Loading
post image

Парад Надій 2016

XXVII Традиційні Міжнародні Змагання
Федорчук Валентина, Лемішко Олена
Київ / Україна
27 - 28.02.2016

 

Міністерство молоді та спорту України

Управління молоді і спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спортувиконавчого органу

Київської міської державної адміністрації

Спортивний комітет України

Київська міська державна адміністрація

 

XXVII Традиційні Міжнародні Змагання

PARAD NADIY 2016

ФІНАЛ КЛАСИФІКАЦІЙНОГО КУБКУ м. КИЄВА «ЗИМА»

27-28 лютого 2016

Exibition Center «KYIVEXPOPLAZAm.Nivki, Salutnaya str.2-B, pavilion 2

Виставковий Центр “КИЇВЕКСПОПЛАЗА» м.Нивки, вул. Салютна 2-Б

 

JUDGES : Jonathan Wilkins (USA), Nicola Nordin (England), Snieguole Wood (England), Bianka Orschitt (Germany),

                   Stefan Ossenkop (Germany), Alex Ivanets (England), Nunzio Mariano (Italy), Luca Tonello ( Italy),

                   Illya Assonov (Russia), Vladislav Borodinov (Russia), Anna Kolodkina (Russia), Maksim Condratiev (Moldova),

                   Aleksandr Kozyro (Byelorussia), Irina Condratieva (Rumunia)  list will be continued. Запрошені Українські судді. 

FEE\ВНЕСКИ:     For couple  for one program \ з пари за одну програму

Group   1-12 \ Група 1-12 -                                   Українські пари сплачують внесок у розмірі 300 грн з   учасника  

Group   13 \   Група 13 -                                        Українські пари сплачують внесок у розмірі 250 грн з   учасника                 

Group 14 \ Група 14 -                                            Українські пари сплачують внесок у розмірі 500 грн з   учасника    

Group 15 -23 \ Група 15 - 23 -                                Українські пари сплачують внесок у розмірі 250 грн з   учасника  

Group 24 - 26 \ Група 24 - 26 -                                Українські пари сплачують внесок у розмірі 180 грн з учасника          

ENTRY TICKETS\ ВХІДНІ КВИТКИ:

150 грн на одне відділення                            

Бронювання столиків 067 458 -06 -10 Любов Григоріївна, (200 - 250 грн місце) (Включаючи вхідний квиток)

PRIZE MONEY\ПРИЗОВИЙ ФОНД:

Adults\ Дорослі   St, Lat

RULES \ПРАВИЛА: According to WDC rules \Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

УРОКИ\LESSONS:   24 -26 лютого

                             St: Jonathan Wilkins,   Snieguole WoodLuca Tonello                     Бронювання уроків за тел:

                             La:   Nicola Nordin,   Bianka Orschitt, Vladislav Borodinov                 067 247 03 00

ENTRIES \ЗАЯВКИ:                   on-line registration via WWW.FLYMARK.COM.UA

Closing date for Entries : 24 of February 2016\ Не пізніше 24 го лютого 2016

                                                   Preliminary registration is obligatory\Попередня реєстрація ОБОВЯЗКОВА!!!        

Organizers\Організатори

               Валентина Федорчук та Альона Лемішко\Valentyna Fedorchuk & Aliona Lemishko

                           Mobil +38 (067) 247 03 00 (Валентина),     +38 (067) 442 03 84 (Альона)

                                       E-mail: sportdans@ukr.net, www.fedorchuk.org

   

РЕГИСТРАЦИЯ состоится 25 февраля

       По адресу: пр-т Победы 38 ДК «Большевик»

25 Февраля с 12.00 до 20.30

Регистрация для киевских пар в этот день ОБЯЗАТЕЛЬНА!!!

              

В ВЕЧЕРНЕМ ОТДЕЛЕНИИ 27 ФЕВРАЛЯ ВАС

ЖДУТ ПОКАЗАТЕЛЬНЫЕ ВЫСТУПЛЕНИЯ!

 

ДМИТРИЙ ВЛОХ – ЕКАТЕРИНА КРИСАНОВА

    

Для участников  и гостей   в «Киевэкспоплаза» будет работать :

  • Кафе
  • Танцевальный магазин
  • Фотограф

                      СТАРТ –ПРИЗ для всех участников

           Как всегда для финалистов подарки от партнеров :

  • Компании «Данон»
  • ТМ «Секунда»
  • «Фокстрот»

                Финалисты награждаются памятными дипломами, медалями, кубками.

