Loading
post image

Кришталевий вальс-Solo (сб), Чемпіонат України серед школярів та студентів (нд)

Відкриті всеукраїнські розрядні змагання «Школяр-студент-громадянин»
ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Київ / Україна
12 - 13.11.2016

 

                                                         

 

Міністерство освіти і науки України

Комітет з фізичного виховання та спорту

Ліга танцю України

Київське управління фізичного виховання та спорту


Відкриті всеукраїнські розрядні змагання 

«Школяр-студент-громадянин»

12  листопада
 

«КРИШТАЛЕВИЙ ВАЛЬС» - SOLO

13  листопада

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

серед школярів та студентів

Міжнародна Тенісна Академія (Київ – Пуща-Водиця, вул. Міська, 9)

 

Остаточна програма 10 листопада (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua Розм. за 30хв. до початку змагань

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників. Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

 

Реєстрація учасників згідно стартових книжок, дійсних на 2016 рік.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі. Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Заявки на участь та суддівство до 9 листопада (ср) 2016 року on-line Skasy.com або Flymark.dance.

 

Заявки в довільній формі не розглядаються. Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

 

Отримання номерів для київських пар 10 листопада (чт) з 10.00 до 15.00 в офісі ЛТУ.

 

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

 

Внески:

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК – 140 грн за програму з особи,
  • H – 150 грн за програму з особи,
  • Чемпіонат, Е, D (розрядні класи) – 200 грн за програму з ос.
  • Внесок спортсменів на організацію змагань 12.11.2016 становить 150 грн.

 

Вхід:

150 грн на весь день змагань 13.11.2016.

120 грн на весь день змагань 12.11.2016.

Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (066) 379 59 29 Ірина).

 

Судді:

Судді відповідної категорії – представники обласних колективів та запрошені незалежні судді з 7 країн. Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації та дотримання дрес-коду!

 

Нормативи:

Згідно переліку фігур всеукраїнських організацій У категоріях ПК2, ПК3, ПК4 – згідно переліку фігур Ліги танцю України !Працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови

Для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!

Для глядачів – лотерея за номерами квитків.

 

Як доїхати:

  • маршр. таксі 226, 719 (від м Нивки)
  • автобус 30 (від м Академмістечко)
  • трамвай 12 (від м Контрактова площа)

 

Додаткова інформація за телефонами: (097) 954-35-30 Тетяна, (066) 379-59-29 Ірина, (050) 440-52-19 Владислав.

 

ОРГАНІЗАТОР:

 ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com )

