Loading
post image

ПОДІЛЬСЬКІ БАРВИ - 2016

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Мар'ян та Оксана Чолан, Микола та Наталя Горобець
Хмельницький / Україна
04.12.2016

 

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Хмельницьке обласне відділення  ВГО ВФТС

”Клуб спортивного танцю ”КРОК”

 

запрошують на

Всеукраїнські  класифікаційні змагання з танцювального спорту

ПОДІЛЬСЬКІ БАРВИ - 2016

 

Дата: 4 грудня 2016

Місце: м. Хмельницький, вул. Свободи 2/1, Палац творчості дітей та юнацтва

 

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени та судді будь- яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту (або спортивним танцем).

 

Правила:  Змагання проводяться відповідно до правил AUDSF і WDSF.

Існують обмеження по фігурам  -  http://audsf.com.ua/documents/per_dozv_figur.doc та костюмам  -  http://audsf.com.ua/documents/prav_sport_kost.doc, (працює технічний суддя).

 

Оn-line реєстрація:  на сайті  www.flymark.dance   до 2  грудня  2016 року.

              

Без попередньої заявки участь у змаганнях  неможлива.

Реєстрація учасників закінчується за 30 хвилин до початку змагань.

 

Організатор допомагає з поселенням при умові попередньої заявки на поселення до  1 грудня  2016 року.

E-mail: krok_mg@ukr.net,

Мар’ян та Оксана Чолан - тел. +380 (67) 2642894

Микола та Наталя Горобець - тел. +380 (98) 8063663

                                                                    

Благодійний внесок у категоріях:

  • Дебют, школа, бебі, Lady - 120  грн з учасника за програму;
  • Початківці, Е, Д  класи - 180 грн з учасника за програму; 
  • С, В, А  класи - 200 грн з учасника за програму.

 

Вхідний квиток для глядачів - 100 грн./день

Місце  за  столиком - 50  грн. за одне  відділення + 100 грн./день вхідний квиток.

 

На турнірі працюватиме < V. ART STUDIO >  по створенню зачісок та макіяжу. Запис за тел. (068) 85-33-730

Couples / Entries   208 / 345
Categories04 December, Sunday
09:0012:3015:3018:00
1Debut (5-6 years)W-C
2Debut (6-7 years)W-C
3Debut (8-9 years)W-C
4Debut (10-11 years)W-C
5Baby 1 (5-6 years)W-C-J
6School 1 (7-8 years)W-C-J
7School 2 (9-10 years)W-C-J
8School 3 (11-13 years)W-C-J
9Lady 1 (6-7 years)W-C
10Lady 2 (8-9 years)W-C-J
11Lady 3 (10-11 years)W-C-J
12Juveniles 1 Beg.W-Q-C-J
13Juveniles 2 Beg.W-Q-C-J
14Juniors 1 Beg.W-Q-C-J
15Juveniles 2 E6 dancesLAST
16Juniors 1 E6 dancesLAST
17Juniors 2 E6 dancesLAST
18Juveniles 2 D8 dancesSTLA
19Juniors 1 D8 dancesSTLA
20Juniors 2 D8 dancesSTLA
21Youth+Adult DSTLA
22Juniors 1 CLAST
23Juniors 2 CSTLA
24Juniors 2 B+ASTLA
25Youth+Adult CLAST
26Youth B+ALAST
Total by section0000
Couples / Entries   208 / 345
JudgesCity / Country
Богданова Тетяна Чернівці / Україна
Боднар Богдан Новая Ушица
Ведищев Андрей Хмельницький
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Журавський Сергій Старокостянтинів / Україна
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський / Україна
Квасниця Владислав Хмельницький / Україна
Козловський Дмитро Хмельницький / Україна
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Кравчук Сергій Одеса
Крючков Дмитро Суми / Україна
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Орєшина Тетяна Старокостянтинів
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Сірак Олег Гнівань / Україна
Советченко Вадим Київ
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
IDEAL Gnivan / Ukraine18/21
Gratsiya Kamenec-Podilskiy / Ukraine5/7
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine15/23
Dance Step Khmelnytskyy / Ukraine4/12
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine9/16
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine1/1
Impres Khmelnytskyy / Ukraine10/14
Krok Khmelnytskyy / Ukraine76/146
Konvaliya Kropivnitskiy / Ukraine1/1
Dialog Letichiv / Ukraine17/17
Fokstrot Lviv / Ukraine3/7
Lider Lviv / Ukraine4/8
Bolero Vinnitsa / Ukraine1/1
Bandana Нова Ушиця / Ukraine9/9
Tvist Старокостянтинів / Ukraine23/37
Garmony Чернівці / Ukraine3/7
Karnaval Чернівці / Ukraine9/18