 

            Для участников в танце Фокстрот –ценные подарки от партнера  соревнований

                                   «Фокстрот. Техника для дома»

 

ВСЕ ФИНАЛИСТЫ НАГРАЖДАЮТСЯ ПОДАРОЧНЫМИ СЕРТИФИКАТАМИ

от партнера соревнований ТАНЦЕВАЛЬНОГО МАГАЗИНА «DANCE. ME

                

В категории «Школа» будут проходить отборочные туры, по результатам которых все участники будут разделены на «бронзовый», «серебряный» и «золотой» финалы. Все участники будут награждены дипломами и медалями.

                     Лучшая пара «золотого» финала будет награждена кубком.  

 

ПАРТНЕРЫ СОРЕВНОВАНИЙ

            

 

             Хорошая атмосфера гарантирована !!!!

JudgesCity / Country
Assonov Illya Russia
Borodinov Vladislav Russia
Ivanets Alex England
Kazyra Aliaksandr Belarus
Luca Tonello Italy
Nordin NicolaEngland
Nunzio Mariano Italy
Orschitt BiankaGermany
Ossenkop StefanGermany
Vedovato Alberto Italy
Wilkins Jonathan USA
Wood Snieguole England
Андрусенко Марина Київ
Астремська Людмила Київ
Балла Олексій Київ
Беднягіна Наталія Київ
Босецький Сергій Київ
Буланий Максим Київ
Буртов Давид Одеса
Васютяк Юрій Київ
Влох Святослав Київ
Гайдаш Олександр Харків
Головащенко Олена Київ
Головащенко Руслан Київ
Григорович Віталій Київ
Дибань Олена Київ
Іванова Елла Харків
Ільїнов Максим Львів
Катана Ігор Миколаїв
Кізіль Віталій Київ
Кочнєв Олег Харків
Кравчук Віктор Харків
Кравчук Сергій Київ
Левит Ірина Київ
Мальований Кирило Дніпропетровськ
Маркіна Наіра Одеса
Мартинюк Олена Київ
Марченко Володимир Київ
Миркін Роман Київ
Огиенко Денис Харків
Орёл Павло Київ
Палій Віктор Одеса
Парфьонов Денис Київ
Пігулевський Владислав Київ
Покідько Лілія Тернопіль
Прочко Юрій Львів
Руденко Виктория Миколаїв
Савков Сергій Київ
Сенченко Юрій Київ
Сидоренко Ілля Київ
Соронович Ігор Київ
Стадников Володимир Київ
Францен Сергій Харків
Чернова Наталія Харків
Шапіро Катерина Харків
Шевченко Руслан Запоріжжя
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Legend of Dance Balaklija / Ukraine4/64/6
Vdokhnovenie Berdyansk / Ukraine2/32/3
Royaldans Bila Tserkva / Ukraine1/11/1
AlexDance Brovary / Ukraine6/96/9
Sky Hill Brovary / Ukraine3/33/3
Gloriya Chernigiv / Ukraine6/105/8
Top Dance Chernigiv / Ukraine2/30/0
Flagrant Chisinau / Moldova1/21/2
Gavana Dnipro / Ukraine4/83/6
Kapel Dnipro / Ukraine2/72/4
Renesans Dnipro / Ukraine8/216/16
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine1/20/0
Triumf plus Dnipro / Ukraine4/104/8
Ritmy Donetsk / Ukraine2/20/0
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine3/123/9
Dream Dance Izmayil / Ukraine12/3712/34
Prestizh Kahovka / Ukraine1/21/2
Alyans Kharkiv / Ukraine1/21/2
DANCE MASTERS Kharkiv / Ukraine1/11/1
House of dance "VLA.DANCE" Kharkiv / Ukraine7/247/19
Imidzh Kharkiv / Ukraine4/54/5
Kharkiv Kharkiv / Ukraine2/42/4
Korida Kharkiv / Ukraine1/40/0
Kristal Kharkiv / Ukraine2/71/2
Legenda Kharkiv / Ukraine5/134/9
Mechta Kharkiv / Ukraine3/53/3
Natkhnennya Kharkiv / Ukraine3/52/3
Prem'yer Kharkiv / Ukraine6/125/7
Prestizh Kharkiv / Ukraine2/70/0
Profit Kharkiv / Ukraine6/75/6
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine13/2611/19
Sfera Kharkiv / Ukraine1/21/2
