Loading
post image

Кубок Діадеми

КЛАСИФІКАЦІЙНІ ВІДБІРКОВІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ
Шаріфов Арсен
Львів / Україна
11 - 12.03.2017

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА   ФЕДЕРАЦІЯ   СПОРТУ   ТА   МИСТЕЦТВА

ЛОГО   "ЛЬВІВСЬКИЙ   ЦЕНТР   ТВОРЧОСТІ   ДІАДЕМА"    

 

ЗАПРОШУЄ   ВАС

 

на класифікаційні відбіркові змагання зі спортивних танців

Кубок Діадеми

11-12.03.2017 року

  Львів, вул. Щирецька 36, Спортивний комплекс "Грація" (ТВК Південний)  

 

УВАГА Категорії   КУБОК  -  кубок  одного   танцю.

 

ЗАЯВКИ

для участі у змаганнях приймаються до 09 березня включно.

Участь згідно списків попередніх заявок! Адреса для on-line реєстрації учасників:  http://www.flymark.dance

 

УВАГА!!!

Категорія вважається дійсною, при умові реєстрації в ній  трьох і більше участей. Організатор залишає за собою  право об"єднувати  категорії.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

проводиться   згідно   списків   попередніх   заявок   по   свідоцтвам   про   народження   та   класифікаційним   книжкам.   Реєстрація    закінчується   за   30 хв   до   початку   відділення.   Реєстрація   у  день  змагань  можлива   при  умові  додаткової  оплати  30  грн  з  особи  за  програму  ( детальна  інформація  у  організатора ).

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

формується   з   запрошених   суддів   та   суддів   відповідної  категорії   будь-яких   всеукраїнських   танцювальних   організацій   з   дійсними   суддівськими  книжками  на  2017 рік.  Адреса   для   on-line   реєстрації   суддів:   http://www.flymark.dance

Суддівство  незалежне  ( тренер  не  оцінює  категорії   в   яких   приймають   участь   його спортсмени).   Про  суддівство,   попередити   головного   суддю   за   60  хв   до  початку   відділення. 

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

учасники   категорій   Дебют   та   Школа   нагороджуються   згідно  "золотого",   "срібного"   та   "бронзового"   фіналів.   Усі   фіналісти   інших   категорій   дипломами;   призери - медалями,   дипломами;  переможці - дипломами,   медалями   та   кубками.   Серед   учасників   категорій   "Н" кл,   "Е" кл,   "Д" кл   та   "С" кл   ( додатково )   виборюються   " КУБКИ   ДІАДЕМИ ".

 

КОСТЮМИ ТА ФІГУРИ: 

згідно правил та вимог  (крім   категорій   № 51-55  та  фрістайл).

У В А Г А ! ! !   Працює   спортивний   комісар.

 

ВХІД  

для   глядачів   та   супроводжуючих   по   запрошеннях.  Запрошення   видаються безкоштовно   при   умові   оплати   благодійного   внеску  – 120  гривень   з   особи.  Місце   за   столиком   +   50  грн   благодійного   внеску   з   особи  на  одне  відділення.

 

БЛАГОДІЙНИЙ  ВНЕСОК:

  • Дебют -- 120 грн;
  • Школа,  "Н" кл  -- 150 грн;
  • "Е" кл,  "Д" кл,   "С" кл,  Pro-AM  -- 170  грн;
  • Кубок  одного  танцю  --  80 грн   з   учасника   за   програму.
  • Категорії   № 53-56 11 березня -- безкоштовна
  • Категорії   № 45-47  12 березня -- безкоштовна.

 

ОРГКОМІТЕТ:     098-667-45-60 - Арсен   Шаріфов,   e - mail: DIADEMA4ARSEN@GMAIL.COM

 

ОРГАНІЗАТОР   ЗМАГАНЬ:

Президент   ВФСМ

Арсен   Шаріфов

 

 

