Loading
post image

КУБОК DANCE-HISTORY — 2017

ВСЕУКРАЇНСЬКІ КЛАСИФІКАЦІЙНІ ЗМАГАННЯ З ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ
Радіонов Валерій
Одеса / Україна
27 - 28.05.2017

Conformance with the schedule

4.83/5

Dressing rooms

3.00/5

Design and comfort of the hall

4.67/5

Lighting

4.33/5

Music

4.67/5

Average value

4.30/5

Evaluation done with  12  user(s)
Last feedback date  29.05.2017 06:36

 

 Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС)

Одеський  обласний осередок ВФТС

Клуб спортивного танцю «Dance-History»

 

«КУБОК DANCE-HISTORY — 2017»

 

27-28.05.2017

Палац спорту (м. Одеса, проспект Шевченка, 31)

 

СУДДІВСТВО:

запрошені судді України на другий день змагань, а також судді відповідних категорій.

Дрес-код для суддів — обов’язковий.

 

КОСТЮМИ ТА ФІГУРИ:

згідно правил ВФТС.

Існують обмеження по фігурам — http://audsf.com.ua/documents/per_dozv_figur.doc
та костюмам — http://audsf.com.ua/documents/prav_sport_kost.doc

(працює технічний суддя).

            

РЕЄСТРАЦІЯ:

Заявки на участь в змаганнях приймаються до 24 травня 2017 року до 23.00.

Онлайн-реєстрація: flymark.dance.

 

Участь в змаганнях без попередньої заявки неможлива!

Реєстрація для пар з Одеси: обов’язкове підтвердження реєстрації 25 травня за адресою: вул. Мала Арнаутська, 68.

 

НАГОРОДЖЕННЯ

 В категоріях «Дебют», «Школа» та «Діти Диско» нагороджуються всі учасники!

 

СТАРТОВІ ВНЕСКИ:

  • Категорії «Дебют», «Школа» — 160 грн. з учасника за програму;
  • «Діти Диско» — 120 грн. з учасника за програму;
  • Класи «Н» — 170 грн.,
  • «Е», «Д» — 200 грн. з учасника за програму;
  • Клас «Rising stars» і відкриті класи — 250 грн. з учасника за програму.

Вхідний квиток для глядачів на цілий день змагань — 150 грн.; у другий день — 180 грн. на цілий день. Додаткове місце за столиком — +100 грн. з людини.

Заказ столиків та місць в готелі: (095) 465-21-68, Валентина

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:

Радіонов Валерій,

тел. (050) 654-96-62, e-mail: radionov83@mail.ru.

                                                                                                  

СЛІДКУЙТЕ ЗА ЗМІНАМИ В ЕНТРІФОРМІ НА САЙТІ FLYMARK.DANCE

 

 

 

