Loading
post image

Dance Insight

Всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного танцю
Луцький Владислав, Рожкова Тетяна, Євтушенко Тетяна
Київ / Україна
05.03.2017

 

Станом на 21.01.2017

Асоціація спортивного танцю України

 

Всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного танцю

«Dance Insight»                   

5 березня 2017

        

Місце проведення: м. Київ, вул. Німецька 1/32 (вул. Тельмана 1/32), ст. метро "Палац Україна",  5 поверх, «Professional Dance Studio».

 

Реєстрація:

згідно свідоцтва про народження у категоріях «Дебют» та «Школа»; за класифікаційними книжками будь-якої танцювальної організації, або за паспортом – в інших категоріях.

 

Костюми: згідно правил АСТУ, обов’язкова наявність пластикових накаблучників.

 

Обмеження фігур: згідно правил АСТУ.

 

Нагородження:

«Дебют» та «Школа» будуть поділені за «золотий», «срібний» та «бронзовий» фінали та відповідно нагороджені; Н, Е, Д – призери – медалями, фіналісти – дипломами; Rising Stars, Open та Pro-Am – переможці – ексклюзивними кубками.

Змагання проводяться із благодійною метою. Витрати на організацію та проведення здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

 

Стартовий внесок для учасників (з однієї особи):

  • Бебі, Дебют, Школа – 180 грн;
  • Н – 200 грн;
  • E, D – 220 грн;
  • Rising Stars, Open – 300 грн;
  • Pro-Am – 350 грн.

 

Вхідний квиток для глядачів:

150 грн на весь день змагань, місце за столиком + 50 грн на одне відділення.

 

Суддівство:

судді, що мають ліцензію будь-якої організації, яка займається розвитком спортивного танцю в Україні.

 

Обов’язкова попередня заявка учасників та суддів до 3 березня 2017 року на сайті https://flymark.dance

 

Обов’язкова реєстрація для київських пар 3 березня за адресою: кім. 407,  корпусу №5 НУФВСУ з 10 до 17 години.

Реєстрація в день змагань для київських пар можлива тільки при додатковому внеску 50 грн.

У день змагань реєстрація закінчується за 30 хвилин до початку відділення.

Організатори змагань залишають за собою право об’єднувати категорії.

 

Умови для учасників та гостей:

  • місця за столиками,
  • професійне освітлення та озвучення,
  • комп’ютерний підрахунок результатів,
  • професійний фотограф,
  • танцювальні магазини,
  • кафетерій.

 

Додаткова інформація та бронювання столиків за тел. 050 447 33 53 – Тетяна.

 

До зустрічі на паркеті !

 

З повагою, організатори змагань:

Луцький Владислав, Рожкова Тетяна, Євтушенко Тетяна

Couples / Entries  373 / 480
Categories05 March, Sunday
09:0012:3015:3018:0020:00
1 Baby Debut (4-5 years) (3) W-C - 3
2 Baby Solo Debut (4-5 years) (14) W-C - 14
3 Children Debut (under 8) (15) W-C - 15
4 Children Solo Debut (under 8) (44) W-C - 44
5 Juveniles 1 Debut (19) W-C - 19
6 Juveniles 1 Solo Debut (38) W-C - 38
7 Juveniles 2 Debut (6) W-C - 6
8 Juveniles 2 Solo Debut (16) W-C - 16
9 Super Baby Solo (3-4 y) (9) W-C - 9
10 Juniors 1+2 Solo Debut (1) W-C - 1
11 Baby School (4-5 y) W-C-J
12 Baby Solo School (4-5 y) (1) W-C-J - 1
13 Children School (under 8) (8) W-C-J - 8
14 Children Solo School (under 8) (14) W-C-J - 14
15 Juveniles 1 School (8) W-C-J - 8
16 Juveniles 1 Solo School (42) W-C-J - 42
17 Juveniles 2 School (4) W-C-J - 4
18 Juveniles 2 Solo School (13) W-C-J - 13
19 Juniors 1+2 School (1) W-C-J - 1
20 Juniors 1+2 Solo School (1) W-C-J - 1
21 Children N (under 8) (1) W-Q-C-J - 1
22 Children Solo N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
23 Juveniles 1 N (16) W-Q-C-J - 16
24 Juveniles 2 N (18) W-Q-C-J - 18
25 Juveniles 1 Solo N (21) W-Q-C-J - 21
26 Juveniles 2 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
27 Juniors 1+2 N (2) W-Q-C-J - 2
28 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
29 Juveniles 1 E (3) ST - 3, LA - 3
30 Juveniles 2 E (7) ST - 6, LA - 6
31 Juveniles 1+2 Solo E (10) ST - 8, LA - 10
32 Juniors 1+2 E (8) ST - 8, LA - 6
33 Juniors 1+2 Solo E (8) ST - 7, LA - 4
34 Juveniles 1+2 D (6) ST - 5, LA - 4
35 Juniors 1+2 D (5) ST - 3, LA - 5
36 Youth+Adult D (1) ST - 1 LA - 1
37 Juniors 2+Youth Solo D (3) ST, LA - 3
38 Youth+Adult Rising Stars (6) ST - 4 LA - 3
39 Juveniles 1+2 OPEN ST LA
40 Juniors 1 OPEN (1) ST LA - 1
41 Juniors 2 OPEN (4) LA - 2 ST - 4
42 Youth 1 OPEN (2) LA - 1 ST - 1
43 Youth 2 Open (3) ST - 2 LA - 1
44 Adult OPEN (15) ST - 9 LA - 6
45 Seniors OPEN ST LA
46 Pro-Am Scolarship (12) ST - 9, LA - 3
47 Pro-Am Challenge 5 Dance (10) ST - 7, LA - 3
48 Pro-Am Showcase (2) Show - 2
Total by section1141951032741
Couples / Entries  373 / 480
JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ / Україна
Балла Олексій Київ
Булгаков Максимилиан Київ / Україна
Вагин Алексей Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Вороная Катерина Київ / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Головатенко Богдан Київ / Україна
Дибань Олена Київ
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Іванишин Антон Київ / Україна
Калістов Михайло Київ / Україна
Квітка Євгеній Корсунь-Шевченківський / Україна
Кизим Сергій Київ / Україна
Левіт Світлана Київ
Лисенко Жанна Корсунь-Шевченківський / Україна
Лоторев Евгений Київ / Україна
Луцкий Владислав Київ
Луцький Владислав Київ
Мясникова Олена Київ
Огійчук Ігор Київ / Україна
Парфьонов Денис Київ / Україна
Пахомова Олена Київ
Рожкова Тетяна Корсунь-Шевченківський
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Соронович Ігор Київ / Україна
Спорышева Таисия Київ / Україна
Терентьєв Вадим Київ
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Томашівська Юлія Київ / Україна
Федоренко Ірина Київ / Україна
Хандусь Владислав Черкаси / Україна
Хомицкий Владимир Чернівці / Україна
Чернова Валерія Київ
Чернявський Іван Київ / Україна
Швиданенко Вадим Київ / Україна
Шмирьов Сергій Київ / Україна
Яременко Iгор Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VivaTBila Tserkva / Ukraine13/20 6/6
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine53/83 44/55
All starsKyiv / Ukraine5/6 5/6
AltaKyiv / Ukraine1/2 1/2
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine1/1 0/0
AstraKyiv / Ukraine6/8 6/6
BalansKyiv / Ukraine11/22 7/14
BIG DanceKyiv / Ukraine11/19 10/17
Bodi FitKyiv / Ukraine8/10 5/5
ChampionKyiv / Ukraine5/6 4/5
Dance style studioKyiv / Ukraine2/2 2/2
DanceHallKyiv / Ukraine8/10 7/9
DanceLandKyiv / Ukraine20/33 20/33
Dans MaysterKyiv / Ukraine5/6 3/3
Dans-SferaKyiv / Ukraine8/11 8/11
Dans-stilKyiv / Ukraine6/6 5/5
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/2 1/2
Diamant-ElitKyiv / Ukraine4/5 2/3
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine32/36 28/32
EliseDanceKyiv / Ukraine12/14 11/12
ENERGYKyiv / Ukraine9/9 4/4
FamilyKyiv / Ukraine25/32 24/30
FantomKyiv / Ukraine4/4 4/4
FavorKyiv / Ukraine11/17 8/11
Inter-DanceKyiv / Ukraine5/7 3/4
JeTKyiv / Ukraine6/6 0/0
KarmilKyiv / Ukraine5/6 5/6
Kievskaya RusKyiv / Ukraine4/5 4/5
Lucky StepKyiv / Ukraine10/14 8/12
MaksimumKyiv / Ukraine3/3 3/3
Maximum DanceKyiv / Ukraine1/2 1/2
MiDiYaKyiv / Ukraine7/8 5/5
MifKyiv / Ukraine6/8 4/6
MStudioKyiv / Ukraine15/17 4/4
Nika-DansKyiv / Ukraine2/4 2/4
No clubKyiv / Ukraine3/5 3/4
OltimaKyiv / Ukraine7/9 5/5
Original Dance School,Kyiv / Ukraine30/40 25/30
Panda PlyusKyiv / Ukraine4/4 4/4
Prem'yeraKyiv / Ukraine1/1 1/1
SerpantinKyiv / Ukraine14/21 14/21
ShansKyiv / Ukraine2/2 2/2
StarWayKyiv / Ukraine1/1 0/0
SupadansKyiv / Ukraine2/2 1/1
Team DanceKyiv / Ukraine25/30 25/29
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine34/44 30/40
Winner-clubKyiv / Ukraine1/1 0/0
YurisKyiv / Ukraine1/2 1/2
No clubNo city Ukraine / Ukraine2/3 2/3
FiiestaЧеркаси / Ukraine4/8 4/6
LileyaЧеркаси / Ukraine2/12 2/4