Loading
post image

Променад 2017

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Савич Ігор та Оксана
Трускавець / Україна
05.03.2017

 

  

Міжнародна федерація танцювального спорту (WDSF)

Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)

Танцювальна школа  «САВИЧ»

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту

Променад 2017

 

Дата проведення:  5 березня  (неділя)     

Місце проведення: м. Трускавець  Палац Культури ім. Тараса Шевченка

 

Костюми та фігури: згідно правил ВФТС

 

Заявки:

для участі у змаганнях приймаються не пізніше 3 березня 2017 року.

Адреса для on-line реєстрації учасників www.flymark.dance



Призи: Дипломи, медалі, кубки.

 

Контакти:

e-mail: dance.school.savych@gmail.com

тел.дом: (244) 26255 – Оксана та Ігор Савич,

тел.моб: 0677655107 – Оксана Савич

0979862918 – Ігор Савич

 

Благодійні внески для учасників:

  • Дебют – 100 гривень з учасника за програму
  • Школа, Початківці – 130 гривень з учасника за програму
  • “E”, “D” – 150 гривень з учасника за програму
  • “C”, ”B”, Open – 200 гривень з учасника за програму


Благодійний внесок для супроводжуючих та глядачів –100 грн. на цілий день
Місце за столиком 50 грн.

На змаганнях працюють танцювальний магазин, буфет та професійний фотограф Ardan.

 

Організатори:

Оксана та Ігор Савич

До зустрічі на турнірі !!!

JudgesCity / Country
Golc Jan Krakow / Poland
Белей Володимр Рівне
Бобель Андрій Львів / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грицевич Андрій Нововолинськ / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Дмитришин Віта Самбір
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Кравчук Сергій Луцьк
Куцик Олег Луцьк / Україна
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Ривак Олег Львів
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Стецьків Павло Дрогобич / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Хомицкий Владимир Чернівці / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Шингер Віталій Рівне / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Nika-Dance Broshniv-Osada / Ukraine10/1310/13
Libertango Drogobych / Ukraine11/1111/11
Tantsyuvalna shkola Savich Drogobych / Ukraine31/4631/46
Nika-Dance Ivano-Frankivsk / Ukraine1/31/3
viktoriya Kalush / Ukraine6/86/8
Troyanda Lutsk / Ukraine6/106/10
Adazhio Lviv / Ukraine9/149/14
Aelita Lviv / Ukraine1/11/1
Akademiya tantsyu Lviv / Ukraine1/21/2
AnDens Lviv / Ukraine6/105/9
Edelveys Lviv / Ukraine8/117/10
Elegant Lviv / Ukraine1/21/2
Estet Lviv / Ukraine14/1713/16
Lider Lviv / Ukraine2/42/4
ORIGINAL Lviv / Ukraine7/97/9
Liliia Odesa / Ukraine2/42/4
Followway Новий Розділ / Ukraine1/11/1
Bogus Нововолинськ / Ukraine8/98/9
Prestizh Рівне / Ukraine5/75/7
Fantaziya Самбір / Ukraine19/2419/24
Yuventa Dance Трускавець / Ukraine7/77/7
Fantaziya Хирів / Ukraine24/2424/24
Feniks Чернівці / Ukraine11/3111/31
Grand Чернівці / Ukraine13/2613/26
PROMIN Чернівці / Ukraine4/74/7