Couples / Entries  471 / 1226
Categories11 March, Saturday12 March, Sunday
09:0012:0014:0016:0009:3012:3016:00
1 Debut baby under 6 years (13) W-C - 13
2 Debut children under 8 (19) W-C - 19
3 Debut Juveniles 1 (16) W-C - 16
4 Debut Juveniles 2 (7) W-C - 7
5 Debut Baby Solo (under 6) (30) W-C - 30
6 Debut Children Solo (under 8) (37) W-C - 37
7 Debut Juveniles 1+2 Solo (42) W-C - 42
8 Children School (20) W-C-J - 20
9 Juveniles 1 School (31) W-C-J - 31
10 Juveniles 2 School (27) W-C-J - 27
11 Children Solo School (52) W-C-J - 52
12 Juveniles 1+2 Solo School (79) W-C-J - 79
13 Cup Children School (11) SW - 3, CH - 11, J - 1
14 Cup Juveniles 1+2 School (28) SW - 12, CH - 23, J - 11
15 Cup Children Solo School (30) SW - 15, CH - 30, J - 10
16 Cup Juveniles 1+2 Solo School (56) SW - 23, CH - 49, J - 26
17 Cup Children School Duo (1) CH - 1, J
18 Cup Juveniles School Duo (2) CH - 2, J
19 Children N (5) W-Q-C-J - 5
20 Juveniles 1 N (13) W-Q-C-J - 13
21 Juveniles 2 N (24) W-Q-C-J - 24
22 Children Solo N (7) W-Q-C-J - 7
23 Juveniles 1+2 Solo N (25) W-Q-C-J - 25
24 Cup Children N (6) SW - 4, Q - 1, CH - 4, J - 3
25 Cup Juveniles 1+2 N (15) SW - 11, Q - 6, CH - 11, J - 5
26 Cup Children Solo N (12) SW - 9, Q - 2, CH - 9, J - 6
27 Cup Juveniles 1+2 Solo N (11) SW - 8, Q - 4, CH - 10, J - 7
28 Cup Children N Duo CH, J
29 Cup Juveniles N Duo CH, J
30 Children E ST, LA
31 Juveniles 1 E (5) ST - 4, LA - 4
32 Juveniles 2 E (6) ST - 6, LA - 6
33 Children Solo E (1) ST - 1, LA - 1
34 Juveniles 1+2 Solo E (9) ST - 4, LA - 8
35 Cup Children E SW, TA, Q, CH, SA, J
36 Cup Juveniles 1+2 E (4) SW - 2, TA - 2, Q - 2, CH - 4, SA - 1, J - 3
37 Cup Children Solo E (2) SW - 1, TA - 2, Q - 1, CH - 1, SA - 1, J - 1
38 Cup Juveniles 1+2 Solo E (7) SW - 6, TA - 3, Q - 4, CH - 5, SA - 3, J - 3
39 Cup Children E Duo CH, J
40 Cup Juveniles E Duo CH, J
41 Juveniles 1 D ST, LA
42 Juveniles 2 D (3) ST - 3, LA - 2
43 Juveniles Solo D Freestyle (5) ST - 2, LA - 4
44 Cup Juveniles 1+2 D (2) SW, TA - 1, Q, CH - 2, SA - 2, J - 2
45 Cup Juveniles Solo D Freestyle (2) SW - 2, TA - 1, Q - 1, CH - 2, SA - 2, J - 2
46 Cup Juveniles D+C Duo Freestyle (1) CH - 1, J - 1
47 Juveniles 1+2 C (1) ST, LA - 1
48 Juveniles 1+2 Solo C Freestyle ST, LA
49 Cup Juveniles 1+2 C SW, TA, Q, CH, SA, J
50 Cup Juveniles Solo C Freestyle SW, TA, Q, CH, SA, J
51 Pro-Am 1 W-Q-C-J
52 Pro-Am 2 ST, LA
53 Senior 1 ST, LA
54 Senior 2 ST, LA
55 Seniors 3 (1) ST - 1, LA
56 PD (1) ST - 1, LA
57 Debut Juniors 1 (3) W-C - 3
58 Debut Juniors 2 (1) W-C - 1
59 Debut Juniors and over Solo (8) W-C - 8
60 Debut Youth+Adult (1) W-C - 1
61 Juniors 1 School (11) W-C-J - 11
62 Juniors 2 School W-C-J
63 Juniors and Over Solo School (19) W-C-J - 19
64 Youth+Adult School (1) W-C-J - 1
65 Cup Juniors 1+2 School (7) SW - 5, CH - 5, J - 1
66 Cup Juniors Solo School (10) SW - 7, CH - 6, J - 3
67 Cup Juniors School Duo CH, J
68 Cup Youth+Adult School SW, CH, J
69 Juniors 1 N (13) W-Q-C-J - 13
70 Juniors 2 N (6) W-Q-C-J - 6
71 Youth+Adult N (6) W-Q-C-J - 6
72 Juniors and Over Solo N (12) W-Q-C-J - 12
73 Cup Juniors 1+2 N (8) SW - 6, Q - 3, CH - 5, J - 4
74 Cup Youth+Adult N (4) SW - 1, Q, CH - 3, J
75 Cup Juniors and Over Solo N (13) SW - 7, Q - 5, CH - 11, J - 6
76 Cup Juniors and Over N Duo CH, J
77 Juniors 1 E (8) ST - 5, LA - 8
78 Juniors 2 E (5) ST - 4, LA - 4
79 Youth+Adult E (2) ST - 1, LA - 2
80 Juniors 1+2 Solo E (12) ST - 5, LA - 10
81 Cup Juniors 1+2 E (3) SW - 1, TA - 1, Q - 1, CH - 2, SA - 2, J
82 Cup Youth+Adult E (2) SW - 1, TA, Q - 1, CH, SA - 2, J - 1
83 Cup Juniors and Over Solo E (5) SW - 5, TA - 4, Q - 5, CH - 5, SA - 5, J - 5
84 Cup Juniors and Over E Duo Freestyle CH, J
85 Juniors 1 D (11) ST - 6, LA - 10
86 Juniors 2 D (8) ST - 5, LA - 5
87 Youth+Adult D (3) ST - 1, LA - 2
88 Juniors and Over Solo D Freestyle (9) ST - 3, LA - 8