Shkola Tantsyu Morozovikh Kharkiv / Ukraine2/32/2
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine6/185/11
Sparta Kharkiv / Ukraine1/21/2
StarDance Kharkiv / Ukraine12/3211/21
Suzir'ya Kharkiv / Ukraine2/40/0
Tango Kharkiv / Ukraine2/32/3
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri Shirokovskoyi Kharkiv / Ukraine4/110/0
Top -Dans Kharkiv / Ukraine5/74/6
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine13/3111/20
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine7/186/10
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine3/53/5
Stil Kotsubinske / Ukraine10/141/1
Konvaliya Kropivnitskiy / Ukraine1/11/1
Olimp Kropivnitskiy / Ukraine2/31/1
MASTERS Kryvy Rig / Ukraine2/42/3
Rakurs Kryvy Rig / Ukraine2/42/2
Spektr Kupyansk / Ukraine3/42/3
4-us Kyiv / Ukraine1/11/1
Alta Kyiv / Ukraine15/3714/27
Angel Kyiv / Ukraine2/22/2
Antares Kyiv / Ukraine2/52/3
Astra Kyiv / Ukraine21/3314/18
Balans Kyiv / Ukraine3/103/10
BIG Dance Kyiv / Ukraine4/44/4
Bodi Fit Kyiv / Ukraine17/319/13
Bolero Modern Kyiv / Ukraine1/21/1
Chempion Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Maximum Kyiv / Ukraine2/40/0
Dance Olymp Kyiv / Ukraine1/10/0
DANCE STAR Kyiv / Ukraine6/123/4
DanceLand Kyiv / Ukraine1/11/1
Dans Mayster Kyiv / Ukraine3/73/6
Dans-Art Kyiv / Ukraine4/144/7
Dans-stil Kyiv / Ukraine3/83/6
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine10/148/9
Diamant Kyiv / Ukraine4/44/4
Dinamo-Kiyiv Kyiv / Ukraine1/11/1
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine9/168/13
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine4/111/1
ENERGY Kyiv / Ukraine3/53/3
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine3/33/3
Fantom Kyiv / Ukraine14/1413/13
Favor Kyiv / Ukraine21/4814/25
Favorit Kyiv / Ukraine2/22/2
Feyeria Kyiv / Ukraine1/11/1
Feyeriya Kyiv / Ukraine1/20/0
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine20/265/6
Galateya Kyiv / Ukraine1/20/0
GolDance Kyiv / Ukraine1/11/1
Golden Dance Kyiv / Ukraine3/52/2
Grand-Duet Kyiv / Ukraine2/32/3
Imidzh Kyiv / Ukraine3/32/2
Inter-Dance Kyiv / Ukraine21/3519/29
Latinskiy kvartal Kyiv / Ukraine1/10/0
Lider-Dans Kyiv / Ukraine1/11/1
Life Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine3/43/4
Maksimum Kyiv / Ukraine20/3320/29
Matador Kyiv / Ukraine1/11/1
Mif Kyiv / Ukraine19/3512/15
Nika-Dans Kyiv / Ukraine3/42/3
No club Kyiv / Ukraine4/74/6
OLTEX Kyiv / Ukraine1/11/1
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine1/11/1
Premiera Kyiv / Ukraine1/20/0
Professional Dance Kyiv / Ukraine2/21/1
Reverans Kyiv / Ukraine2/32/3
Rick Rose Kyiv / Ukraine21/4918/32
Ritm Kyiv / Ukraine1/11/1
RONDO Kyiv / Ukraine16/2814/24
Royal Dance Kyiv / Ukraine4/73/5
Serpantin Kyiv / Ukraine1/20/0
Shans Kyiv / Ukraine18/4615/27
Special one Kyiv / Ukraine6/86/7
Sport-Dans Kyiv / Ukraine17/3017/28
Sputnik dance Kyiv / Ukraine4/94/7
StarDance Kyiv / Ukraine9/158/14
Stardust Kyiv / Ukraine2/50/0
Starlight dance club Kyiv / Ukraine2/30/0
StarWay Kyiv / Ukraine3/83/5
Step by step Kyiv / Ukraine1/11/1
Strim-Dans Kyiv / Ukraine2/42/2
Supadans Kyiv / Ukraine9/127/8
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/11/1
Temp Kyiv / Ukraine1/11/1
