Loading
post image

Дует - 2017

Рейтингова першість зі спортивних танців
Булейко Руслан, Ноздріна Тетяна
Полтава / Україна
18 - 19.02.2017

 

  Міжнародна танцювальна спілка

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту

виконавчого комітету Полтавської міської ради

Танцювально-спортивний клуб «Дует»

 

  Рейтингова першість зі спортивних танців


18-19 лютого 2017 року

Дует-2017

 

Професійне незалежне суддівство!!!


Місце проведення: м. Полтава, вул. м-н Незалежності, 5 (біля стадіону «Ворскла»), Виставкова зала міського Будинку культури.

 

П,Д,В- Полька, Диско, Вару-Вару.

У категоріях «Старт», «Школа» соло та дуети змагаються окремо. Категорії «Старт» - діти першого року навчання.

Реєстрація в день змагань завершується за 40 хвилин до початку кожного відділення.

 

Категорії:

  • ювенали 1 (8-9 років),
  • ювенали 2 (10-11 років),
  • юніори 1 (12-13 років),
  • юніори 2 (14-15 років),
  • молодь 1 (16-18 років),
  • молодь 2 (19-20 рік),
  • дорослі (від 21 років).

 

Суддівство:

запрошенні судді, а також судді відповідної категорії. Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

 Реєстрація на суддівство проводиться при наявності суддівської книжки, дійсної на 2017 рік і  завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення.

 Трете відділення першого дня змагань обов’язковий ДРЕСС-КОД для суддів!!!

 

Обмеження: згідно правил МФСТ та СГОСТУ.

 

Умови проведення турніру:

  • танцювальний майданчик 300 м² (ламінат),
  • місце для глядачів, місця за столиками,
  • професійне освітлення й озвучення,
  • комп’ютерний підрахунок результатів,
  • професійний фотограф (Володимир Білий),
  • танцювальний магазин «Баланс»,
  • кафетерій.

 

Взуття: обов’язкова наявність пластикових накаблучників.

 

Реєстрація: 

за класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, дійсних на 2017 рік. У категоріях «Старт», «Школа» можлива реєстрація по свідоцтву про народження.

Для клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 16 лютого (четвер) 2017 р. у приміщенні гімназії № 31 (вул. Героїв Сталінграду, 5) з 16:00 до 22:00.

Обов'язкова on-line реєстрація всіх учасників змагань до 16 лютого 2017 р.

Участь у змаганнях без попередньої реєстрації неможлива!!!

 

Адреса для реєстрації: www.flymark.dance

 

Нагородження: 

фіналісти змагань нагороджуються дипломами, призери – медалями, у категоріях  9-41 переможці нагороджуються кубками. За участь у категоріях «Старт»,

«Школа» діти нагороджуються медалями та дипломами.

 

Змагання відбуваються за рахунок спонсорських та благодійних внесків.

 Благодійний внесок для учасників:

  • категорії «Старт», «Школа» - 150 грн. (з учасника за програму);
  • категорії «Н», «Е», «КУБОК» - 150 грн. (з учасника за програму);
  • категорії «Д», «С» - 170 грн. (з учасника за програму);
  • категорії «RS», «OPEN» - 200 грн. (з учасника за програму).

 

 Благодійний внесок для глядачів:

  • 120 грн. з особи на весь день змагань;
  • VIP-зона: місця за столиками – 60 грн. з особи на одне відділення.

Вхід для суддів та тренерів за пред’явленням суддівської книжки!

 

Контакти:

замовлення столиків за тел.: +38067-734-52-82, +38099-243-3-945 – Тетяна.

Інша інформація за тел.: +38050-237-14-11, +38067-760-20-38 – Руслан.

