Loading
post image

Миколаєва зірка

Відкриті всеукраїнські розрядні змагання «Школяр-студент-громадянин»
ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Київ / Україна
18.12.2016

 

                        

 

Міністерство освіти і науки України Ліга танцю України
Київське управління фізичного виховання та спорту


Відкриті всеукраїнські розрядні змагання
«Школяр-студент-громадянин»

МИКОЛАЄВА ЗІРКА 2016

18 грудня (неділя)

 

Місце проведення: спорткомплекс «ВОСХОД», вул. Бориспільська, 8

 


Як доїхати громадським транспортом:

Від станції міської електрички «Дарниця» в напрямку Рембази: автобусами № 51, 63; трамваєм № 22; маршрутним таксі № 516 до зупинки «Будинок культури Дніпро» (10 хв.)

Від ст.м. «Позняки»: маршруткою №513 до зупинки «Будинок культури Дніпро»

Від ст.м. «Червоний хутір»: автобусами № 51,63, маршруткою № 516 до зупинки «Будинок культури Дніпро»

 

Умови проведення змагань:

 

1.1 Заявки на участь та суддівство

до 14 грудня (ср) 2016 року on-line www.Skasy.com або www.flymark.dance


1.2 Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.


2.1 Отримання номерів для київських пар 15 грудня (чт) з 10.00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

2.2 При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок збільшується на 50 грн з особи (за умови попередньої реєстрації)

2.3 Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

 

Реєстрація:

3.1 Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників.

3.2 Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

3.3 Реєстрація учасників згідно стартових книжок (карток) Всеукраїнських організацій, дійсних на 2017 рік.

3.4 Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

3.5 Змагання відбуваються при наявності не менш 2-учасників у категорії.

 

4.1 Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК, H, E – 150 грн за програму з особи;
  • D, C – 180 грн за прогр. з особи.
  • Solo, Trio* - 150 грн за програму з особи.

*До участі у категорії Trio допускаються хлопчики.


4.2 Вхід – 150 грн на весь день змагань.

4.3 Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді:

5.1 Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

5.2 Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

5.3 Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду.

5.4 Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи:

6.1 Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

6.2 На змаганнях працює спортивний комісар!

 

7.1 Привабливі умови:

Для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!

Для глядачів – лотерея за номерами квитків.

Обслуговує Львівська майстерня шоколаду.  Візаж від Mary Kay.  

Працює кафе та гардероб.


Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

З ПОВАГОЮ, ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ – ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com)

Couples / Entries  173 / 190
Categories18 December, Sunday
09:3012:3015:3018:30
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Children PK2 (6 years) W-C
3 Children PK2 (7 years) W-C
4 Children PK3 (6-7 years) W-C-J
5 Children PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
6 Children N (6-7 years) W-Q-C-J
7 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
8 Children Solo PK2 (6 years) W-C
9 Children Solo PK2 (7 years) W-C
10 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
11 Children Solo PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
12 Children Solo N (6-7 years) W-Q-C-J
13 Juveniles 1-8 PK2 (8 years) W-C
14 Juveniles 1-9 PK2 (9 years) W-C
15 Juveniles 1 PK3 W-C-J
16 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
17 Juveniles 1 N W-Q-C-J
18 Juveniles 1 N6 W-T-Q-C-S-J
19 Juveniles 1 E ST, LA
20 Juveniles 1-8 Solo PK2 W-C
21 Juveniles 1-9 Solo PK2 W-C
22 Juveniles 1 Solo PK3 W-C-J
23 Juveniles 1 Solo N W-Q-C-J
24 Juveniles 1 Solo E LA
25 Trio Juveniles N LA
26 Trio Juveniles E LA
27 Trio Juveniles D LA
28 Juveniles 2 PK2 W-C
29 Juveniles 2 PK3 W-C-J
30 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
31 Juveniles 2 N W-Q-C-J
32 Juveniles 2 N6 W-T-Q-C-S-J
33 Juveniles 2 E ST, LA
34 Juveniles 2 D ST, LA
35 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
36 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
37 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
38 Juveniles 2 Solo E LA
39 Juveniles 2 Solo D LA
40 Juniors 1+2 PK4 W-Q-C-J
41 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
42 Juniors+Youth E ST, LA
43 Juniors D ST, LA
44 Juniors 1 C ST, LA
45 Juniors 2+Youth C+B ST, LA
46 Youth+Adult Rtg ST, LA
47 Youth+Adult D ST, LA
48 Seniors ST
49 Juniors+Youth Solo N W-Q-C-J
50 Juniors+Youth Solo E LA
51 Juniors+Youth Solo D LA
52 Youth+Adult Solo D LA
53 Trio Juniors+Youth N LA
54 Trio Juniors+Youth E LA
55 Trio Juniors+Youth D LA
Total by section0000
Couples / Entries  173 / 190
JudgesCity / Country
Буйневич Наталія Київ / Україна
Василевский Иван Київ / Україна
Дудник Руслан Київ / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Макода Світлана Київ / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Савельєв Михайло Київ / Україна
Черненко Нікіта Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
A-styleKyiv / Ukraine10/10
charivnistKyiv / Ukraine3/3
Dance AvenueKyiv / Ukraine6/6
Dance MaximumKyiv / Ukraine13/15
DREAMSKyiv / Ukraine33/34
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine6/7
EliseDanceKyiv / Ukraine16/16
ENERGYKyiv / Ukraine5/6
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine3/4
FENIKSKyiv / Ukraine11/11
FeyeriyaKyiv / Ukraine17/17
GardeKyiv / Ukraine10/10
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine7/7
ImidzhKyiv / Ukraine2/2
KarmilKyiv / Ukraine10/10
Lucky DanceKyiv / Ukraine1/1
ReverseKyiv / Ukraine4/4
TK VisochinoyiKyiv / Ukraine4/4
TriumfKyiv / Ukraine3/3
UkrayinaKyiv / Ukraine2/2
Viktoriya AKyiv / Ukraine7/18