Loading
post image

КУБОК БАРУ - 2016

Традиційний класифікаційний конкурс зі спортивного танцю
Назарова Любов, Антонюк Наталія
Бар / Україна
23.10.2016

 

Українська Федерація Спортивного Танцю

Всеукраїнська Громадська Організація «Україна танцювальна»

Асоціація спортивного танцю Вінницької області

Відділ у справах молоді та спорту Барської райдержадміністрації

Мерія міста Бару та клуб спортивного танцю «Денс - стиль»

 

Запрошують Вас на

 

Традиційний класифікаційний  конкурс зі спортивного  танцю

 

 «КУБОК БАРУ - 2016»

 

Дата: 23 жовтня 2016

Місце: м. Бар, вул. Героїв Майдану, Авто - дорожній технікум

 

Костюми та фігури: згідно правил IDSF.

 

Реєстрація:

категорія «Школа» по свідоцтвах про народження, в інших категоріях – по класифікаційних книжках будь-якої з всеукраїнських організацій спортивного танцю.

 

Суддівство: незалежні судді.

 

Благодійні внески: для учасників змагань

  • Школа, Соло, Дебют - 120грн,
  • «Н», «Е» - 130 грн,
  • «D», рейтинг - 150грн.

Вхід для глядачів - 50грн.

 

Нагородження: дипломи, медалі, кубки.

 

Заявки: на турнір надсилати не пізніше 20 жовтня

 

Реєстрація: on-line https//flymark.dance

   

 

Організатори:

тел. дом  0434123068, моб. 0677187065 - Любов Назарова

моб. 0937641156 - Наталія Антонюк

 

До зустрічі на турнірі!

 

Couples / Entries   6 / 7
Categories23 October, Sunday
10:0014:00
1Debut 1 (4-5 years)W-C
2Debut 2 (6-7 years)W-C
3Debut 3 (8-9 years)W-C
4Children SchoolW-C-J
5Juveniles 1 SchoolW-C-J
6Juveniles 2 SchoolW-C-J
7Juniors 1+2 SchoolW-C-J
8Solo (5-7 years)W-C
9Solo (8-12 years)W-C-J
10Children BeginnersW-Q-C-J
11Juveniles 1 BeginnersW-Q-C-J
12 Juveniles 2 Beginners (1) W-Q-C-J - 1
13 Juniors 1 Beginners (1) W-Q-C-J - 1
14 Juniors 2 Beginners (2) W-Q-C-J - 2
15Juveniles 1 EST, LA
16Juveniles 2 EST, LA
17 Juniors 1 E (1) ST - 1, LA
18 Juniors 2 E (2) ST - 1, LA - 1
19Juveniles 1 DST, LA
20Juveniles 2 DST, LA
21Juveniles 1+2 OpenST, LA
22Juniors 1 DST, LA
23Juniors 2 DST, LA
24Juniors 1 OpenST, LA
25Juniors 2 OpenST, LA
26Youth CLA
Total by section07
Couples / Entries   6 / 7
JudgesCity / Country
Антонюк Наталія Бар
Боднар Богдан Ново-Ушиця
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Заславський ДмитроВінниця
Коваль Людмила Бар / Україна
Коноваленко Александр Бердичів
Сойфер Алина Вінниця
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stil Bar / Ukraine55/846/7
Gloriya-Dans Bar / Ukraine16/200/0
Tanguera Berdychiv / Ukraine4/50/0
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine8/160/0
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine10/130/0
Alemana Vinnitsa / Ukraine9/100/0
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine5/50/0