 

 З повагою та найкращими побажаннями,

 Руслан Булейко та Тетяна Ноздріна

Couples / Entries  505 / 782
Categories18 February, Saturday19 February, Sunday
09:0014:0019:0010:0015:00
1 Children 1 Solo Start (under 6) (10) W-C - 8 P-D-V - 4
2 Children 1 Start (under 6) (14) W-C - 9 P-D-V - 6
3 Children 2 Solo Start (under 8) (23) W-C - 23 P-D-V - 1
4 Children 2 Start (under 8) (33) W-C - 24 P-D-V - 9
5 Juveniles 1 Solo Start (18) W-C - 18
6 Juveniles 1 Start (18) W-C - 18
7 Juveniles 2 Solo Start (4) W-C - 4
8 Juveniles 2 Start (2) W-C - 2
9 Children Solo School (under 8) (14) W-C-J - 14
10 Children School (under 8) (17) W-C-J - 17
11 Juveniles 1 Solo School (31) W-C-J - 31
12 Juveniles 1 School (26) W-C-J - 26
13 Juveniles 2 Solo School (8) W-C-J - 8
14 Juveniles 2 School (8) W-C-J - 8
15 Juniors 1+2 Solo School (3) W-C-J - 3
16 Juniors 1+2 School W-C-J
17 Juveniles 1+2 Solo N (22) W-Q-C-J - 22
18 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
19 Juveniles 1+2 Solo E (12) LA - 12
20 Juniors 1+2 Solo E (10) LA - 10
21 Juveniles 1+2 Solo D (1) LA - 1
22 Juniors+Youth Solo D (4) LA - 4
23 Cup Solo Freestyle (5) LA - 5
24 Children Solo N (under 8) (6) W-C-J - 6
25 Children N (under 8) (14) W-C-J - 14
26 Juveniles 1 N (37) W-Q-C-J - 37
27 Juveniles 2 N (27) W-Q-C-J - 27
28 Juniors 1+2 N (9) W-Q-C-J - 9
29 Juveniles 1 E (12) ST - 11, LA - 12
30 Juveniles 2 E (29) ST - 26, LA - 24
31 Juniors 1 E (14) ST - 12, LA - 12
32 Juniors 2 E (10) ST - 8, LA - 7
33 Juveniles 1 D (4) ST - 3, LA - 4
34 Juveniles 2 D (23) ST - 19, LA - 21
35 Juniors 1 D (20) ST - 15, LA - 20
36 Juniors 2 D (17) ST - 14, LA - 14
37 Youth+Adult D (3) ST - 2, LA - 1
38 Juniors 1 C (16) LA - 10 ST - 13
39 Juniors 2 C (13) ST - 10 LA - 6
40 Youth+Adult C+B (9) ST - 8 LA - 1
41 Juveniles 1+2 Rising Stars (10) ST - 7 LA - 7
42 Juniors 1 Rising Stars (12) LA - 7 ST - 8
43 Juniors 2 Rising Stars (16) ST - 13 LA - 6
44 Youth+Adult Rising Stars (11) ST - 7 LA - 5
45 Juveniles 1+2 OPEN (9) ST - 7 LA - 6
46 Juniors 1 OPEN (4) LA - 4 ST - 2
47 Juniors 2 OPEN (11) ST - 8 LA - 6
48 Youth 1 OPEN (16) LA - 8 ST - 10
49 Youth 2+Adult OPEN (11) ST - 3 LA - 8
50 Cup (1) VW - 1
Total by section20514014421083
Couples / Entries  505 / 782
JudgesCity / Country
Балла Олексій Київ / Україна
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Бевзюк Олександр Одеса / Україна
Брик Сергій Полтава
Бронніков Євген Полтава / Україна
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Власенко Аліна Полтава
Гайдаш Олександр Харків / Україна
Герасименко Євгеній Одеса / Україна
Гончаренко Назарій Лубни / Україна
Горголь Петро Полтава / Україна
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Демовський Денис Кременчук
Дендіберіна Анастасія Полтава
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Єгоров Юрій Харків / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Жук Костянтин Суми / Україна
Замчій Олена Полтава
Зощук Євген Київ / Україна
Карпенко Крiстiна Полтава / Україна
Коваль Илона Полтава / Україна
Константінов Євгеній Комсомольськ
Костецька Ірина Полтава / Україна
Красношлик Олександр Дніпро / Україна
Леонтьев Алексей Харків
Лисенко Іван Лебедин / Україна
Мальований Кирило Дніпро
Мачулка Володимир Кропивницький / Україна
Назаренко Андрій Кременчук
Наливайко Іван Полтава / Україна
Нікітін Олександр Полтава
