26 15/20
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine16/43 14/37
FollowwayНовий Розділ / Ukraine11/16 11/16
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine3/4 2/3
Art-kvartalРівне / Ukraine2/3 0/0
LiniyaРівне / Ukraine1/2 0/0
Lyudmila DANCРівне / Ukraine1/1 0/0
FantaziyaСамбір / Ukraine7/12 6/11
ProlisokСтрий / Ukraine9/10 7/8
Royal DanceСтрий / Ukraine26/41 25/36
SofiyaСтрий / Ukraine6/6 6/6
SMAFTСуми / Ukraine6/13 6/12
AlyansТернопіль / Ukraine3/10 3/8
VivatТернопіль / Ukraine2/2 2/2
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine4/4 4/4