Loading
post image

Променад 2017

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Савич Ігор та Оксана
Трускавець / Україна
05.03.2017

 

  

Міжнародна федерація танцювального спорту (WDSF)

Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)

Танцювальна школа  «САВИЧ»

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту

Променад 2017

 

Дата проведення:  5 березня  (неділя)     

Місце проведення: м. Трускавець  Палац Культури ім. Тараса Шевченка

 

Костюми та фігури: згідно правил ВФТС

 

Заявки:

для участі у змаганнях приймаються не пізніше 3 березня 2017 року.

Адреса для on-line реєстрації учасників www.flymark.dance



Призи: Дипломи, медалі, кубки.

 

Контакти:

e-mail: dance.school.savych@gmail.com

тел.дом: (244) 26255 – Оксана та Ігор Савич,

тел.моб: 0677655107 – Оксана Савич

0979862918 – Ігор Савич

 

Благодійні внески для учасників:

  • Дебют – 100 гривень з учасника за програму
  • Школа, Початківці – 130 гривень з учасника за програму
  • “E”, “D” – 150 гривень з учасника за програму
  • “C”, ”B”, Open – 200 гривень з учасника за програму


Благодійний внесок для супроводжуючих та глядачів –100 грн. на цілий день
Місце за столиком 50 грн.

На змаганнях працюють танцювальний магазин, буфет та професійний фотограф Ardan.

 

Організатори:

Оксана та Ігор Савич

До зустрічі на турнірі !!!

JudgesCity / Country
Golc Jan Krakow / Poland
Белей Володимр Рівне
Бобель Андрій Львів / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грицевич Андрій Нововолинськ / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Дмитришин Віта Самбір
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Кравчук Сергій Луцьк
Куцик Олег Луцьк / Україна
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Ривак Олег Львів
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Стецьків Павло Самбір / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Хомицкий Владимир Чернівці / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Шингер Віталій Рівне / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine10/13 10/13
LibertangoDrogobych / Ukraine11/11 11/11
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine31/46 31/46
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/3
viktoriyaKalush / Ukraine6/8 6/8
TroyandaLutsk / Ukraine6/10 6/10
AdazhioLviv / Ukraine9/14 9/14
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/2 1/2
AnDensLviv / Ukraine6/10 5/9
EdelveysLviv / Ukraine8/11 7/10
ElegantLviv / Ukraine1/2 1/2
EstetLviv / Ukraine15/18 14/17
LiderLviv / Ukraine2/4 2/4
ORIGINALLviv / Ukraine7/9 7/9
LiliiaOdesa / Ukraine2/4 2/4
FollowwayНовий Розділ / Ukraine1/1 1/1
Bogus Нововолинськ / Ukraine8/9 8/9
PrestizhРівне / Ukraine5/7 5/7
FantaziyaСамбір / Ukraine19/24 19/24
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine7/7 7/7
FantaziyaХирів / Ukraine24/24 24/24
FeniksЧернівці / Ukraine11/31 11/31
GrandЧернівці / Ukraine13/26 13/26
PROMINЧернівці / Ukraine4/7 4/7