Ноздріна Тетяна Полтава
Овчинніков Олексій Слов’янськ / Україна
Пильченко Юлія Кременчук
Полтавец Оксана Новоукраїнка / Україна
Попова Анна Суми
Попович Павло Одеса / Україна
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Рондоль Олександр Полтава / Україна
Руденко Віталій Київ / Україна
Сафронова Ольга Суми
Сіденко Тамара Суми
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Татаренко Дмитро Суми / Україна
Тимошенко Валентин Полтава
Фінько СЕмен Полтава
Хоришко Денис Полтава / Україна
Целовальник Ольга Полтава / Україна
Чібішев Ігор Київ / Україна
Шевцов Геннадій Запоріжжя / Україна
Шевцов Ігор Запоріжжя / Україна
Шульга Володимир Кривий Ріг / Україна
Щербань Микола No city USA / USA
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
AstraDnipro / Ukraine4/7 0/0
RenesansDnipro / Ukraine6/24 5/18
AstraGorishny Plavni / Ukraine6/8 2/2
STYLEIrpin / Ukraine3/7 0/0
KharkivKharkiv / Ukraine1/2 1/2
KredoKharkiv / Ukraine5/5 4/4
LegendaKharkiv / Ukraine2/4 1/2
LotosKharkiv / Ukraine1/1 0/0
Open SpaceKharkiv / Ukraine1/5 1/5
Prem'yerKharkiv / Ukraine8/15 5/8
SferaKharkiv / Ukraine6/10 6/10
StarDanceKharkiv / Ukraine11/26 9/17
StilKramatorsk / Ukraine2/5 2/5
AstraKremenchuk / Ukraine3/5 3/5
DUETKremenchuk / Ukraine8/16 7/13
ElegiyaKremenchuk / Ukraine3/6 3/6
SKAZKAKremenchuk / Ukraine1/1 1/1
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine22/39 19/30
AvangardKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
KonvaliyaKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
OlimpKropivnitskiy / Ukraine8/18 8/13
MASTERSKryvy Rig / Ukraine3/4 3/4
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance OlympKyiv / Ukraine1/4 0/0
Maximum DanceKyiv / Ukraine18/26 18/26
GratsiyaLebedyn / Ukraine4/7 4/7
TandemLubny / Ukraine9/16 9/13
NovaNovoukrainka / Ukraine8/10 8/10
AlinaOdesa / Ukraine1/6 1/3
Diamond DanceOdesa / Ukraine1/2 1/2
TriumfOdesa / Ukraine4/10 4/10
VIZAVIOdesa / Ukraine1/4 0/0
ReveransOhtirka / Ukraine15/22 15/22
StarLightOhtirka / Ukraine11/12 11/12
EnigmaOrihiv / Ukraine2/6 1/2
Only oneVasylkyv / Ukraine9/10 9/10
FavoritZaporizhzhya / Ukraine4/9 4/8
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine5/12 4/8
RitmZaporizhzhya / Ukraine7/19 1/2
SpartakZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine2/6 1/2
AccentПолтава / Ukraine8/13 7/12
AlyansПолтава / Ukraine22/32 16/23
Avia-DensПолтава / Ukraine9/29 9/27
Dance-gloryПолтава / Ukraine1/1 1/1
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine4/9 4/6
Drive DanceПолтава / Ukraine11/18 11/18
DuetПолтава / Ukraine27/44 26/40
EstadesПолтава / Ukraine41/56 41/54
FestivalПолтава / Ukraine8/13 8/13
FusionПолтава / Ukraine2/4 1/2
Mayster-DansПолтава / Ukraine33/38 32/36
NadezhdaПолтава / Ukraine5/5 3/3
ParadizПолтава / Ukraine13/13 13/13
RitmПолтава / Ukraine10/13 8/11
RondoПолтава / Ukraine6/10 6/6
SpaceПолтава / Ukraine4/4 4/4
Sport-DanceПолтава / Ukraine3/5 3/5
TandemПолтава / Ukraine16/18 14/15
TRIUMFПолтава / Ukraine3/4 3/4
VdokhnovenieПолтава / Ukraine28/40 26/32
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine19/36 16/29
YuventaПолтава / Ukraine7/8 7/8
GratsiyaСлов’янськ / Ukraine4/7 1/2
Dinamo-SumyСуми / Ukraine8/12 6/9
M-StudioСуми / Ukraine25/59 21/48
SimpatiyaСуми / Ukraine2/4 2/4
SMAFTСуми / Ukraine27/58 24/41
TSh GARANINOYСуми / Ukraine9/17 9/16
VizaviСуми / Ukraine9/17 8/13