89 Cup Juniors 1+2 D (8) SW - 2, TA - 3, Q - 2, CH - 4, SA - 6, J - 4
90 Cup Youth+Adult D SW, TA, Q, CH, SA, J
91 Cup Juniors and Over Solo D (7) SW - 2, TA - 2, Q - 2, CH - 3, SA - 3, J - 3
92 Cup Juniors and Over D Duo Freestyle (1) CH - 1, J - 1
93 Juniors 1 C (1) ST - 1, LA
94 Juniors 2 C (3) ST - 3, LA - 2
95 Youth+Adult C (3) ST - 2, LA - 1
96 Juniors and Over Solo C (5) ST, LA - 5
97 Cup Juniors 1+2 C (1) SW - 1, TA - 1, Q - 1, CH - 1, SA - 1, J - 1
98 Cup Youth+Adult C SW, TA, Q, CH, SA, J
99 Cup Juniors and Over Solo C Freestyle (4) SW, TA, Q, CH - 3, SA - 2, J - 3
100 Cup Juniors and Over C Duo Freestyle CH, J
101 Juniors B (1) ST - 1, LA - 1
102 Youth B (1) ST, LA - 1
103 Adult B (2) ST - 1, LA - 1
Total by section174994911128871191
Couples / Entries  471 / 1226
JudgesCity / Country
Акопян Анна England / England
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Бедан Ольга Одеса / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бовт Оксана Яворів / Україна
Богач Олена Хмельницький
Божик Ірина Володимир-Волинський / Україна
Гарант Андрій Львів
Гарант Юлія Львів
Голенькова Анастасія Львів / Україна
Гордієнко Алла Чернігів
Дахній Зеновія Львів
Декет Володимир Львів
Джигалюк Олексій Одеса
Єременко Ксенія Теплодар
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Кізуб Марія Львів
Кізуб Марія Новояворівськ
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Кулинич Лариса Стрий
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Липовецький Сергій Київ
Лисяков Євгеній Заставна
Лобур Мар'ян Тисмениця
Мелконян Арсен Вірменія
Московченко Олексій Буча / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Олійник Роман Львів
Пасічник Анна Львів
Радух Юрій Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів
Семенів Соломія Львів / Україна
Старчук Микола Тисмениця
Стех Христина Львів / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Тимчук Віталій Тетіїв / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ
Фурман Володимир Хмельницький / Україна
Фурман Олена Хмельницький / Україна
Шіт Тарас Яворів / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
LegrandBucha / Ukraine10/35 10/35
Yuni zirkiBukachivci / Ukraine1/1 1/1
NatkhnennyaDolyna / Ukraine5/13 5/13
RondoGorodok / Ukraine6/6 6/6
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine3/8 3/8
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine2/9 2/9
JamIvano-Frankivsk / Ukraine4/9 4/8
viktoriyaKalush / Ukraine5/5 5/5
FavoritKropivnitskiy / Ukraine9/35 9/35
YurisKyiv / Ukraine1/2 1/1
AnDensLviv / Ukraine19/32 17/30
DiademaLviv / Ukraine23/148 23/147
ElegantLviv / Ukraine10/19 10/19
EstetLviv / Ukraine15/19 14/18
FleshLviv / Ukraine20/41 17/37
GrandLviv / Ukraine5/9 5/9
KarmensLviv / Ukraine7/13 7/13
NikaLviv / Ukraine24/30 24/30
ORIGINALLviv / Ukraine9/9 9/9
Royal DanceLviv / Ukraine4/11 3/8
Pandora DanceNovoyavorivsk / Ukraine26/64 26/64
GloriyaOdesa / Ukraine5/14 5/13
RutaOdesa / Ukraine12/79 12/78
SozvezdieTetijiv / Ukraine23/40 22/37
Viva danceVolochysk / Ukraine42/87 42/87
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine8/12 8/12
AnnaМиколаїв / Ukraine4/10 4/10
FollowwayНовий Розділ / Ukraine1/1 1/1
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine3/7 3/7
PorshenРахів / Ukraine27/69 27/69
SofiyaСтрий / Ukraine7/9 7/9
Dzhey - DensТеплодар / Ukraine4/17 4/17
KarmenТернопіль / Ukraine4/5 4/5
StardensТисмениця / Ukraine8/14 8/14
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine3/14 3/14
AktsenTХмельницький / Ukraine1/3 0/0
GalantХмельницький / Ukraine13/25 13/25
ImpresХмельницький / Ukraine11/76 8/35
KASKADХмельницький / Ukraine43/164 41/154
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine7/11 7/10
DanceTimeЧернівці / Ukraine11/49 11/33
GloriyaЧернігів / Ukraine6/42 6/40
LafestaЯворів / Ukraine11/14 11/14
PidkovaartЯворів / Ukraine9/17 9/17
Step by stepЯворів / Ukraine14/20 14/20