Loading
post image

Ukrainian Open 2016

Міжнародні змагання зі спортивного танцю
Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
19 - 20.03.2016

 

               

 

Status 01.03.2016

 

TITLE / НАЗВА:   International Open Dance Sport Competition UKRAINIAN OPEN 2016

                               Міжнародні змагання зі спортивного танцю UKRAINIAN OPEN 2016

DATE / ДАТА:          19-20 March 2016 / 19-20 березня 2016

PLACE / МІСЦЕ:  National University of Physical Education and Sports of Ukraine Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine

                               Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна

 

UKRAINIAN OPEN 2016

 

ADJUDICATORS / СУДДІ:

Lynn HARMAN (England), Alesia MANFREDINI (Italy), Nicola NORDIN (England), Lyn MARRINER (England), Egor VYSHEGORODTSEV (Russia), Graham OSWICK (England), Valerio COLANTONI (Italy), Anastasiya KRAVCHENKO (Germany), Jonathan WILKINS (USA), Nunzio MARIANO (Italy), Aliaksandr KAZYRA (Belarus), Irina KONDRATIEVA (Moldova), Maksim CONDRATIEV (Moldova), Aleksey ZAKHARIN (Russia), Svyatoslav VLOKH (Ukraine), Olena MARTYNYUK (Ukraine), Oleksiy BALLA (Ukraine), Ruslan GOLOVASHCHENKO (Ukraine), Oleg SHAPIRO (Ukraine), Maksym BULANYY (Ukraine), Roman MYRKIN (Ukraine), Oleksandr GAYDASH (Ukraine), Bogdan VELYKGOLOVA (Ukraine)

 

ПАРТНЕРИ ЗМАГАНЬ:

 

                           

                               

 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

 

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Phone/fax: +38 (044) 251 8273, Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана)

E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

 

ВІДКРИТЕ СУДДІВСТВО У ФІНАЛАХ ГРУП 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 та 10!!!

 

FEE / ВНЕСКИ:                                                        For couple for one program / з пари за одну програму:

Group 1-2 / Група 1-2                      FREE               Без сплати стартового внеску,

Group 1-14 / Група 1-14                 EURO 40         Українські пари сплачують внесок у розмірі 350 грн. з учасника,

Groups 15-22 / Групи 15-22           EURO 35         Українські пари сплачують внесок у розмірі 300 грн. з учасника,

Group 23 / Група 23                        EURO 50         Українські пари сплачують внесок у розмірі 500 грн. з учасника.

 

ВХІДНІ КВИТКИ:         150-250 грн. на одне відділення. Бронювання столиків: (099) 133-77-29 Юля.

 

RULES / ПРАВИЛА:          According to WDC and UDSA Competition Rules / Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

 

ENTRIES / ЗАЯВКИ:           www.udsa.com.ua          www.flymark.dance          www.supadance.com.ua

                                    Closing date for Entries: 17th of March 2015 / Не пізніше 17-го березня 2016 р.

                                    Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

                                    Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 18-го березня 2016 р. з 11.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн !!!

 

TRANING CAMP /ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ:

 

16-17-18 березня відбудуться тренувальні збори (індивідуальні заняття)

16-17-18 of March – Training Camp (private lessons)

 

BALLROOM TEACHERS:

                                    Alesia MANFREDINI (Italy), Lyn MARRINER (England),

                                    Valerio COLANTONI (Italy), Jonathan WILKINS (USA)

LATIN TEACHERS:

                                    Lynn HARMAN (England), Nicola NORDIN (England),

                                    Graham OSWICK (England), Egor VYSHEGORODTSEV (Russia)

 

Entry for booking lessons:              soronovych@ukr.net, +380 66 283 7860 - Igor Soronovych

Заявки на бронювання уроків:   soronovych@ukr.net, (066) 283 7860 - Ігор Соронович

 