Unison Kyiv / Ukraine5/102/3
Vidrodzhennya Kyiv / Ukraine2/20/0
Viktoriya A Kyiv / Ukraine10/3410/24
Winner-club Kyiv / Ukraine1/11/1
Yuris Kyiv / Ukraine6/134/5
Yuventa Kyiv / Ukraine14/1914/17
Zoryaniy Kyiv / Ukraine1/11/1
Tandem Lubny / Ukraine1/21/1
Aelita Lviv / Ukraine2/32/2
Crystal Lviv / Ukraine3/53/5
Talisman Lviv / Ukraine7/155/8
Vikadans Lviv / Ukraine8/175/9
Aurum Minsk / Belorus1/21/2
Sigma Minsk / Belorus1/21/2
Ad astra Mirnograd / Ukraine5/105/9
Star Dance Club Moscow / Russia1/10/0
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine3/93/7
Gratsiya Mykolaiv / Ukraine1/11/1
Modern Mykolaiv / Ukraine4/93/6
Olimpiya Mykolaiv / Ukraine4/73/4
Profi Mykolaiv / Ukraine4/71/1
DANCETIM CAMPANIA 1 Napoly / Italy2/42/4
No club No city China / China1/11/1
No club No city Italy / Italy1/20/0
Volpino No city Italy / Italy1/21/2
Akh, Odessa Odesa / Ukraine1/21/2
Beliy Club Odesa / Ukraine3/63/6
Diamant Odesa / Ukraine8/286/16
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine4/123/10
Favorit Odesa / Ukraine1/21/2
Imperiya Odesa / Ukraine2/52/5
San-Remo Odesa / Ukraine1/21/2
Avia-Dens Poltava / Ukraine1/11/1
Dance-glory Poltava / Ukraine1/21/1
Festival Poltava / Ukraine1/21/2
Gold Star Poltava / Ukraine3/33/3
Gross-M club Poltava / Ukraine6/145/10
Lion-Dance Poltava / Ukraine1/21/1
Mayster-Dans Poltava / Ukraine3/72/4
Rondo Poltava / Ukraine3/52/3
Orkhideya Pomichna / Ukraine2/42/3
Allegro Ternivka / Ukraine3/63/6
Mars Vasylkyv / Ukraine1/11/1
Promenad Verhnyodniprovsk / Ukraine1/21/1
Alemana Vinnitsa / Ukraine1/30/0
Bolero Vinnitsa / Ukraine7/221/2
DSF Vyshgorod / Ukraine4/63/4
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine5/64/5
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine2/72/5
Dinamo-Zaporizhzhya Zaporizhzhya / Ukraine5/115/9
Favorit Zaporizhzhya / Ukraine2/52/4
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine2/41/2
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine5/173/5
Grand Zaporizhzhya / Ukraine5/83/5
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine2/62/4
Inter Dans Zaporizhzhya / Ukraine4/112/5
Kvikstep Zaporizhzhya / Ukraine4/64/6
L'Dance Zaporizhzhya / Ukraine3/33/3
Promin Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Simfoniya Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Sozvezdie Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Ritm Zhytomyr / Ukraine1/11/1
Dans Mayster Zolotonosha / Ukraine1/10/0
Step by step Мелітополь / Ukraine1/20/0
Viktoriya Prestizh Мелітополь / Ukraine3/83/3
Dinamo Овідіополь / Ukraine1/40/0
Maksimus Павлоград / Ukraine3/30/0
Evrika Сєвєродонецьк / Ukraine1/21/1
M-Studio Суми / Ukraine8/216/12
Siluet Суми / Ukraine2/31/2
SMAFT Суми / Ukraine2/41/2
Alyans Тернопіль / Ukraine2/62/4
Vivat Тернопіль / Ukraine3/72/3
Olimp Фастів / Ukraine1/10/0
Adeona kherson Херсон / Ukraine2/42/4
Latinos Херсон / Ukraine6/116/8
Promenad Херсон / Ukraine1/11/1
Art-dance Черкаси / Ukraine3/51/1
Crystal Черкаси / Ukraine1/41/2
iStyle Черкаси / Ukraine3/71/2
Lileya Черкаси / Ukraine4/323/5
Miridance Черкаси / Ukraine2/50/0
STIL Черкаси / Ukraine3/30/0
Top-Dens Чугуїв / Ukraine1/10/0
Mechta Южне / Ukraine2/42/4