Couples / Entries  489 / 772
Categories27 May, Saturday28 May, Sunday
10:0015:0018:0010:0014:0018:30
1 Solo Children 1 Debut (19) W-C - 19
2 Children 1 Debut (2) W-C - 2
3 Solo Debut (59) W-C - 59
4 Solo School (34) W-C-J - 34
5 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
6 Children 1 (7) Disco - 7
7 Children 2 (8) Disco - 8
8 Children 2 Debut (18) W-C - 18
9 Children 2 School (12) W-C-J - 12
10 Children 2 N W-Q-C-J
11 Children 2E ST, LA
12 Solo Juveniles 1 Debut (32) W-C - 32
13 Solo Juveniles 1 School (46) W-C-J - 46
14 Solo Juveniles 1 N (47) W-Q-C-J - 47
15 Solo Juveniles 1 E (16) ST - 9, LA - 14
16 Juveniles 1 Debut (20) W-C - 20
17 Juveniles 1 School (26) W-C-J - 26
18 Juveniles 1 N (24) W-Q-C-J - 24
19 Solo Juveniles 1+2 Rising Stars (7) ST - 3, LA - 7
20 Solo Debut (over 2007) (5) W-C - 5
21 Solo Juveniles 2 School (21) W-C-J - 21
22 Solo Juveniles 2 N (19) W-Q-C-J - 19
23 Solo Juveniles 2 E (14) ST - 8, LA - 13
24 Solo School (over 2005) (2) W-C-J - 2
25 Solo N (over 12) (7) W-Q-C-J - 7
26 Solo E (over 12) (14) ST - 8, LA - 14
27 Juveniles 2 School (22) W-C-J - 22
28 Juniors 1+2 School (4) W-C-J - 4
29 Juveniles 2 N (20) W-Q-C-J - 20
30 Juveniles 1 E (8) ST - 7, LA - 7 6 dances - 4
31 Juveniles 2 E (18) ST - 15, LA - 15 6 dances - 6
32 Juveniles 1 D (3) ST - 2, LA - 3 8 dances
33 Juveniles 2 D (15) ST - 9, LA - 12 8 dances - 4
34 Juveniles 1 (2) ST - 1, LA - 2
35 Juveniles 2 (6) ST - 3, LA - 6
36 Juniors 1+2 N (10) W-Q-C-J - 10
37 Juniors 1 E (13) ST - 12, LA - 11 6 dances - 4
38 Juniors 1 D (13) 8 dances - 9 ST - 10, LA - 10
39 Juniors 1 Rising Stars (2) ST, LA - 2
40 Juniors 1 (4) ST - 3, LA - 4
41 Youth+Adult (9) ST - 2 LA - 8
42 Hobby N W-Q-C-J
43 Hobby E (1) ST - 1, LA
44 Hobby D (3) ST - 1, LA - 3
45 Children D ST, LA
46 Juniors 2 E (6) 6 dances - 5 ST - 2, LA - 3
47 Juniors 2 D (9) 8 dances - 2 ST - 5, LA - 7
48 Juniors 2 Rising Stars (7) ST - 6, LA - 4
49 Juniors 2 (12) ST - 7, LA - 9
Total by section159199178938459
Couples / Entries  489 / 772
JudgesCity / Country
Базела Дмитро Київ
Балинська Валентина Одеса / Україна
Бевзюк Олександр Одеса / Україна
Бевзюк Олексій Одеса / Україна
Болтоматіс Руслан Одеса / Україна
Буряк Констянтин Білгород-Дністровський
Головня Наталія Херсон / Україна
Головня Олександр Херсон / Україна
Гордиенко Дмитрий Одеса / Україна
Гоцуляк Олексій Одеса
Громова Юлия Сергіївка / Україна
Дібров Віталій Одеса / Україна
Дрізо Євген Одеса
Дроздовська Галина Одеса / Україна
Загоруйко Олексій Чернігів / Україна
Капустінський Кирило Одеса / Україна
Князь Святослав Одеса
Компанієць Станіслав Білгород-Дністровський
Костина Сергій Одеса / Україна
Кочнева Светлана Одеса
Кравчук Сергій Одеса
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Кругляченко Таиса Одеса
Кузьмінський Георгій Одеса
Кузьмінський Олександр Черноморськ
Ломакіна Наталя Маріуполь / Україна
Лотiшко Тeтяна Одеса / Україна
Лотішко Тетяна Одеса
Мороз Ольга Одеса
Мочаліна Юлія Одеса
Отливанов Владислав Одеса
Панченко Євген Одеса / Україна
Потапова Елена Одеса
Радіонов Валерій Одеса
Речицкая Ольга Одеса
Самчинська Людмила Южноукраїнськ
Слободян Сергей Одеса / Україна
Тимошенко Наталия Одеса / Україна
Товмасян Арарат Одеса / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Цвигун Александр Чорноморськ
Чеберко Владимир Одеса / Україна
Чолан Марян Хмельницький
Шамановська Ірина Одеса / Україна
Шашков Назар Маріуполь / Україна
Щерблюк Олексій Одеса
Яровенко Олександра Одеса / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
kurazh-densBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine5/15 5/12
VirazhBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine1/3 0/0
AlinaOdesa / Ukraine5/12 5/10
AngelOdesa / Ukraine10/12 7/8
Arkadiya Odesa / Ukraine9/14 6/9
AVANGARDOdesa / Ukraine21/30 17/23
BrilliantOdesa / Ukraine7/14 7/13
BrizOdesa / Ukraine1/1 1/1
ChampioNOdesa / Ukraine22/34 20/31
Dance-HistoryOdesa / Ukraine62/91 61/90
Dens-studiya Tetyani PoznyakovoyiOdesa / Ukraine7/11 5/8
Diamond DanceOdesa / Ukraine6/7 6/7
DYuSSh №1Odesa / Ukraine1/1 1/1
Elit DansOdesa / Ukraine15/27 13/24
EvrikaOdesa / Ukraine6/6 6/6
FantaziyaOdesa / Ukraine14/17 14/17
FavoritOdesa / Ukraine36/59 29/49
FemidaOdesa / Ukraine3/11 2/7
FiyestaOdesa / Ukraine22/34 20/30
GarmoniyaOdesa / Ukraine1/2 1/2
ImyeraviyaOdesa / Ukraine5/9 5/8
Kolov-MegadansOdesa / Ukraine6/16 6/15
KrylYaOdesa / Ukraine1/2 1/2
LiliiaOdesa / Ukraine20/49 17/34
MaestroOdesa / Ukraine23/37 21/30
Mega DanceOdesa / Ukraine27/37 26/34
My own motivationOdesa / Ukraine9/15 9/12
Number OneOdesa / Ukraine18/24 17/22
OrkhideyaOdesa / Ukraine12/16 12/16
OtradaOdesa / Ukraine5/5 4/4
PrestizhOdesa / Ukraine24/47 24/47
Royal DanceOdesa / Ukraine9/13 9/12
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine8/15 6/10
San-RemoOdesa / Ukraine2/4 0/0
SlavaOdesa / Ukraine3/8 3/8
TAN-GOOdesa / Ukraine10/12 10/12
ViktoriyaOdesa / Ukraine15/26 11/18
VIZAVIOdesa / Ukraine5/5 5/5
СTSER VizaviOdesa / Ukraine12/12 11/11
Feyeriya DansМаріуполь / Ukraine4/21 0/0
DinamoОвідіополь / Ukraine24/44 24/43
Yu-DensСергіївка / Ukraine8/13 8/13
YunistХерсон / Ukraine8/22 5/12
NikaЧернігів / Ukraine3/17 3/13
LazuritЧорноморськ / Ukraine1/3 1/3
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine24/35 22/33
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine3/10 3/7