Loading
post image

Kiev Winter Cup

Дмитрук Михайло, Ярьоменко Ігор
Київ / Україна
03.12.2016

 

Kiev Winter Cup

3 грудня 2016 року

Місце проведення: м. Київ, Проспект 40-річчя Жовтня(Голосіївський Проспект), 6. Станція метро Деміївська, Голосіївський район, будинок заводу «Київ Гума», 2 поверх

           

Натуральний паркет - 250 м2.

Професійне звукове та освітлювальне супроводження всього турніру.

Зручні місця для глядачів.

 

УВАГА!!! Організатори залишають за собою право обєднувати, чи розділяти категорії з малою або великою кількістю учасників.

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

 

Судді:

Запрошені судді, а також ліцензовані будь-якою танцювальною організацією, яка займається розвитком спортивного танцю.

 

Заявки та реєстрація:

Приймаються до 1 грудня 2016 до 12:00, за інтернет адресою https://flymark.dance

Попередня реєстрація київських пар обов'язкова 2 грудня 11:00 до 19:30 за адресою проведення змагання

 

Нагородження:

У категоріях 1-20 «Школа та Дебют» нагородження з принципу «золотий, срібний та бронзовий» фінали (усі учасники цих категорій нагороджуються призами, дипломами та статуетками).

У категоріях 21-38 нагородження проходить по спортивній системі танцювальних змагань (фіналісти цих категорій нагороджуються дипломами, призами, призери – медалями та призами).

 

Благодійні внески для участників:

  • 140 грн. з одного учасника за одну програму змагань – в категоріях №1-20;
  • 150 грн. з одного учасника за одну програму змагань – в категоріях21-38.

 

Благодійні внески для глядачів:

  • 100 грн. за одне відділення з гарантованим місцем;
  • 140 грн. за одне відділення з гарантованим місцем за VIP-столиком (в облаштованій VIP зоні з персональним обслуговуванням);
  • 150 грн. з гарантованим місцем на весь день змагань.

 

 

Додаткова інформація за тел.: (097)391-64-65

 

Бронювання квитків: з 25 жовтня - з 15:00 до 19:00 - (097)391-64-65

 

До зустрічі на змаганнях!

 