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries   282 / 332
Categories12 November, Saturday13 November, Sunday
12:0016:3009:3012:0015:0018:00
1Baby Solo PK2 (4-5 years)W-C
2 Children Solo PK2 (6 years) (11) W-C - 11
3 Children Solo PK2 (7 years) (7) W-C - 7
4 Children Solo PK3 (6-7 years) (9) W-C-J - 9
5Children Solo PK4 (6-7 years)W-Q-C-J
6 Children Solo N (6-7 years) (2) W-Q-C-J - 2
7 Juveniles 1 Solo PK2 (8 years) (8) W-C - 8
8 Juveniles 1 Solo PK2 (9 years) (3) W-C - 3
9 Juveniles 1 Solo PK3 (23) W-C-J - 23
10 Juveniles 1 Solo PK4 (5) W-Q-C-J - 5
11 Juveniles 1 Solo N (20) W-Q-C-J - 20
12 Juveniles 1 Solo N6 (1) W-T-Q-C-S-J - 1
13 Juveniles 1 Solo E (6) ST - 4, LA - 5
14 Juveniles 2 Solo PK2 (4) W-C - 4
15 Juveniles 2 Solo PK3 (9) W-C-J - 9
16 Juveniles 2 Solo PK4 (5) W-Q-C-J - 5
17 Juveniles 2 Solo N (8) W-Q-C-J - 8
18 Juveniles 2 Solo N6 (2) W-T-Q-C-S-J - 2
19 Juveniles 2 Solo E (5) ST - 3, LA - 4
20Trio Juveniles NLA
21Trio Juveniles ELA
22Trio Juveniles DLA
23Juniors 1+2 Solo PK2W-C
24Juniors 1+2 Solo PK3W-C-J
25 Juniors 1+2 Solo PK4 (1) W-Q-C-J - 1
26 Juniors+Youth Solo N (3) W-Q-C-J - 3
27Juniors 1+2 Solo N6W-T-Q-C-S-J
28 Juniors 1+2 Solo E (7) ST - 2, LA - 7
29 Juniors 1+2 Solo D (6) ST - 3, LA - 5
30Youth+Adult Solo NW-Q-C-J
31Youth+Adult Solo EST, LA
32 Youth+Adult Solo D (1) ST - 1, LA - 1
33Trio Juniors+Youth NLA
34Trio Juniors+Youth ELA
35Trio Juniors+Youth DLA
36 Baby PK2 (4-5 years) (1) W-C - 1
37 Children PK2 (6 years) (6) W-C - 6
38 Children PK2 (7 years) (6) W-C - 6
39 Children PK3 (6-7 years) (4) W-C-J - 4
40Children PK4 (6-7 years)W-Q-C-J
41 Children Championship (6-7 years) (1) W-Q-C-J - 1
42 Juveniles 1-8 PK2 (8 years) (4) W-C - 4
43 Juveniles 1-9 PK2 (9 years) (9) W-C - 9
44 Juveniles 1 PK3 (10) W-C-J - 10
45 Juveniles 1 PK4 (5) W-Q-C-J - 5
46 Juveniles 1 N (11) W-Q-C-J - 11
47Juveniles 1 N6W-T-Q-C-S-J
48 Juveniles 1 Championship (6) ST - 5, LA - 5
49 Juveniles 2 PK2 (1) W-C - 1
50 Juveniles 2 PK3 (6) W-C-J - 6
51 Juveniles 2 PK4 (3) W-Q-C-J - 3
52 Juveniles 2 N (10) W-Q-C-J - 10
53Juveniles 2 N6W-T-Q-C-S-J
54 Juveniles 2 E Championship (10) ST - 8 LA - 8
55 Juveniles 2 Championship (6) ST - 5 LA - 4
56 Juniors 1+2 N (7) W-Q-C-J - 7
57 Juniors 1 E Championship (8) ST - 3 LA - 7
58 Juniors 1 D Championship (7) ST - 6 LA - 7
59 Juniors 1 Championship (4) ST - 4 LA - 2
60 Juniors 2 E Championship (3) ST - 2 LA - 2
61 Juniors 2 D Championship (6) ST - 5 LA - 4
62 Juniors 2 Championship (6) ST - 5 LA - 3
63 Championship School over 16 (2) ST - 1 LA - 2
64 Championship Student over 16 (4) ST - 2 LA - 2
Total by section985845385241
Couples / Entries   282 / 332
JudgesCity / Country
Бакалор Тимофій Київ / Україна
Барсукова Марія Шостка / Україна
Беленок Віталій Київ / Україна
Биковченко Дмитро Київ / Україна
Головня Наталія Херсон / Україна
Головня Олександр Херсон / Україна
Гончаров Володимир Київ / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Дацюк Ірина Київ / Україна
Забусова Юлія Київ / Україна
Зінченко Андрій Київ / Україна
Ігнатенко Андрій Київ / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Ісичко Геннадiй Комсомольський / Україна
Кашеєва Ольга Київ / Україна
Киян Едуард Київ / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Кравчук Сергій Київ / Україна
Ларина Марія Глеваха / Україна
Ларін Артур Васильків / Україна
Ларін Ігор Васильків / Україна
Лисенко Іван Лебедин / Україна
Орел Олена Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Орел Яна Київ / Україна
Осовська Любов Київ / Україна
Осовський Анатолій Київ / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Рахуба Олександр Київ / Україна
Русенюк Яна Київ / Україна
Савельєв Михайло Київ / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Сіменчук Альона Вишгород / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
Стоян Олексій Чернігів / Україна
Ущук Яков Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Sharm Boryspil / Ukraine1/20/0
Sapfir Bucha / Ukraine1/10/0
Nyuans Chernigiv / Ukraine1/20/0
DANATA-DENS Glevaha / Ukraine6/60/0
Imperial Irpin / Ukraine13/130/0
Voyazh Kharkiv / Ukraine1/30/0
Vivat Komsomolskiy / Ukraine3/50/0
Astra Kyiv / Ukraine22/3022/30
Dance Energy Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Maximum Kyiv / Ukraine12/1712/17
DanceHall Kyiv / Ukraine14/1514/15
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine26/2625/25
ENERGY Kyiv / Ukraine13/169/10
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine4/64/6
Fantom Kyiv / Ukraine15/1815/18
Favor Kyiv / Ukraine1/10/0
Feyeriya Kyiv / Ukraine6/66/6
Garmoniya-Dans Kyiv / Ukraine7/87/8
Grand-Duet Kyiv / Ukraine1/20/0
Imidzh Kyiv / Ukraine20/2018/18
Karmil Kyiv / Ukraine14/1713/15
Kvartal Kyiv / Ukraine2/22/2
Lider-Dans Kyiv / Ukraine7/97/9
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine4/64/5
Lucky Dance Kyiv / Ukraine1/21/2
Meridian Kyiv / Ukraine9/149/14
Mif Kyiv / Ukraine2/32/3
OLTEX Kyiv / Ukraine6/100/0
Oltima Kyiv / Ukraine4/80/0
Paradayz Kyiv / Ukraine4/40/0
Pozitiv Dans Kyiv / Ukraine7/77/7
Pulsar-Dans Kyiv / Ukraine14/1414/14
Reverans Kyiv / Ukraine5/55/5
Reverse Kyiv / Ukraine3/33/3
Royal Dance Kyiv / Ukraine1/21/2
Sport-Dans Kyiv / Ukraine13/180/0
StarDance Kyiv / Ukraine23/2922/28
Start Kyiv / Ukraine1/10/0
TK Visochinoyi Kyiv / Ukraine3/33/3
TORNADO Kyiv / Ukraine7/87/8
Ukrayina Kyiv / Ukraine3/33/3
Viktoriya A Kyiv / Ukraine8/237/14
Ритми юності Kyiv / Ukraine32/3432/34
Gratsiya Lebedyn / Ukraine5/90/0
Marich Odesa / Ukraine1/20/0
Reverans Ohtirka / Ukraine9/190/0
Mars Vasylkyv / Ukraine7/80/0
Dance-club Velyka Dymerka / Ukraine7/77/7
Voltadance Vilnogirsk / Ukraine31/310/0
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine9/150/0
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine7/190/0
Dinamo-Sumy Суми / Ukraine4/60/0
SMAFT Суми / Ukraine9/160/0
Yunist Херсон / Ukraine3/70/0