Loading
post image

Кубок Фантазії - 2016

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Швайко - Васильків Оксана
Богородчани / Україна
17.12.2016

 

Будемо раді бачити Вас на нашому турнірі!!!

Асоціація спортивного танцю України

Клуб спортивного танцю «Фантазія»

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю
«Кубок Фантазії-2016»

17 грудня 2016 року

Івано-Франківська обл., м. Богородчани Палац Культури, вул. Шевченка

 

 

Реєстрація:

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь-якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими, що є дійсні на 2016 р. Реєстрація категорій «Діти» та «Школа» відбувається за свідоцтвами про народження.

 

Фігури:

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

 

Судді:

Ліцензовані будь-якою Всеукраїнською організацією, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

Призи:

Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

 

Благодійні внески з особи за програму:

  • «Діти» - 120 грн.,
  • «Соло» - 120 грн.,
  • «Школа» - 120 грн.,
  • «Початківці» - 120 грн.,
  • «Е» клас - 130 грн.,
  • «D» клас - 130 грн.,
  • «Хобі» - 130 грн.,
  • «С» клас - 150 грн.

Вхід для глядачів - 80 грн. на весь день.

 

Заявки: приймаються до 24 години 15 грудня 2016 р. на сайті http://flymark.dance/.

 

ON-LINE трансляція результатів змагань на сайті http://flymark.dance/.

 

Третє відділення – відкрите суддівство.

 

Організатори:

КСТ «Фантазія», Швайко - Васильків Оксана

Тел. моб.: (050) 884 00 87 E-mail: vasulkiv@mail.ru

 

 

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки!!!

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Балук Ірина Калуш / Україна
Барабаш Василина Богородчани
Василишин Христина Коломия
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Гурбель Ірина Івано-Франківськ
Жуковська Світлана Городенка / Україна
Калинчук Леся Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ / Україна
Масловський Сергій Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Систалюк Христина Івано-Франківськ
Судол Оксана Долина
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine69/82 46/53
NatkhnennyaDolyna / Ukraine1/2 1/2
Imidzh-dansGorodenka / Ukraine16/16 16/16
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine3/4 3/4
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine5/11 5/11
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine15/18 15/17
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine2/2 0/0
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine9/16 7/12
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine9/10 8/9
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine3/3 3/3
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine14/23 7/10
SiluetIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 4/8
KarmenKalush / Ukraine3/3 3/3
ShansKolomiya / Ukraine1/1 1/1