Couples / Entries  431 / 504
Categories03 December, Saturday
10:0014:0019:00
1 Baby 1 Debut (under 5) W-C
2 Baby 1 Solo Debut (under 5) (12) W-C - 12
3 Baby 2 Debut (under 6) (1) W-C - 1
4 Baby 2 Solo Debut (under 6) (26) W-C - 26
5 Children 1 Debut (under 7) (9) W-C - 9
6 Children 1 Solo Debut (under 7) (40) W-C - 40
7 Children 2 Debut (under 8) (14) W-C - 14
8 Children 2 Solo Debut (under 8) (53) W-C - 53
9 Children 1 School (under 7) (3) W-C-J - 3
10 Children 1 Solo School (under 7) (17) W-C-J - 17
11 Children 2 School (under 8) (3) W-C-J - 3
12 Children 2 Solo School (under 8) (25) W-C-J - 25
13 Juveniles 1 Debut (17) W-C - 17
14 Juveniles 1 Solo Debut (42) W-C - 42
15 Juveniles 2 Debut (6) W-C - 6
16 Juveniles 2 Solo Debut (8) W-C - 8
17 Juveniles 1 School (19) W-C-J - 19
18 Juveniles 1 Solo School (60) W-C-J - 60
19 Juveniles 2 School (15) W-C-J - 15
20 Juveniles 2 Solo School (22) W-C-J - 22
21 Children 1 N (under 7) W-Q-C-J
22 Children 1 Solo N (under 7) (3) W-Q-C-J - 3
23 Children 2 N (under 8) (5) W-Q-C-J - 5
24 Children 2 Solo N (under 8) (4) W-Q-C-J - 4
25 Juveniles 1 N (7) W-Q-C-J - 7
26 Juveniles 1 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
27 Juveniles 2 N (14) W-Q-C-J - 14
28 Juveniles 2 Solo N (15) W-Q-C-J - 15
29 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
30 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
31 Juveniles 1+2 E (8) ST - 4, LA - 7
32 Juveniles 1+2 Solo E (6) ST, LA - 6
33 Juniors 1+2 E (4) ST - 3, LA - 3
34 Juniors 1+2 Solo E (10) ST - 4, LA - 9
35 Juveniles 1+2 D ST, LA
36 Juveniles 1+2 Solo D (1) ST, LA - 1
37 Juniors 1+2 D (1) ST - 1, LA
38 Juniors 1+2 Solo D (2) ST, LA - 2
Total by section203201100
Couples / Entries  431 / 504
JudgesCity / Country
Акімова Анастасія Київ
Баршак Дмитро Київ
Береговий Мирослав Київ / Україна
Богатов Андрій Ірпінь / Україна
Боднар Максим Київ
Васін Олег Київ / Україна
Владикіна Анна Київ
Глушаченко Світлана Київ
Гнездова Ольга Київ / Україна
Гучко Софія Київ / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Залізнюк Максим Київ
Зирянова Тетяна Київ
Кизім Сергій Київ
Кияниця Ольга Київ
Кірієнко Юлія Київ
Кобзаренко Лілія Київ
Коземірова Анна Київ / Україна
Кузьменко Анастасія Ірпінь / Україна
Латиш Назар Київ
Левандовська Оксана Київ / Україна
Лоторев Евгений Київ
Мельник Надія Чернігів
Назаренко Екатерина Київ
Никифорова Вiра Київ / Україна
Обозна Юлія Київ
Паламарчук Анна Київ / Україна
Парфенюк Євген Київ / Україна
Пастух Олена Київ
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Ременюк Маргарита Київ
Ременюк Павло Київ
Родіонова Інна Київ
Сидоренко Олег Київ
Тракалюк Вікторія Київ
Тракалюк Тетяна Київ / Україна
Чібішев Ігор Київ
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
Ярмолич Дем`ян Ірпінь / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
ABSOLUTBrovary / Ukraine13/13 12/12
STYLEIrpin / Ukraine6/12 5/10
Suzir'yaIrpin / Ukraine13/16 12/14
4-usKyiv / Ukraine13/13 13/13
5 elementKyiv / Ukraine6/8 6/8
Ask danceKyiv / Ukraine5/6 5/6
AvroraKyiv / Ukraine14/15 11/11
BIG DanceKyiv / Ukraine12/14 12/14
Bodi FitKyiv / Ukraine11/17 7/8
Dance EnergyKyiv / Ukraine27/33 24/30
Dance Studio LUNAKyiv / Ukraine6/6 6/6
Dance style studioKyiv / Ukraine1/1 0/0
DanceLandKyiv / Ukraine1/1 1/1
DanceLifeKyiv / Ukraine4/4 4/4
Dans MaysterKyiv / Ukraine9/10 9/10
Dans-stilKyiv / Ukraine8/10 5/6
DC-75Kyiv / Ukraine24/25 24/25
Dior-danceKyiv / Ukraine5/6 4/5
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine13/13 11/11
EliseDanceKyiv / Ukraine13/15 13/14
Energy DanceKyiv / Ukraine3/3 3/3
FavorKyiv / Ukraine1/1 1/1
Formula TantsyuKyiv / Ukraine1/1 0/0
JeTKyiv / Ukraine3/3 3/3
Kievskaya RusKyiv / Ukraine1/1 1/1
Lider-AKyiv / Ukraine28/32 28/32
Maximum DanceKyiv / Ukraine16/22 16/22
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
Original Dance School,Kyiv / Ukraine31/38 31/38
Parfenon-DensKyiv / Ukraine10/12 9/11
Release EducationKyiv / Ukraine2/3 0/0
Royal DanceKyiv / Ukraine8/8 7/7
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine9/11 9/11
SAPFIRKyiv / Ukraine2/2 2/2
SerpantinKyiv / Ukraine19/19 19/19
ShansKyiv / Ukraine14/25 11/18
Sport StyleKyiv / Ukraine13/15 11/13
StarWayKyiv / Ukraine10/15 9/14
SupadansKyiv / Ukraine5/5 5/5
SуnergуKyiv / Ukraine16/16 16/16
TandemKyiv / Ukraine13/23 13/22
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine11/12 11/11
TvistKyiv / Ukraine22/26 15/15
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine5/5 5/5
YupiterKyiv / Ukraine14/16 13/15
YuventaKyiv / Ukraine3/5 3/5
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/1 1/1
Level UpЧернігів / Ukraine5/6 4/5