JudgesCity / Country
Balla Oleksiy Ukraine
Bulanyy Maksyn Ukraine
Condratiev Maksim Moldova
Condratieva Irina Moldova
Gaydash Oleksandr Ukraine
Golovashchenko Ruslan Ukraine
Harman Lynn England
Kazyra Aliaxandr Belarus
Manfredini Alesia Italy
Mariano Nunzio Italy
Marriner Lynn England
Martynyuk Olena Ukraine
Myrkin Roman Ukraine
Nordin Nicola England
Oswick Graham England
Shapiro Oleg Ukraine
Teplenko Polina Russia
Velykgolova Bogdan Ukraine
Vlokh Svyatoslav Ukraine
Vyshegorodtsev Egor Russia
Wilkins Jonathan USA
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
RoyaldansBila Tserkva / Ukraine1/2 1/1
FantaziyaBogorodchany / Ukraine1/2 1/2
AsgardBoyarka / Ukraine1/2 1/1
FlagrantChisinau / Moldova7/19 1/2
KapelDnipro / Ukraine1/3 1/2
RenesansDnipro / Ukraine7/19 3/5
MaestroDonetsk / Ukraine2/10 2/8
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine3/9 3/7
Dream DanceIzmayil / Ukraine2/4 2/4
PrestizhKahovka / Ukraine1/4 1/4
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine1/1 1/1
IrbisKharkiv / Ukraine1/2 1/2
KharkivKharkiv / Ukraine2/4 2/4
KoridaKharkiv / Ukraine1/2 0/0
KristalKharkiv / Ukraine1/3 0/0
LegendaKharkiv / Ukraine5/5 5/5
LisabondKharkiv / Ukraine4/8 4/8
MechtaKharkiv / Ukraine2/2 2/2
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
PrestizhKharkiv / Ukraine4/10 2/4
ProfitKharkiv / Ukraine3/4 2/2
SferaKharkiv / Ukraine1/1 0/0
Shkola Tantsyu MorozovikhKharkiv / Ukraine2/4 1/1
SiluetKharkiv / Ukraine7/14 6/11
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine2/7 2/4
StarDanceKharkiv / Ukraine9/17 9/13
Suzir'yaKharkiv / Ukraine4/7 4/7
TangoKharkiv / Ukraine2/3 2/3
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine10/17 8/13
VLA.DANCEKharkiv / Ukraine3/6 3/5
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine4/4 3/3
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine2/4 2/3
AvangardKropivnitskiy / Ukraine1/2 1/1
OlimpKropivnitskiy / Ukraine1/1 0/0
RakursKryvy Rig / Ukraine2/4 1/3
SpektrKupyansk / Ukraine2/2 1/1
4-usKyiv / Ukraine1/1 1/1
AltaKyiv / Ukraine15/34 10/17
AstraKyiv / Ukraine9/13 8/10
AvroraKyiv / Ukraine1/2 0/0
BalansKyiv / Ukraine3/10 0/0
BIG DanceKyiv / Ukraine6/6 6/6
Bodi FitKyiv / Ukraine8/10 6/7
ConcordKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance AvenueKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance MaximumKyiv / Ukraine2/3 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine4/8 4/5
Dans MaysterKyiv / Ukraine3/4 2/2
Dans-ArtKyiv / Ukraine3/6 1/2
Dans-stilKyiv / Ukraine5/7 5/7
Dans-TsentrKyiv / Ukraine8/14 5/6
Dinamo-KiyivKyiv / Ukraine4/4 3/3
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine9/16 7/12
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine6/19 1/1
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine1/1 0/0
FavorKyiv / Ukraine24/41 21/30
FeyeriaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Flesh-KristalKyiv / Ukraine4/4 2/2
ImidzhKyiv / Ukraine1/1 0/0
Inter-DanceKyiv / Ukraine19/29 16/25
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine2/3 2/3
MaksimumKyiv / Ukraine19/28 19/28
MifKyiv / Ukraine1/1 1/1
Nika-DansKyiv / Ukraine1/1 1/1
No clubKyiv / Ukraine7/9 6/8
OLTEXKyiv / Ukraine1/1 1/1
OltimaKyiv / Ukraine2/3 0/0
Professional DanceKyiv / Ukraine2/2 2/2
ReveransKyiv / Ukraine1/1 1/1
Rick RoseKyiv / Ukraine17/39 14/25
RONDOKyiv / Ukraine2/3 2/3
ShansKyiv / Ukraine14/32 12/23
SoulDanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Special oneKyiv / Ukraine1/1 1/1
Sport-DansKyiv / Ukraine5/7 5/7
Sputnik danceKyiv / Ukraine2/2 1/1
StarDanceKyiv / Ukraine7/10 7/10
Stardust Kyiv / Ukraine4/11 4/9
Starlight dance clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
StarWayKyiv / Ukraine3/6 2/4
Step by stepKyiv / Ukraine1/1 0/0
SupadansKyiv / Ukraine10/15 8/10
TORNADOKyiv / Ukraine1/1 0/0
UnisonKyiv / Ukraine3/6 2/4
Viktoriya AKyiv / Ukraine9/29 6/10
YuventaKyiv / Ukraine9/10 8/8
TandemLubny / Ukraine4/8 2/3
Grand DansLutsk / Ukraine1/2 1/1
KoronaLutsk / Ukraine1/2 1/2
AelitaLviv / Ukraine4/7 4/7
CrystalLviv / Ukraine12/27 11/19
Dance 42Lviv / Ukraine2/2 2/2
ORIGINALLviv / Ukraine1/1 1/1
VikadansLviv / Ukraine7/14 6/13
AurumMinsk / Belorus1/2 1/2
No clubNo city Italy / Italy1/2 0/0
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine1/4 1/3
Belyy KlubOdesa / Ukraine3/6 3/6
DYuSSh №1Odesa / Ukraine4/11 4/10
Imperiya Odesa / Ukraine1/3 1/3
NeRo SportsdansereOslo / Norway1/3 1/3
DSFVyshgorod / Ukraine3/3 3/3
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine8/13 6/7
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine5/17 5/11
GorizontZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
Step by stepМелітополь / Ukraine1/4 1/3
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine2/4 2/3
ModernМиколаїв / Ukraine3/5 1/1
OlimpiyaМиколаїв / Ukraine4/5 4/5
DinamoОвідіополь / Ukraine1/4 1/2
AccentПолтава / Ukraine1/2 1/1
AlyansПолтава / Ukraine1/1 1/1
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine2/3 1/1
FestivalПолтава / Ukraine1/2 0/0
Gold StarПолтава / Ukraine3/10 3/6
Lion-DanceПолтава / Ukraine1/1 1/1
Mayster-DansПолтава / Ukraine1/1 1/1
VdokhnovenieПолтава / Ukraine1/2 0/0
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine1/2 1/2
SMAFTСуми / Ukraine5/8 4/5
LatinosХерсон / Ukraine1/1 1/1
PromenadХерсон / Ukraine1/2 1/1
Dans-TsentrХмельницький / Ukraine1/1 1/1
USPIKhХмельницький / Ukraine6/7 5/6
CrystalЧеркаси / Ukraine2/6 0/0
DanceLifeЧернівці / Ukraine10/19 7/10
GloriyaЧернігів / Ukraine2/4 1/2
MechtaЮжне / Ukraine1/3 1/3