Loading
post image

Снiгова хурделиця – 2016

Танцювальне змагання зі спортивно – бального танцю
Московченко Олексiй та Альона
Київ / Україна
04.12.2016

 

  

Ліга танцю України

Спортивно – бальна Федерація танцювальних колективів Київської області        

КСТ”Legrand”

 

Танцювальне змагання зі спортивно – бального танцю

«Снiгова хурделиця – 2016»

 

4 грудня 2016 року

 

Адресам.Київ,проспект 40 річчя жовтня(Голосіївський проспект 6)ст.метро Деміївська, «Київ Гума»2 поверх

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

Попередня  реєстрація учасників  включно  до 3 грудня 2016 року

Адреса для on-line реєстрації: http://flymark.dance

Без попередньої заявки стартовий внесок збільшується на 20 грн.

Здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки)  Всеукраїнських організацій, дійсних на 2016рік.  Категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження за датою народження. Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку ВІДПОВІДНОГО ВІДДІЛЕННЯ!!!

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних та стартових внесків. Стартові внески для учасників та глядачів становлять:

  • Стартовий  внесок  для  «ПК», «Школа» - 150 грн.
  • «Н», «Е», «Д», «С» - 180 грн. за одну програму з особи;
  • категория шоу 120 грн за одну програму з особи ;
  • Shou dance 120 грн. з особи

Вхідний квиток для  глядачів  та  супроводжуючих  на  весь  день  змагань  160 грн   

 

СУДДІ: які мають суддівське посвідчення всеукраїнської та міжнародних танцювальних організацій.

 

КОСТЮМИ: Відповідно до міжнародних правил.

 

Нормативи

«Перші кроки» згідно переліку фігур ЛТУ www.ltu.org.ua   

Працює спортивний комісар! «Н», «Е» «Д» клас – фігури згідно правил Всеукраїнських організацій. Пари та  соло танцюють в одному танцювальному класi

 Shou dance  оцінювання за критеріями: - ідея, лінія, ритм,оригінаьність!

 

Умови для учасників:

  • танцювальний майданчик - ламiнована підлога (130кв.м.);
  • кафе;
  • танцювальний  магазин.

 

Нагородження:

Фіналісти нагороджуються дипломами. Призери – медалями, дипломами.  У категорії “Перші кроки” – ВСІ нагороджуються дипломами та медалями.

Кубок за 1 місце у категоріях від Н до С класу

 

Додаткова iнформацiя за тел

(093) 031-99-27 Олексiй Московченко

(093) 031-99-25  Альона Московченко

Olenkavik@bigmir.net

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries  247 / 294
Categories04 December, Sunday
09:00 розм12:00 розм15:00 розм17:00 розм19:00
1 Baby Solo Debut (4-5 y) (27) W-C - 27
2 Baby Debut (4-5 y) (2) W-C - 2
3 Juveniles 1 Solo Debut (20) W-C - 20
4 Juveniles 1 Debut (9) W-C - 9
5 Juveniles 1 Solo School (11) W-C-J - 11
6 Juveniles 1 School (11) W-C-J - 11
7 Baby-Children (4-7) Show dance
8 Juveniles 1 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
9 Juveniles 1 N (6) W-Q-C-J - 6
10 Juveniles 1 Solo E (5) ST - 3, LA - 5
11 Juveniles 1 E (3) ST - 3, LA - 2
12 Juveniles 1+2 C (2) ST, LA - 2
13 Children Solo N (6-7 years) (5) W-Q-C-J - 5
14 Children N (6-7 y) (2) W-Q-C-J - 2
15 Juveniles 1+2 Show dance
16 Children Solo Debut (6-7 y) (38) W-C - 38
17 Children Debut (6-7 y) (8) W-C - 8
18 Children Solo School (6-7 y) (9) W-C-J - 9
19 Children School (6-7 y) (3) W-C-J - 3
20 Juveniles 2 Solo Debut (9) W-C - 9
21 Juveniles 2 Debut (5) W-C - 5
22 Juveniles 2 Solo School (8) W-C-J - 8
23 Juveniles 2 School (8) W-C-J - 8
24 Juveniles 2 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
25 Juveniles 2 N (4) W-Q-C-J - 4
26 Juveniles 2 Solo E (7) ST - 5, LA - 6
27 Juveniles 2 E (3) ST - 2, LA - 3
28 Juveniles 2 Solo D LA, ST
29 Juveniles 2 D (2) ST - 2, LA - 1
30 Juniors 1+2 Solo Debut (4) W-C - 4
31 Juniors 1+2 Solo N (11) W-Q-C-J - 11
32 Juniors 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
33 Juniors 1+2 Solo E (7) ST - 4, LA - 6
34 Juniors 1+2 E (5) ST - 3, LA - 4
35 Juniors 1+2 D (4) ST - 1, LA - 3
36 Juniors 1+2 Solo D (3) ST - 2, LA - 1
37 Youth+Adult D (7) ST - 1, LA - 6
38 Youth+Adult Solo D ST, LA
39 Juniors 2+Youth C (2) ST - 2, LA
40 Juniors+Youth Show dance
41 Juniors 1+2 School (1) W-C-J - 1
Total by section8037883752
Couples / Entries  247 / 294
JudgesCity / Country
Абрамова Тетяна Київ
Гамарец Сергей Вишневе
Горовецький Олександр Київ / Україна
Городецкий Андрей Київ
Груша Максим Київ
Дітковський Володимир Київ / Україна
Засядько Тарас Київ / Україна
Зеленська Любов Київ
Киян Едуард Київ / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське
Ларин Артур Васильків
Ларина Марія Глеваха / Україна
Ларін Артур Васильків / Україна
Ларін Едуард Васильків
Маркевич Наталія Бориспіль
Менчинська Анастасія Київ / Україна
Московченко Ілля Київ / Україна
Московченко Олексій Буча
Московченко Юлія Київ / Україна
Пасльон Вікторія Буча / Україна
Передрий Надежда Київ / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Стоян Олена Чернігів
Ущук Яков Київ
Федина Віта Ірпінь / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
SharmBoryspil / Ukraine14/17 10/13
Akvilon DanceBucha / Ukraine5/5 3/3
LegrandBucha / Ukraine26/40 23/34
DANATA-DENSGlevaha / Ukraine18/18 16/16
AdazhioIrpin / Ukraine20/24 20/24
Suzir'yaIrpin / Ukraine3/4 3/4
Vida DanceKalynyivka / Ukraine10/10 9/9
StilKotsubinske / Ukraine26/36 24/34
A-styleKyiv / Ukraine9/9 9/9
Dans-SferaKyiv / Ukraine6/7 5/5
ENERGYKyiv / Ukraine6/8 6/6
FakelKyiv / Ukraine13/13 13/13
FavoritKyiv / Ukraine1/1 0/0
FeyeriaKyiv / Ukraine2/3 2/2
No clubKyiv / Ukraine2/3 2/3
ParadayzKyiv / Ukraine10/11 10/10
Pozitiv DansKyiv / Ukraine11/11 11/11
Strim-DansKyiv / Ukraine2/5 2/5
TandemKyiv / Ukraine21/33 4/6
TEMPKyiv / Ukraine6/7 4/4
TORNADOKyiv / Ukraine22/26 19/21
YurisKyiv / Ukraine1/1 1/1
MarsVasylkyv / Ukraine12/13 10/11
RenessansVyshneve / Ukraine28/28 27/27
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine16/30 12/21
NyuansЧернігів / Ukraine5/5 2/2